Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazda cfw var mı? Var ise banlı olup olmadığına bakın.
    Eğer cihazda ban durumu yoksa ve siz cfw yükleyip kullanmayı düşünüyorsanız, kart slotunu test etmek için r4 kart alabilirsiniz, hem bu kartı ileride dsi oyunları için de kullanabilirsiniz. Bunun dışında ekran çizik durumuna ve cihazın kozmetik durumuna bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aytug25 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Alacağım kişi ürünün Fransa'dan geldiğini ve sıfır olduğunu, hiç kullanmadıklarını söyledi. Yarın buluşacağım için başka birinden de 35 Tl'ye bir şarj adaptörü ve 40 Tl'ye kutulu Resident Evil oyunu ayarladım. Akşama da ürünü alacağım kişi ile kafe vb. bir yerde buluşup kurulumunu yapıp test etmek istiyorum.Ürün normale göre oldukça ucuz olduğu için biraz tereddüt ediyorum ama orjinal kutulu.
  • Tema yüklemek için önerebileceğiniz site var mı ?

• Arkadaşlar elinde arızalı 3SD XL konsolu olupta satmak isteyen varsa bana ulaşsın kendi konsolumda bazı parçalar arızalandı. yedek parça niyetine alacağım.
  • trplayer kullanıcısına yanıt
    Hem yere comelip hem de parmak uclarinda yurursen parmaklarin cok acir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Hem yere comelip hem de parmak uclarinda yurursen parmaklarin cok acir.
    hoş geldin arkadaşım cevap için teşekkür ederim

Prince of persia çok dayanıklı adam birşey olmaz

Aşağı tuşu basılı iken ileri tuşu.

İyi oldu bunu yazdığın Nintendo 3DS'te eski Prince of Persia olduğunu bilmiyordum. Yalnız bu Game Boy Color versiyonuymuş. Beni de şaşırttın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Aşağı tuşu basılı iken ileri tuşu.

İyi oldu bunu yazdığın Nintendo 3DS'te eski Prince of Persia olduğunu bilmiyordum. Yalnız bu Game Boy Color versiyonuymuş. Beni de şaşırttın.
    Hoş geldin arkadaşım bilgilendirme için teşekkürler :))

Prince Of Persia gameboy color versiyonu olduğunu bilmiyordum acaba çok fark varmı ben fark göremedim

"Ed Magnin and Associates" tarafından Amiga versiyonunundan Game Boy Color'a port edilmiş. Bölümleri falan aynı. Giriş bölümündeki açılış kısmı biraz farklı. İkisinin de başını izle, hatırlarsın.

-----

Game Boy Color

-----

Amiga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Ağustos 2019; 16:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

"Ed Magnin and Associates" tarafından Amiga versiyonunundan Game Boy Color'a port edilmiş. Bölümleri falan aynı. Giriş bölümündeki açılış kısmı biraz farklı. İkisinin de başını izle, hatırlarsın.

-----

Game Boy Color

-----

Amiga

Videolar için emeğine sağlık arkadaşım

oyunlarda farklılık var doğru diyorsun

• Beni de ekleyebilirsiniz kulübe 64 gb hafızalı, animal crossing hediyeli ve elbette cfwli 2. el bir 3ds xl cihaz aldım geçenlerde vitanın yanına. Başta biraz alışması zor gldi ama alışınca acaipç sardı. Vitada 9 oyun var 3dsde 60 küsür oyun var. Aldığımda zaten 25-30 civarı oyun vardı içinde. Vita ya da 3dsden birini alacam hangisini alayım diyen varsa hiç düşünmesin 3ds alsın ama xl olanlarını alsın normalin ekranı çok ufak.
  • Old versiyonu mu new versiyonu mu aldınız?

• s-adebisi kullanıcısına yanıt
    old hocam.
  • New Nintendo 2DS XL ile aranıza katılmak isterdim fakat burası 3DS imiş
  • Arkadaşlar bir şey sormak isterim, cihaz ne kadar sürede şarj oluyor? New 2DS XL var bende, şu an ışık kırmızı yanıyor.
  • Joya20 J kullanıcısına yanıt
    Hocam kirmizi yaniyorsa sarja tak, sarj olsun. Isik sonunce tamamdir.

• quote:

Hocam kirmizi yaniyorsa sarja tak, sarj olsun. Isik sonunce tamamdir.
    Haa işte ışık şarjdayken kırmızı yanıyor hocam :D Hani bir ibare var mı bataryanın dolduğuna dair, bunu öğrenmek istemiştim. Dolunca ışık sönüyorsa tamam, cevabımı aldım.

Çok sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

Biri anlatsin su isi fbi yada freshoop icindeki guncellemeler calismiyor. Hafiza karti var 32gb icinde en baba 20 oyun var oyun sikintim yok. Ama online oynayamiyorum guncelle cihazi diyor. Guncellersem silinirmi. Fbi calismasi onemli degil
    Hocam ban muhabbeti nedir? Cihazı cwf'li kullanıyorum. Risk var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joya20

Hocam ban muhabbeti nedir? Cihazı cwf'li kullanıyorum. Risk var mı?

Alıntıları Göster
    Online oynarsan banlanirsin

• quote:

Online oynarsan banlanirsin

Alıntıları Göster
    Yok Online oynamıyorum da mesela Ultra sun oynarken falan (veya herhangi bir oyun) arkada wi-fi bağlantı oluyor, net bağlantısı varken de risk var mıdır? Yoksa bunda online oyun ile işim olmaz benim.

Ayrıca niye gülüyon lo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joya20 -- 20 Eylül 2019; 13:54:42 >
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.