Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Hocam bir kandirmaca vs olmamasi adina soruyorum. Ben 3ds ile new 3ds arasi farki bilmiyorum. Xl olan modelde de bilmiyorum distan nasil bir fark var fotolardan anlamak mumkunmu

Cihaz new ve xl.modeli. İkinci analog ve renkli rus dizilimi new olduğunu anlatır

Peki amerikan cihazi olmasinin bana ne gibi eksileri olur? Avrupa oyunlarini hic bir sekilde oynayamam herde degilmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahili gelen 4gb micro sd kart mevcur new 3ds xl'de. Şu an oynadığım oyunların save dosyaları buraya mı kaydediliyor? ben bir oyunda ilerledim ve diyelim ki 2 hafta sonra bu kartı değiştirmek; 16gb olanından almak istedim. Oyundaki save dosyalarının yedeğini mi almam gerek? Eğer öyleyse bunun nasıl yapıyoruz?
  • QbLaY!!! kullanıcısına yanıt
    hocam oyun kartuş ise oyunun kendi içine kaydediyor hafıza kartı veya kendi hafızası değil.. eğer dijital ise kartı bilgisayarınıza takın diğer 16 gb lık karta kopyalayın oluyor..
  • bill54 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Lakin biraz araştırdıktan sonra, nintendo sitesinde şöyle bir şey buldum ve yanlış anlamadıysam dijital oyunları sistem hafızasına kaydediyormuş;http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/337/~/do-nintendo-3ds-games-save-to-the-sd-card-%2F-microsd-card-%2F-system-memory%3F

Kartuşlu oyunları ise dediğiniz gibi oyun kartuşuna işliyor.
  • amazon.de'den alinan oyunlarda ingilizce dil secenegi mevcut mu? Cevap gelirse memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrostByte55

Beyler bende nintenso 3ds xl almak istiyorum ama kafamda çok soru var, ilk olarak amazondan bakyığımda 180 lik cihaza 70 euro ithalat(gümrük) vergisi fazla değilmi yurt dışından getirtenler yardımcı olursa sevinirim.. 2. Olarksa sky3ds ve r4card-cfw ile online oyun oynayabilit miyim ve ne gibi avantajları var (şahsen ben pokemon zelda ve monster hunter icin alacağım yani biraz online takılcam) 3. İse oyunları e-shoptan almak mi daha iyi yoksa kartus olarak almak mı? Şimdiden çok sagolun.

Amazondan bir tane buldumda yardim edebilir misiniz? Ne kadar verg ioderim 70€ yaziyo ama o kadar olcahini zannetmiyorum ayrica cfw veya sky3ds te onlineda banlanma ihtimallerim %kac? Üsteki sorulatimada yardim ederseniz sevinirim..

• tur1st kullanıcısına yanıt
    Mevcuttur. Pal ver siyonlarinda avrupa ele alinir ingilterede avrupada. Ama oyundan oyuna degisebilir. Hangi oyun oldugunu solersen yardimci olabilirm.

• FrostByte55 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/g...re_o0_img?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.de/g...re_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Pokemon Sun ile Legend of Zelda:a link between worlds hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tur1st -- 1 Aralık 2016; 14:48:16 >
  • merhaba arkadaşlar new 3ds için nintendo 64 emulatoru calıştırabilirmiyim yardım için şimdiden tşk

Abi beni anlamamissin ben amazondan nintendo 3ds xl almayi dusunuyorum ne kadar vergi oderim ve sky3ds vrya cfw ile online oynayabilir miyim diyorum.

Hocam ben ne sormusum sen ne cevap vermissin:)
    Ben kendi sorumun cevabini dun Nintendo'ya attigim mailde ogrendim.

Senin soruna gelirsek. Simdi amazon.de'den alirsan 225 euro'ya geliyor totalde. Icinde vergisi dahil dedigim bu fiyat.

• Arkadaşlar Mario Kart 7 satıyorum 45 TL'dir. Dijital koddur.

Ayrıca benide yazabilirsiniz bende 2ds alarak aranıza katıldım. Ama açıkcası oyunlar pahalı olduğu için ürünü kırık almak zorunda kaldım.
  • Anlamadığım şey vergini 75€ olmasi aşırı degilmi 200€ zar zor eden bir şey için. Ben gümrüğün 150€ ya cekilmesini beklim en iyisi oradan bir seyler ayarlayabilirim.

Hocam sen cok beklersin gibime geliyor XXL 150 euro'nun altina dusmez yakin zamanda. Ya butceni azalt 3ds al ya da benim gibi 2ds al fazla dusunme

Abi 2ds den memnun musun peki ben bakrimda 2ds le 3ds arasinda pek fark yokta xl ta baya fark ediyo zaten taktigim kisim 75€ gumruk aliyo amazon ve diyoki gumruk 40€ aldi diyelim 35€ iade ediyo alan varsa yurt disindan kac € vergi almis bilgilendirirse guzel olur.

2ds'im daha gelmedi. Gelince nasil bir deneyim anlatirim insallah:). Hocam gumrukten hic vergi de almayabilir, sansa bagli gumruk isi.

Sun and mokn xl edition alin 197 euroya feliyor vergisiyle.

• Abi onda sun yada moon yuklu degil oyunuda alman gerekiyor yoksa alcaktim onu zaten :(

Aynen ama ben onu aldim, moon 30 euro civari ikisi 230 gibi oluyor yani. Siz bilirsiniz tabi:)

• Zaten yazin alcam belki kurlar duser diye umuyorum suan.

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.