Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Merhaba, Nintendo e-shop için hangi Region'u kullanıyoruz ? Zira ingiltere pound olarak yansıdığı için oldukça pahalı ...

Birde ikinci el klasik PAL 3DS'in ederi nedir şu anda sizce ? Tam ekipmanlı, kutulu kitapçıklı, yanında 2 tane oyun Ocarina of Time ve Lego Pirates, birde eski DS oyunlarını oynamak için 2015 R4 kartı ve 8 micro SD ile beraber (kendi SD kartıda 2 gb) ?

Cevap verebilirseniz çok mutlu olacağım arkadaşlar.

Hocam satıyorsanız 3ds + r4 + sd istanbul içi 250'ye alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paranormal Erotizm -- 28 Kasım 2016; 0:57:24 >
  • E shop için pal cihazlarda irlanda, amerikan cihazlarda kanada bize göre en uygun olması lazım. Ben de pal cihaz var ben irlanda kullanıyorum, gayette memnunum. Hem para birimi euro hem ingilizce hem de herhangi bir kısıtlaması yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih7676

1 aylık new nintendo 3ds xl + sky3ds 64 gb sd kart takılı cihazda da 16 gb sd kart takılı +taşıma çantası +kutulu kitapçıklı ar kartları vs tertemiz kutusu bile eziksiz cfw ye ihtiyaç duymayan plus turuncu tuş sky kartla oyunlara para erme eksiksiz komple cihaz 1.300 tl

Su kur da bile 1200 sıfır herşeyi dahil gelecek cihaza 1300 tl istemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

quote:

Orijinalden alıntı: fatih7676

1 aylık new nintendo 3ds xl + sky3ds 64 gb sd kart takılı cihazda da 16 gb sd kart takılı +taşıma çantası +kutulu kitapçıklı ar kartları vs tertemiz kutusu bile eziksiz cfw ye ihtiyaç duymayan plus turuncu tuş sky kartla oyunlara para erme eksiksiz komple cihaz 1.300 tl

Su kur da bile 1200 sıfır herşeyi dahil gelecek cihaza 1300 tl istemek

oha o fiyat nedir hocam size katılıyorum 2. el n3ds bile 700 eder anca ... adam uçmuş sky + kartı ali expressten 210 tl ye aldım ayıptır ya sd kartınıda al bim den :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Merhaba, Nintendo e-shop için hangi Region'u kullanıyoruz ? Zira ingiltere pound olarak yansıdığı için oldukça pahalı ...

Birde ikinci el klasik PAL 3DS'in ederi nedir şu anda sizce ? Tam ekipmanlı, kutulu kitapçıklı, yanında 2 tane oyun Ocarina of Time ve Lego Pirates, birde eski DS oyunlarını oynamak için 2015 R4 kartı ve 8 micro SD ile beraber (kendi SD kartıda 2 gb) ?

Cevap verebilirseniz çok mutlu olacağım arkadaşlar.

Ben İrlanda kullanıyorum, Euro üzerinde fatura ediyor oyunları..
  • İrlanda eshopta yeni çıkan bir oyun kaç euro oluyo?

• Arkadaşlar 3ds xl sun and moon edition ile aranıza katıldım. 1 Hafta içinde gelecek inşallah konsol. Başlangıç olarak pokemon Y ile monster hunter 4 aldım. Yine tavsiyelerinizi isteyeceğim. Türkiye'de oyunlar çok pahalıymış ama.
  • Hocam benide eklerseniz sevinirim.
  • Beyler bende nintenso 3ds xl almak istiyorum ama kafamda çok soru var, ilk olarak amazondan bakyığımda 180 lik cihaza 70 euro ithalat(gümrük) vergisi fazla değilmi yurt dışından getirtenler yardımcı olursa sevinirim.. 2. Olarksa sky3ds ve r4card-cfw ile online oyun oynayabilit miyim ve ne gibi avantajları var (şahsen ben pokemon zelda ve monster hunter icin alacağım yani biraz online takılcam) 3. İse oyunları e-shoptan almak mi daha iyi yoksa kartus olarak almak mı? Şimdiden çok sagolun.

• Birde pal mi tavsiye edersiniz ntsc mi?

• Mario kart 7 için yardım lazım.

Altinlar ne işe yarıyor?
    Her bölümde 10 altın yapmak şart mı?
    Kupaların altındaki yıldızlar ne işe yarıyor?
    200 cc nasıl açılır?
    Gizli kaç karakter var?
    Ve başka gizli neler var?

Yardımlar için teşekkürler.

Mario kart oynayan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZamanSal -- 1 Aralık 2016; 0:36:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrostByte55

Birde pal mi tavsiye edersiniz ntsc mi?

Pek bir şey farketmez aslında PAL alırsan e-shop için İrlanda ntsc alırsan Kanada seçersin olur biter
  • Arkadaşlar 2ds almaya karar verdim ama alacağım kişi kafamı karıştırdı.

iki tane alacağım bir tanesi 2ds ntsc 280 TL (ikinci el) diğeri ise mario kart sürümü 350 tl( Sıfır)

Adam bana kartsız kırma işlemine uygun dedi samsung kart vs alman lazım dedi. Ben 2ds NTSC olanı kuzenime hediye edeceğim yani onu kırdırmam lazım aslında sonuçta 8 yaşında. Kendi ürünümü kırdırmayacağım. Her neyse bu ürünü böyle kartsız kırdırma olayı doğrumu acaba ve nasıl yapılabilir bilginiz varmı.
  • 3Ds ile aranıza katıldım.Bir sorum olacak.Cihaz sıfır olduğu için 1.0.0-0E sürümü ile geldi.Güncellersem Cfw yapamayacağım.4.5 sürümüne veya 9.2'ye nasıl yükseltebiliriz?
  • 1.0 olduğuna emin misiniz hocam 11.0 olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voidian

1.0 olduğuna emin misiniz hocam 11.0 olmasın

Cihaz sıfır.İlk nesil 3Ds benim aldığım.O yüzden ilk firmware ile geliyor.11.0 sürümler güncel sürümlerden olması lazım.11.0 New 3Ds ile geliyor olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Beyler bende nintenso 3ds xl almak istiyorum ama kafamda çok soru var, ilk olarak amazondan bakyığımda 180 lik cihaza 70 euro ithalat(gümrük) vergisi fazla değilmi yurt dışından getirtenler yardımcı olursa sevinirim.. 2. Olarksa sky3ds ve r4card-cfw ile online oyun oynayabilit miyim ve ne gibi avantajları var (şahsen ben pokemon zelda ve monster hunter icin alacağım yani biraz online takılcam) 3. İse oyunları e-shoptan almak mi daha iyi yoksa kartus olarak almak mı? Şimdiden çok sagolun.

Yardım eden yok mu?

• quote:

quote:

Beyler bende nintenso 3ds xl almak istiyorum ama kafamda çok soru var, ilk olarak amazondan bakyığımda 180 lik cihaza 70 euro ithalat(gümrük) vergisi fazla değilmi yurt dışından getirtenler yardımcı olursa sevinirim.. 2. Olarksa sky3ds ve r4card-cfw ile online oyun oynayabilit miyim ve ne gibi avantajları var (şahsen ben pokemon zelda ve monster hunter icin alacağım yani biraz online takılcam) 3. İse oyunları e-shoptan almak mi daha iyi yoksa kartus olarak almak mı? Şimdiden çok sagolun.

Yardım eden yok mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-tasinabilir-konsol-tertemiz-new-nintendo-3ds-xl,sky3ds-kart-ve-30-oyun-369204278/detay

Kosa kosa al bazıları 1200 tl isterken bazıları ne istiyor

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kandirmaca vs olmamasi adina soruyorum. Ben 3ds ile new 3ds arasi farki bilmiyorum. Xl olan modelde de bilmiyorum distan nasil bir fark var fotolardan anlamak mumkunmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Hocam bir kandirmaca vs olmamasi adina soruyorum. Ben 3ds ile new 3ds arasi farki bilmiyorum. Xl olan modelde de bilmiyorum distan nasil bir fark var fotolardan anlamak mumkunmu

Cihaz new ve xl.modeli. İkinci analog ve renkli rus dizilimi new olduğunu anlatır

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.