Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hmm anladım hocam bende o ne kadar yüksek olursa o kadar derinlikte 3d veriyor sanıyorum.
  • Arkadaşlar birde ben online oyun oynamak istiyorum fakat cihazı güncellememi istiyor oyunlar, eğer cihazı güncellersem CFW'ye bir zararı olur mu? Yeniden CFW kurmam gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles71

Arkadaşlar birde ben online oyun oynamak istiyorum fakat cihazı güncellememi istiyor oyunlar, eğer cihazı güncellersem CFW'ye bir zararı olur mu? Yeniden CFW kurmam gerekir mi?

olmaz luma updater ile guncrlledikten sonra cihaxinizi guncelleyebilirsinzi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mulobbo kullanıcısına yanıt
    Lumayi güncelleyemiyorum hata veriyor :( "an error occuree forcing tüm software toplam close." Diyor ve kapanıyor luma

• quote:

Orijinalden alıntı: keles71

Lumayi güncelleyemiyorum hata veriyor :( "an error occuree forcing tüm software toplam close." Diyor ve kapanıyor luma

farkli sd kart ile tekrar deneyiniz

Denedim ama yine olmadı ya :(
  • Arkadaşlar sonunda yapmayı başardım aslında çok basitmişti olay ama ben biraz uğraştım :)

Herneyse size freeshop'un alternatifi bir program varmı diye soracaktım, freeshop'ta istediğim bazı oyunları bulamıyorum malesef :(
  • keles71 kullanıcısına yanıt
    CIAngel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash95

CIAngel

Bu karışık biraz hocam ya ,

Arkadaşlar bana cihazi kullanarak oyun indirme yöntemi lazım. Varmı freeshop dışında cihaza direk download yapabileceğim programlar falan ? Bazı yerlerde eShopdan indirebilebiliyor gibi şeyler okudum. eShopdan bedava oyun nasıl iniyor ki?

• Arkadaşlar benim cihazda (New 3DS XL) B tuşu bazen basıp bazen basmamaya başladı. Hiç başına gelen var mı? Bildiğiniz bir çözüm? Mümkünse cihazı açmadan halletmek istiyorum ama mümkün değil gibi.

Yazan oldu mu diye arama yapıyım dedim ama çok okuncak bir format çıkmadı karşıma, daha önce sorulduysa affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Arkadaşlar benim cihazda (New 3DS XL) B tuşu bazen basıp bazen basmamaya başladı. Hiç başına gelen var mı? Bildiğiniz bir çözüm? Mümkünse cihazı açmadan halletmek istiyorum ama mümkün değil gibi.

Yazan oldu mu diye arama yapıyım dedim ama çok okuncak bir format çıkmadı karşıma, daha önce sorulduysa affola.

ekranda koruyucu var mı

• quote:

Arkadaşlar benim cihazda (New 3DS XL) B tuşu bazen basıp bazen basmamaya başladı. Hiç başına gelen var mı? Bildiğiniz bir çözüm? Mümkünse cihazı açmadan halletmek istiyorum ama mümkün değil gibi.

cfw varsa godmode a girin o menüde calisiyor mu

Ekran koruyucu yapıştırmıştım evet. CFW yok.
  • quote:

Ekran koruyucu yapıştırmıştım evet. CFW yok.

gecn bir arkadas ekran koruyucu yapistirmis b tusu calismamaya baslamis sokunce duzeldi diyor ilginc ama ise yaradi

İlginçmiş Bir deneyim, sağolun
  • keles71 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte CIAngel da freEshop gibi cihaz içinden oyun yüklemeyi sağlıyor.

FBI uygulamasından indirebilirsin
  • quote:

İlginçmiş Bir deneyim, sağolun

sonuç nedir
    Değişiklik yok, hala sıkıntılı. Bastığım açıya göre tuş çalışıyor ya da çalışmıyor.
  • quote:

Değişiklik yok, hala sıkıntılı. Bastığım açıya göre tuş çalışıyor ya da çalışmıyor.

hafif bi wd40 sıkın
  • yanlışlıkla "mii maker" i sildim, yükleme yöntemi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.