Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Inazuma Eleven GO Chrono Stones: Thunderflash and Wildfire - Nintendo 3ds

Anime sahneler eşliğinde hikaye ve futbol. Bu oyunda Gelecek ve Geçmişe yolculuk yapacak,
    birbirinden keyifli maçlar çıkarıp futbolu dünyaya yeniden sevdireceksiniz.Geçmişte meydana gelen bir olayda insanların aklından futbol kelimesi ve oyunu çıkar. Sizde geçmişe gidip buna neyin sebep olduğunu bulur ve okulda edineceğiniz arkadaşlarınızla küçük bir hafıza yenileme yaparsınız. Takımınızı oluşturur futbolu silmek isteyenlere karşı yine
    futbolla bir birinden farklı mekan ve zamanlarda maçlarla meydan okursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 31 Temmuz 2017; 15:30:24 >

• Nintendo 3DS - Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons Super Mario Bros. Edition oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz Rpg puzzle türünde bir oyun. Birbirinden farklı yüzlerce karaktere karşı 100e yakın mekanda sahip olduğunuz takımla mücadele edeceksiniz. Bu oyun 3ds in nimetlerinden biri daha!

• Monster Hunter Stories 2017 Nintendo 3ds in nimetlerinden biri daha!. Oynanış Grafikler Hikaye üst düzeyde.

Rpg Macera türünde serbest dünyada monster hunter evrenını tanıyor ve hayatınızın keşiflerini savaşlarını yapıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 31 Temmuz 2017; 15:45:57 >

• Layton's Mystery Journey Puzzle&Macera 2017 Anime film izler gibi Londra'da karşılaştığınız günlük gizemleri olayları hızlı şekilde çözmeye odaklanmış bir 3ds oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 31 Temmuz 2017; 23:8:46 >

• Pokemonn sun’i 25-30 saatte nasil bitirdiniz yahu, ben hikaye modunu bitirdigimde 70 saati gecmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3da ve vita arasında kaldım 1000 lira bütçem var ama Nintendo kültürüne pek hakim değilim 3ds le pek alakam yok ama konsol hoşuma gitti bi fikir verecek olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Arkadaşlar 3da ve vita arasında kaldım 1000 lira bütçem var ama Nintendo kültürüne pek hakim değilim 3ds le pek alakam yok ama konsol hoşuma gitti bi fikir verecek olan var mı?

Sony PSvita'ya desteği kesti. 3ds'ye hâla destek var. Şahsen cfw'li new 3ds almanı öneririm. Exclusive oyunları bile almak için yeterli bir sebeptir.( tabi ilgini çekiyorsa.) Tabi Vita'da yabana atılacak bir konsol değil. Killzone, Uncharted gibi güzel oyunlar var.

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    Hocam ben vitayı düşünmemdeki sebep ps4 promun olması ve vita ps4 ün aksesuarı tarzı birşey oldu remote play olayı 2.kol olarak kullanılması falan.

• quote:

Hocam ben vitayı düşünmemdeki sebep ps4 promun olması ve vita ps4 ün aksesuarı tarzı birşey oldu remote play olayı 2.kol olarak kullanılması falan.

Tartışmasız cfwli new 3ds. Bu kadar keyifli ve bol çeşit oyunu sadece 3ds de bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 1 Ağustos 2017; 22:23:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Pokemonn sun’i 25-30 saatte nasil bitirdiniz yahu, ben hikaye modunu bitirdigimde 70 saati gecmisti.

Valla çok fazla yan görev yapmaz online a takılmazsan her gun bı kac saat oynamayla 8 9 gunde bıter. Gunde bı saat oynasan 30gun. Sen bir de Yokai Watch 2 fleshy souls u oyna daha farklı daha uzun.

• Arkadaşlar merhaba. Bir arkadaşım 2 ay kadar önce CFW yaptırmıştı old 3DS'e. Sorunsuz kullanıyordu. Bugün cihazın ana ekranındayken cihaz donmaya başladı. Cihazı açtığında 5-10 saniye sonra donup kalıyor. SD kartı çıkarınca düzeliyor. Problem ne olabilir ve nasıl düzeltilir? Soft Brick ya da ona benzer bir şey mi olmuş. Bilgi sahibi arkadaşlardan yorumları bekliyorum. Teşekkürler.
  • selamlar cfw 3ds için Tekken lazım ama bir türlü çalışan versiyon bulamıyorum. Lütfen pm

• quote:

Vita'da avantajlı çıkarsın , her ay ps plus ile gelen vita oyunları oluyor.Ben mesela bazı oyunları remote play ile vita üzerinden oynuyorum.Ama old 3ds kullanıyorum aynı zamana 3ds'in yeri de ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Arkadaşlar merhaba. Bir arkadaşım 2 ay kadar önce CFW yaptırmıştı old 3DS'e. Sorunsuz kullanıyordu. Bugün cihazın ana ekranındayken cihaz donmaya başladı. Cihazı açtığında 5-10 saniye sonra donup kalıyor. SD kartı çıkarınca düzeliyor. Problem ne olabilir ve nasıl düzeltilir? Soft Brick ya da ona benzer bir şey mi olmuş. Bilgi sahibi arkadaşlardan yorumları bekliyorum. Teşekkürler.

cfwli cihazda nasıl olsa cfwli saldım çayıra olmuyor neyazıkkı. Hernekeadr kendı yapmasadadevamlı ne cıktı neyı nasıl guncellerım ılk yapmam gereken neler gıbı soruları kendı cevaplayabılmelı. Mesela boyle durumlar ıcın cıhazıda daha aldıgı ılk gun sys. NAND backup almalıydı(sısteme vfw ye gore farklı adlandıralabılır) eğer back up ı alsaydı yaklasık 1gb daha sonrasında sorun oldugunda sorunsuz nand dosyasını tekrar içine atardı.

veya godmode a gecip birseyleri kullanması gerekıyordur gecmemıstır boot9 kullanması gerekırken armda bırseyler yapmıstır vs vs. kısacası guncel yerlerden ve3ds guide dan cıhazıyla ılgılı takıbı yapacak gereklı ıslemlerı yapacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

quote:

Vita'da avantajlı çıkarsın , her ay ps plus ile gelen vita oyunları oluyor.Ben mesela bazı oyunları remote play ile vita üzerinden oynuyorum.Ama old 3ds kullanıyorum aynı zamana 3ds'in yeri de ayrı.

Vita 3ds çok farklı şeyler sen ikisini de almıssın zaten. Ben olsam PS4 um var suan gıdıp vita almam neden alayım. Nıye aynı oyunları el konsolunda oynayayım. Cfwli 3ds aldıgın an uzaydan dünyaya bakar gibi olursun dünyan değişir. Özellikle NEW 3DS XL! Okadar çok kaliteli yapım geldi ve geliyor ki hepsine sahip olup zevkle oynama ımkanın oluyor. vitada o keyfi zevki alamamıstım. Ozellıkle 2 ekran olması 2 ekranıda aktıf kullanması(örn.: Hey Pikmin Pokemon Sun Yokai Watch 2, İnazuma eleven,Rhythm Heaven Megamix ) bazı oyunlardakı 3d olayı çok farklı bır oyun deneyımı yasamanı saglıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

quote:

Vita 3ds çok farklı şeyler sen ikisini de almıssın zaten. Ben olsam PS4 um var suan gıdıp vita almam neden alayım. Nıye aynı oyunları el konsolunda oynayayım. Cfwli 3ds aldıgın an uzaydan dünyaya bakar gibi olursun dünyan değişir. Özellikle NEW 3DS XL! Okadar çok kaliteli yapım geldi ve geliyor ki hepsine sahip olup zevkle oynama ımkanın oluyor. vitada o keyfi zevki alamamıstım. Ozellıkle 2 ekran olması 2 ekranıda aktıf kullanması(örn.: Hey Pikmin Pokemon Sun Yokai Watch 2, İnazuma eleven,Rhythm Heaven Megamix ) bazı oyunlardakı 3d olayı çok farklı bır oyun deneyımı yasamanı saglıyor.

Kesinlikle boşa almış olmayacak , 2.el vitalar bayağı ucuz.Remote play kullanmazsan bile 2.kol olarak kullanabiliyorsun onu geçtim hali hazırda PS4 kullanan biri için her ay bedava orjinal oyun demek.Onu geçtim ps1,ps2 klasiklerini oynamak demek.Vita çok şık ve güzel bir konsol , hala da gideri var.Oynamadığım tonla vita oyunu var.Çok olmasa da hala oyun çıkıyor vitaya.Yıllardan beri nitendo konsolları kullanırım , o kadar da abartma yani uzaydan bakmış gibi olmazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 3 Ağustos 2017; 14:30:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle boşa almış olmayacak , 2.el vitalar bayağı ucuz.Remote play kullanmazsan bile 2.kol olarak kullanabiliyorsun onu geçtim hali hazırda PS4 kullanan biri için her ay bedava orjinal oyun demek.Onu geçtim ps1,ps2 klasiklerini oynamak demek.Vita çok şık ve güzel bir konsol , hala da gideri var.Oynamadığım tonla vita oyunu var.Çok olmasa da hala oyun çıkıyor vitaya.Yıllardan beri nitendo konsolları kullanırım , o kadar da abartma yani uzaydan bakmış gibi olmazsın.

0) PS4 ü satıp üstüne para koyup Nintendo switch alırsa vitayı boşa almış olmaz PS4 varken vita alırsa ıkı tane ps4 almıs gibi olur aynı oyunlar aynı tarz oyunlar aynı konsol açılışı aynı logo.

1) 2. kol olarak vitayı kullanmak mı :) ps4 dualshock varken ne dıye zor zar oynayacagı vitayı kol niyetine alsın, 150 lıra ps4 dualshock alır oyle dusunen adam :)

2) Anlatmaya çalıştığım uzaydan bakmak 3ds bir Uncharted 4 veya the last of us gibi müthiş oyunları oynamak değil. Zaten yıllardır ps3 ps4 ps2 xboxda bu tur oyunları oynadık oynuyoruz. 3ds buna nazaran tam bir el konsolu kendıne özel çok fazla sayıda oyun var zaten dunyada en cok satan oyun lıstesıne baktıgımızda yıne 3ds nıntendo oyunlarını goruyoruz. Çünkü olandan farklı olagan dısı uzay derken bunu kast ettim. ;) Kaçını oynadın kacını satın aldın bılmıyorum ama suan eshopdakı oyunların nerdeyse tamamı yuklu olan bir makina var elımde oyuzden bunu rahatlıkla soyleyebılırım.

3) Vita desteği kesilen bir el konsolu neden alınsın suan? 3ds guncel ve hala dolu dolu oyun gelmeye devam edıyor.

4) Nintendoyu bılmeyen biri için; Çocukluktan günümüze:
    1.1 Nintendo Entertainment System
    1.2 Super Nintendo Entertainment System
    1.3 Nintendo 64
    1.4 Nintendo GameCube
    1.5 Wii
    1.6 Wii U
    1.7 Nintendo Switch
    2 Portable consoles
    2.1 Game & Watch
    2.2 Game Boy
    2.3 Virtual Boy
    2.4 Game Boy Color
    2.5 Game Boy Advance
    2.6 Nintendo DS
    2.7 Nintendo 3DS
    2.8 New Nintendo 3ds
    2.9 Nintendo Switch

5)God of War III Remastered, 2015 veya gelecek olan God of War (2018) varken kimse gidipte God of war serisini ps2 ps1 2005de çıkan berbat oynanış ve grafikte oynayıp oyundan soğumak istemez O OYUNLAR OZAMAN harikaydı değeri ozaman büyüktü ve o büyük değer ozamanda kalmalı. Hikayeyı bılmek gormek ısteyen hastaları zaten okuyor gameplay ızlıyor. Yani Pokemon Sun varken 3dsde ve suan ankı en ıyı grafık ve oynanıslara sahıpken neden pıksel goruntulu zevksız 7 yıl oncesının pokemon oyununu oynayalım.

Kaldıkı God of war Uncharted zaten ps de oynadık ne dıye vitaya alıp oynayalım ?

Bu konsol işi zevk meselesı ama vita iyi baslayan yarım kalan bır proje gıbı.. Ikısınıde oynayan bırı olarak vita bir merak heyecan farklılık yaratmazken 3ds oynanış biçimi,oyun çeşidi,
    çift ekranı, kalemi, ips ekranı, uzun pil ömrü ve heyecanla bitirmeye çalıştığınız oyunlarıyla fark yarattı. Hele ki Nintendo Switch in başarısından sonra zaten tercıh dısı kalan vitanın adı hiç geçmeyecektir.Şuan dunyada en cok satan el konsolu unvanı switchde yani yıne nıntendoda.

Arkadas bol çeşit kalıte yapımlar hıkaye anime uzun oyun sureleri farklı secenekler arıyorsa cfwlı bır ''NEW NINTENDO XL''(mutlaka new 3ds xl alınmalı fark buyuk old lara göre.) alır onu uzun sureler goturur.

1000lira butcesını buyuturse Splatoon 2 bundle bır switch yanına arms zelda fifa 18 yıne uzun sure goturecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 3 Ağustos 2017; 15:45:3 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

0) PS4 ü satıp üstüne para koyup Nintendo switch alırsa vitayı boşa almış olmaz PS4 varken vita alırsa ıkı tane ps4 almıs gibi olur aynı oyunlar aynı tarz oyunlar aynı konsol açılışı aynı logo.

1) 2. kol olarak vitayı kullanmak mı :) ps4 dualshock varken ne dıye zor zar oynayacagı vitayı kol niyetine alsın, 150 lıra ps4 dualshock alır oyle dusunen adam :)

2) Anlatmaya çalıştığım uzaydan bakmak 3ds bir Uncharted 4 veya the last of us gibi müthiş oyunları oynamak değil. Zaten yıllardır ps3 ps4 ps2 xboxda bu tur oyunları oynadık oynuyoruz. 3ds buna nazaran tam bir el konsolu kendıne özel çok fazla sayıda oyun var zaten dunyada en cok satan oyun lıstesıne baktıgımızda yıne 3ds nıntendo oyunlarını goruyoruz. Çünkü olandan farklı olagan dısı uzay derken bunu kast ettim. ;) Kaçını oynadın kacını satın aldın bılmıyorum ama suan eshopdakı oyunların nerdeyse tamamı yuklu olan bir makina var elımde oyuzden bunu rahatlıkla soyleyebılırım.

3) Vita desteği kesilen bir el konsolu neden alınsın suan? 3ds guncel ve hala dolu dolu oyun gelmeye devam edıyor.

4) Nintendoyu bılmeyen biri için; Çocukluktan günümüze:
    1.1 Nintendo Entertainment System
    1.2 Super Nintendo Entertainment System
    1.3 Nintendo 64
    1.4 Nintendo GameCube
    1.5 Wii
    1.6 Wii U
    1.7 Nintendo Switch
    2 Portable consoles
    2.1 Game & Watch
    2.2 Game Boy
    2.3 Virtual Boy
    2.4 Game Boy Color
    2.5 Game Boy Advance
    2.6 Nintendo DS
    2.7 Nintendo 3DS
    2.8 New Nintendo 3ds
    2.9 Nintendo Switch

5)God of War III Remastered, 2015 veya gelecek olan God of War (2018) varken kimse gidipte God of war serisini ps2 ps1 2005de çıkan berbat oynanış ve grafikte oynayıp oyundan soğumak istemez O OYUNLAR OZAMAN harikaydı değeri ozaman büyüktü ve o büyük değer ozamanda kalmalı. Hikayeyı bılmek gormek ısteyen hastaları zaten okuyor gameplay ızlıyor. Yani Pokemon Sun varken 3dsde ve suan ankı en ıyı grafık ve oynanıslara sahıpken neden pıksel goruntulu zevksız 7 yıl oncesının pokemon oyununu oynayalım.

Kaldıkı God of war Uncharted zaten ps de oynadık ne dıye vitaya alıp oynayalım ?

Bu konsol işi zevk meselesı ama vita iyi baslayan yarım kalan bır proje gıbı.. Ikısınıde oynayan bırı olarak vita bir merak heyecan farklılık yaratmazken 3ds oynanış biçimi,oyun çeşidi,
    çift ekranı, kalemi, ips ekranı, uzun pil ömrü ve heyecanla bitirmeye çalıştığınız oyunlarıyla fark yarattı. Hele ki Nintendo Switch in başarısından sonra zaten tercıh dısı kalan vitanın adı hiç geçmeyecektir.Şuan dunyada en cok satan el konsolu unvanı switchde yani yıne nıntendoda.

Arkadas bol çeşit kalıte yapımlar hıkaye anime uzun oyun sureleri farklı secenekler arıyorsa cfwlı bır ''NEW NINTENDO XL''(mutlaka new 3ds xl alınmalı fark buyuk old lara göre.) alır onu uzun sureler goturur.

1000lira butcesını buyuturse Splatoon 2 bundle bır switch yanına arms zelda fifa 18 yıne uzun sure goturecektir.

arkadaşım boş konuşuyorsun , olayı sidik yarışına çevirdin :))
    sadece 2. veya 3. kol olarak almayacak.Oyun oynamak için alacak adam yanında arkadaşı geldiği zaman çıkarır kol olarak kullanır.Şuan 200 -250 TL'ye vita bulunuyor bu fiyata alınmaz mı ? Alsın koysun köşeye vita canavar gibi konsol.ZATEN HAZIRDA PS4'Ü VAR PLUS'IN HER AY VERDİĞİ ÜCRETSİZ ORJİNAL İÇERİK İÇİN BİLE ALINIR.Bunun yanında çok geniş PSP kütüphanesi de var..

berbat rezil grafikli dediğin oyunlar öyle bir oynanır ki.Ben vita da tomba oynuyorum mesela ?Hele ki Nintendo kitlesi retroyu sever.Sen nasıl dar bir açıdan bakıyorsun anlamıyorum.Konsolu kötülemek için demediğin kalmadı resmen :D
    Switch'e niye atlıyorsun o şimdi ? konu belli , tavsiyeler belli arkadaş istediğini alsın.Boş konuşmanın lüzumu yok.
    Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 3 Ağustos 2017; 15:51:38 >

• Arkadaşlar uzatmayalım.. Her iki konsolunda kendine göre iyi ve kötü tarafları var. Boş yere kalp kırmayalım..
  • Cancım madde madde say boyle anlamıyorum.

sana boş konuşma çocuk demedım boş konustun da demedım Cancım kendı deneyımlerımı yazdım sende yazarsan bu sekılde daha sağlıklı olur cancım.

Hala yanına arkadası geldıgı zaman vitadan oynar dıyorsun yanı boş konusma dıyecem sağlıksız bır konusma olacak saygısız belkıde. Oyuzden ne alaka birader :) yanı arkadası gelecekte vitayı kol nıyetıne kullanacakta falan fılan kım dualshock almak varken vıtayı bu sekılde dusunur bı kere sartlar konfor esıt degıl oynanmaz bı dualshock rahatlıgı yok asla.

berbat rezil grafikli dediğin oyunlar bunu sen oynarsın bak ben oynamam. bende de suan 12 tane pokemon oyunu var bastan sona son cıkan sun and moon oynadım ne gerek var kotu grafık gelıstırılmemıs oynanısta oynayıp oyunu kötü anmaya. sen oynarsın baskası oynamaz. Nostaljı ısteyen zaten gıder 200tlye ps2 alır oynar vita ne alaka.

Retroyu kım sevmez konu baska can.

adam 1000tl butce demiş sen 250ye vıta var alsın konu mankenı bırbırının aynı ıkı konsol yanyana dursun dıyorsun. şimdi 1000tl diyince tabiki suan en üst seviye el konsolu olan switch de tavsıye edılır. Zaten hepsi baglantılı bu butcelere cıkınca neden olmasın.

Vitana iyi bak yere düşmesin. ps1 ps2 oyunlarından baslasan 5 sene goturur senı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 3 Ağustos 2017; 22:28:32 >

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.