Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (298. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackPierre

Beyler toplanın 1500tl ye new 3ds xl cwf li galaksi temalı kutulu 32gb hafıza kartlı ürün var 1600tl ye sıfır kutulu switch lite sizce hangisi?
    1500 lira 3ds için çok fazla düz sürüm bak 800-1000 civarı bulursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • New 3DS de cihaza kurduğum ilk hesap yerine diğer hesabımı kurmak istiyorum ama nedense tüm bilgileri girmeme rağmen hatalı giriş yaptığım yönünde uyarı alıyorum. Bunun sebebi ilk hesabı kurmam ve başka bir hesabı kabul etmemesi olabilir mi? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Format atip sifirla hocam, sonra tekrar dene.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Formatla düzelmiyor, cihazın nand belleginde kalıyor ve bu hataya sebep oluyor. Benzer hatayı yaşayanlar olmuş, hata kodundan baktım ve ne sonunda pes ettim artık. Farklı bir hesapla devam edeceğim artık.

• Arkadaşlar new 3dsxl majoras mask konsolu ilk aldığım günden beri üst ve alt ekran renk farklılığı var

Alt Yada üst ekran sanki daha parlak canlı

Normal durummu

Konsolda hiçbir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trplayer -- 28 Ekim 2019; 15:45:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Arkadaşlar new 3dsxl majoras mask konsolu ilk aldığım günden beri üst ve alt ekran renk farklılığı var

Alt Yada üst ekran sanki daha parlak canlı

Normal durummu

Konsolda hiçbir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Alıntıları Göster
    Hoş geldin arkadaşım nasılsın

Burayadamı trolllerin fotoğraflarını koydun

• 3DS'e zaten dijital hesap gömülüyor. Wii U'da da öyleydi. Dijital olarak alınan oyunlar cihaza gömülüyor. Cihaz bozulursa oyunlar boşa gidiyordu. Ben böyle biliyorum. Switch'te bunu değiştirdiler. PS4 gibi oldu. İstediğin kadar hesap kullanabiliyorsun.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Üstad yeni hesap açtım, eski hesapta bir iki tane tema vardı, başka da bir şey yoktu.
  • Hocam misal 2 tane 3dsiniz varsa New old farketmiyor, birini digerine aktarabiliyorsunuz.herseyiyle birlikte.

Dijital satın alınan oyunlar da diğer 3DS'e geçiyor mu? Super Mario 3D Land ve adını hatırlamadığım 2 tane oyun vardı hesapta.
  • Bu arada Ağustos'ta 3DS'e güncelleme gelmiş haberim yok. Ben de diyorum niye uzun zamandır güncelleme gelmedi. Meğerse gelmiş

-----

Changes in system software version 11.11.0-43E

* Nintendo eShop

The payment method using credit cards has been changed.

https://www.nintendo.co.uk/Support/Nintendo-3DS-2DS/Performing-System-Updates/Latest-system-update-information/Latest-system-update-information-241709.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Dijital satın alınan oyunlar da diğer 3DS'e geçiyor mu? Super Mario 3D Land ve adını hatırlamadığım 2 tane oyun vardı hesapta.
    O makinadaki hersey geciyor hocam benimde pokebankim vardi onu gecirmisti pokebanki geciren oyunlarida gecirir, sonucta hesap geciyor.

• new 3ds xl batarya şişti bulabilir miyiz?
  • 3DS'e güncelleme geldi.

-----

Ver. 11.12.0-44U (4 Kasım 2019)

* Further improvements to overall system stability and other minor adjustments have been made to enhance the user experience.

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/231/kw/how%20to%20update%203ds#v11120
    Diger 3dse aktardiniz mi hocam?

Yok hocam, bende normal 3DS vardı. Ayrıyetten New 3DS XL alacaktım. O yüzden sordum.
  • Türkiye'de N3DS XL almak istiyorum, en iyi seçeneğim nedir? Amazon ve TR online alışveriş sitelerinde fiyatlar aşağı yukarı aynı gibi (2000TL civarı Adapter ile birlikte). Daha ucuza bulabilir miyim?
  • Glib G kullanıcısına yanıt
    Sıfır için aşağı yukarı o fiyatlar.
    Anladım, teşekkürler. Peki ikinci el ne gibi seçeneklerim var? letgo, sahibinden vs. gibi sitelere baktım da old 3ds dışında pek seçenek yok gibi.
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.