Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Atariler hala satılıyor ama bence atari almanıza gerek yok. Aynı oyunları bilgisayardan açmak çok kolay. Atari dediğimiz konsolun esas ismi NES'tir. Google'da basit bir aramayla nasıl oynayacağınza ulaşabilirsiniz. Bu arada çocuğunuza Nintendo 3DS de alabilirsiniz. Çocuklar için çok uygun bir oyun konsolu, ebeveyn kontrolleri de mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chilianrose

https://3ds.hacks.guide/

İngilizcen varsa bu rehber gerçekten mükemmel. Ben buradan bakarak yaptım.

Eğer zorlanırsan şu videoyu da izleyebilirsin. Ama video rehberler konusunda bu kanaldan başka kanala bakma çünkü güncel olmayabiliyorlar:
    https://www.youtube.com/watch?v=U83scv0nN0Y&feature=youtu.be
    Teşekkürler hocam birkaç hafta önce kırsım yinede dursun mesajınız başkalarına rehber olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chilianrose kullanıcısına yanıt
    En eski DS'ler bile sabit dururken en son katlanan konsolda mı akıllarına gelmiş. Ne güvenliği için yapılmış bilgin var mı? Sırt üstü uzanırken tuşlara bastıkça ekran sallanıp duruyor.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Plastik yapısından dolayı çat diye kırılma ihtimali varmış ortadan. Onu engellemek için esnek yapmışlar. Bilmiyorum, ben hiç sorun yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bahsettiğimiz şeyler farklı, ben menteşesinden bahsettim. Plastiğin esnek olması güzel bir şey zaten.

• Arkadaşlar 3da te sun oynuyorum bu çimenlikte sürekli aynı pokemon çıkıyor yeni oynamaya başladım ne yapabilirim bunun bir çözümü var mıdır? Farklı pokemon yakalamak istiyorum ama hep aynı şeyler çıkıyor sinirleniyorum 😞

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Arkadaşlar 3da te sun oynuyorum bu çimenlikte sürekli aynı pokemon çıkıyor yeni oynamaya başladım ne yapabilirim bunun bir çözümü var mıdır? Farklı pokemon yakalamak istiyorum ama hep aynı şeyler çıkıyor sinirleniyorum 😞
    Rebel kullanmam lazım

Fakat level kasma yapmak için lazım

Ben 3 saat sadece level kastım. Gymler elimi öpüyor

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Hocam birşey daha var bu oyunu yeni öğrenmeye başladım. Bi ana konu var mı başka bir sitede olabilir oyundaki herşeyin öğrenmek için. Google çeviri ile oynuyorum düşünün :)

Hocam birşey daha var bu oyunu yeni öğrenmeye başladım. Bi ana konu var mı başka bir sitede olabilir oyundaki herşeyin öğrenmek için. Google çeviri ile oynuyorum düşünün :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Ben tattik mattik yok bum bum bum

Hiç bakmadım keyfime göre hikaye bitirirdim

Bir gün orjinal Pokemon aldım

Save dosyasi icinde kalmış. Adam 134 saat oynamış ne yapmış diye baktım tüm efsanevi pokemonlari yakalamis

Pokemonlari çiftleştirme yapmış yumurtalar var di paso ben bu kadar uğraşamam demiştim

Aynı düşüncedeyim hocam 🙂🙂

• Arkadaşlar 3ds de freeshop var mı hafıza kartını çıkarıp sürekli oyun yüklemek zor oluyor da

• Freeshop ölü şu an, hiçbir şekilde kullanilamiyor. Tek yol SD Card

Anladım hocam sağolun ya nds gba 3ds oyunları atasım var ama arada video görüyorum hoşuma gidiyor ama eriyorum atmaya

• Konsola her türlü emulatör yokledim nes, neogeo, snes vs.Bir tek cps1-2 (capcom) emusu bulamadım hiç bir yerde. Yardımcı olacak var mı?
    Bir de ds oyunlarını 3ds de en basit nasıl oynarız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker7777 -- 11 Şubat 2020; 14:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker7777

Konsola her türlü emulatör yokledim nes, neogeo, snes vs.Bir tek cps1-2 (capcom) emusu bulamadım hiç bir yerde. Yardımcı olacak var mı?
    Bir de ds oyunlarını 3ds de en basit nasıl oynarız?
    Twilight menu yada R 4 kart

• Merhaba arkadaşlar. 2DS XL üzerinden DS oyunlarını oynamak istiyorum. R4 kartların gold, lite ve dual core versiyonları arasında ne fark var?

Twilightmenu ile bir süre oynadım fakat hem her oyunun tam performansta çalışmamasından hem de oyuna girmenin uğraştırmasından dolayı R4 kart almayı düşünüyorum.
    Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü

• 28 tane ds im var.... 12 tanesi 3ds.... Hastaligim var galiba

• Arkadaşlar new 3dsxl zelda majoras mask konsol almıştım 3 yıl önce ama cfw işlemi yaptırmadım şuan yaptırmayı düşünüyorum acaba nintendo eshoptan istediğim oyunu ücretsiz indirebilirmiyim. Konsolum banlanırmı

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Cfw yaptiginda eshoptan indirmiyorsun oyunları!. Internetten bulup manuel olarak yüklemen gerekir. Birde cfw yaparsan banlanmazsin sorun cikmaz!.

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.