Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yazık ki, çok fazla tanıdığım yok.
  • Hocam listeye beni de ekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crash95 -- 8 Aralık 2017; 21:18:30 >
  • Ankarada kırma işlemleriyle ilgilenen biri ya da dukkan vs bilen var mi acaba? Sürümü 11.5 , sanirim bu sürümde cfw biraz zor oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kendiniz de yapabilirsiniz kirma islemini.

• nasıl kırıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

nasıl kırıyoruz

Yuksek bir yerden birakarak

• New 3ds sahibiyim. Birkaç senedir mavi sky3ds kullanıyorum ama şimdi Cfw yapmaya karar verdim. Kendim hallederim diye düşünüyorum yıllar önce psp mi hep kendim cfw yapmıştım. Bu işlemi yapmak için r4 card gibi ekstra bir ürün almamız gerekiyor mu?

• 3 saatlik eğlenceli bir oyun, tavsiye ederim. :) Dün gece 10 dakika bakıp yatayım sonra devam ederim demiştim ama daha sonra saati bakmayı akıl ettiğimde saatler sabah 5i gösteriyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowhand

İstanbulda tanıdığın varsa gönder, ben sana 40TL'ye yaparım, en fazla 3-4 gün beklersin kargoyu.

Hocam artık piyasadaki tüm 3ds ler tamamen kırılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

İstanbulda tanıdığın varsa gönder, ben sana 40TL'ye yaparım, en fazla 3-4 gün beklersin kargoyu.

Hocam artık piyasadaki tüm 3ds ler tamamen kırılıyor mu?

https://3ds.guide buradan bakiliyordu sanirim

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Evet, yeni çıkanlar dahil. Nintendonun bu konuda yapabileceği hiç bir şey yok.
  • dostlar new 3ds xl konsol var cfw li bu zeldanın spirit track ve phantom oyunlarını oynamak istiyorum nereden ve nasıl yükleniyor cia uzantılı bulamadım heralde farklı yükleniyor freeshoptada yok yardımcı olurmusunuz lütfen..!
  • daho kullanıcısına yanıt
    r4 kart almanız lazım

• quote:

Evet, yeni çıkanlar dahil. Nintendonun bu konuda yapabileceği hiç bir şey yok.

Ucuza 3ds bulursam yanınıza gelirim o zaman

• Arkadaşlar selamlar. 7 yaşındaki oğlum için taşınabilir konsol almaya karar verdim. New 3ds xl veya nintendo switch almayı düşünüyorum. Objektif bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.

• New3ds xl daha uygun.

• ReJim kullanıcısına yanıt
    3ds daha uygun olur çocuklar için. Kızacaklar olur muhtemelen ama switch çocuklara verilecek kadar sağlam değil bence

• Cevap için teşekkür ederim. 150 liraya 3 oyunlu temiz 3DS bulunca beklemeden aldım artık. Çok da memnun oldum. İlk konsolu olacak zaten. Büyüdükçe diğerlerine kendisi karar verir . Şimdi de pokemon oyunu yüklemenin bir yolunu bulmam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Cevap için teşekkür ederim. 150 liraya 3 oyunlu temiz 3DS bulunca beklemeden aldım artık. Çok da memnun oldum. İlk konsolu olacak zaten. Büyüdükçe diğerlerine kendisi karar verir . Şimdi de pokemon oyunu yüklemenin bir yolunu bulmam gerekiyor.

Hayırlı olsun hocam nereden buldunuz çok ucuza almışsınız
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Üstad valla hile hurda yok. Bir şekilde denk geldi. Satan arkadaş biraz daha fazla istiyordu ama pazarlık oraya kadar geldi ilginç şekilde. Tam çözene kadar oğlana vermedim daha.

Sizin yardım isteyeyim ben de. Bu şekilde cfw yapabilir miyim? Sd kartı artırmam gerekir mi? Yoksa böyle dalayım mı cihaza? Önereceğiniz bir yöntem var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.