Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Cihaza kendimiz cfw kurabiliyormuyuz?https://3ds.guide/ Bu sitede rehber var. Birde gateway ne oluyor. Hocam sen yardım edersen çok sevinirim.

ıyı bır ıngılızcen varsa kurabılırsın harfı harfıne dogru yapman lazım bırcok ıslem yapılıyor zahmetlı bır iş dıkkat isteyen bır iş. gateway sky3ds gıbı kartlar 3ds oyunlarını netten ındırıp oynamana yarar ancakonlıneda banlanabılırsın tum guncel oyunlar yoktur ve cok pahalı kartlardır.

Hocam şu sitede Türkçe çevirisi var buda işe yarar değil mi?http://3dskullanicilari.blogspot.com.tr/2017/01/soundhax-icin-gerekenler-homebrew.html?m

Gateway kartına nasıl oyun yükleyebilirim? Oyunları hangi siteden indirmeliyim? Teşekkürler.

yaramaz sana oyuzden ıngılızcen cok ıyı degılse 3ds cfw gundemı portalları forumları onemlı youtuberları tutorılallerı terımlerı bılmıyorsan hıç baslama bosuna sıfır aldıgın aletı kıtlersın . cfw oldukca onemlı ve guncel bır iş. 11.2 dıyor 5 ay önceki sürüm..1gun bıle bazen ne kuracagında etken oluyor oyuzden RESMI SITESINI attım. suan surum 11.2 değil 11.5 ve programlar modlarda ona gore cıkıyor.

cfw lı new 3ds xl degerlıdır çok nadır olur denk getırırsen kaçırma.

Peki oyunları nasıl gatewaya atabilirim? Oyunları gatewaye yükleyip oynamak için cfw falan gerekli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• YENİ Nintendo 3ds 'e özel YENİ oyun geliyor yapım oldukça kaliteli Yo-kai Watch'un da yapımcısı olan Level-5 The Snack World oyununu tamamladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 22 Temmuz 2017; 14:0:24 >

• Selamlar herkese,
    Super Smash Bros. turnuvası yapıyoruz 30 tem. pazar günü (istanbul)...
    (Turnuvalar foruma link:https://forum.donanimhaber.com/super-smash-bros-turnuvasi-bahcesehir-returns--127853255 )

Başka şehirde olup smash'e ilgi duyan varsa bi ara online turnuva/etkinlikler yapmayı da düşünüyoruz, burdadan veya özelden yazarbilirsiniz bana...
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    merhaba
    aynı sorun bendede oldu.çözüm bulabildiniz mi?power tuşuna basınca 1 saniye altındaki mavi ışık yanıyor sönüyor.cihaz açılmıyor.cihaz 3ds xl.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

freeshopa düştümü bu?

Dusmusmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

freeshopa düştümü bu?

Dusmusmu?

Hayır. Demosu US olarak mevcut. Nette cia olarak. Full surum jp mevcut cia olarak. Oyun daha US ve EU ya çıkmadı.

• Bi oyun bukadar keyifli olabilir. Wii u da pikmin 3vardı. O da çok iyi bi yapım AAA Şuan pikmin 4 duyuruldu 4 gözle
    nintendo switche açıklanması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 23 Temmuz 2017; 22:3:14 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 23 Temmuz 2017; 23:7:21 >
  • Şu anda ortalıkta olan pikmin, ingilizce oynanabiliyor, sadece japonca değil yani, beklemek istemeyenler indirebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cfw yüklü bir 3ds'te 3ds uzantılı oyunları nasıl oynayabilirim?
    malum her oyunun cia versiyonu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

cfw yüklü bir 3ds'te 3ds uzantılı oyunları nasıl oynayabilirim?
    malum her oyunun cia versiyonu yok

CIA formatlı dönüştürebiliyor Sun. Tabi dec9 menüsünden başlıyor işlem. Basit biraz dikkat istiyor

• Merhaba ben amerikadayım kardeşim için 3ds xl almak istiyorum ama bölge kilidi olayı kafamı karıştırdı alıp türkiyeye dönersem cihaz çalışmaz mı? Oyunları yükleyemez miyim kendi store undan? Yüklernirse de ininal kart çalışır mı? Başta sanırım ülke belirtmem gerekiyor orada ne seçmeliyim? Bunlarla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şu an cihaz burda 200$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe5can -- 25 Temmuz 2017; 9:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe5can

Merhaba ben amerikadayım kardeşim için 3ds xl almak istiyorum ama bölge kilidi olayı kafamı karıştırdı alıp türkiyeye dönersem cihaz çalışmaz mı? Oyunları yükleyemez miyim kendi store undan? Yüklernirse de ininal kart çalışır mı? Başta sanırım ülke belirtmem gerekiyor orada ne seçmeliyim? Bunlarla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şu an cihaz burda 200$

orjinal oynayacaksanız. new 3ds xl US aldıgında yıne oyunları amerıka e shopdan us olarak satın alabılır veya us kutulu oyun satın alabılırsınız. cfw cıhazlarda bolge kılıdı yoktur aynı switchdeki gibi ancak orjınal oyunlarda cıhazın bolgesı ve oyunun bolgesı aynı olmak zorundadır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Efe5can

Merhaba ben amerikadayım kardeşim için 3ds xl almak istiyorum ama bölge kilidi olayı kafamı karıştırdı alıp türkiyeye dönersem cihaz çalışmaz mı? Oyunları yükleyemez miyim kendi store undan? Yüklernirse de ininal kart çalışır mı? Başta sanırım ülke belirtmem gerekiyor orada ne seçmeliyim? Bunlarla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Şu an cihaz burda 200$

orjinal oynayacaksanız. new 3ds xl US aldıgında yıne oyunları amerıka e shopdan us olarak satın alabılır veya us kutulu oyun satın alabılırsınız. cfw cıhazlarda bolge kılıdı yoktur aynı switchdeki gibi ancak orjınal oyunlarda cıhazın bolgesı ve oyunun bolgesı aynı olmak zorundadır.

Yani şunu mu Anlıyorum buradan alıp türkiyeye döndüğümde kurulumu yaparken bölgemi amerika seçersem internete bağlandığımda eshoptan oyun satın alabilirim ve oynayabilirm?

Peki İninal yani ön ödemeli kartlar işe yarar mı eshopta oyun satın alırken?

Cwf tam olarak nedir bilmiyorum bu cihzda çalışır mı?

Çok soru sordum kusura bakmayın ama bununl ilgili çok yorum var ve herkes başka bir şey demiş bir türlü net cevap alamadım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirak

merhaba
    aynı sorun bendede oldu.çözüm bulabildiniz mi?power tuşuna basınca 1 saniye altındaki mavi ışık yanıyor sönüyor.cihaz açılmıyor.cihaz 3ds xl.teşekkürler.

Hocam 50 TL verip yaptırdım İstanbul'da birine istiyorsan numarasını özelden vereyim.
  • Brick olmuş cihazı, ücret karşılığında çalışır hale getirebilecek olan veya böyle birini tanıyam var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Pokemon Sun Biter!! 30 saat

Oynamayanlara kesinlikle tavsiye ederim. Grafik oynanış ve online anlamında şuana kadar çıkan en iyi Pokemon oyunu olmuş

Sırada: YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 27 Temmuz 2017; 17:38:43 >

• quote:

Pokemon Sun Biter!! 30 saat

Oynamayanlara kesinlikle tavsiye ederim. Grafik oynanış ve online anlamında şuana kadar çıkan en iyi Pokemon oyunu olmuş

Sırada: YO-KAI WATCH 2: Fleshy Souls

Merhaba

Bende moon bitirdim 24 saat de ama ben direk hikaye oynadım

3ds bu yüzden güzel adam 24 saat oynatmis farkında olmadan

New 3ds xl aldık ama versiyon 11.5 beklemedeyim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Houdei

İlk nintendo konsolumu aldım, (3ds xl) oyun kartuşunu konsoldan çıkarmadan önce nasıl save alınıyor?

oyun içinde her oyunun save mekanızması farklıdır. oynadıgın oyun neyse save noktasını bul kımınde menude kımınde oyun ıcınde kımınde oyun ıcı ozellıklerde kıtapcık ev uyku vs de olur savelemen yeterli.
  • Oyun Tavsiye One Piece Unlimited World Red 3DS Hikaye Modu & Battle Collesium Modu

Bir konsolda oynanabilecek en iyi dövüş oyunlarından biri. Oynanış olarak Naruto Ultimate Ninja Storm Legacy benzemekte. Hele ki One Piece izleyicisiseniz oyun daha çok saracaktır. Japonca seslendirme. Kaliteli Grafikler, yüksek oynanabilirlik. 2 ayrı mod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 28 Temmuz 2017; 4:27:35 >

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.