Şimdi Ara

Nintendo 3ds, Japonyadan alırsam İngilizce'ye çevirebilir miyim konsolu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konsolu ilk gördüğümde almak için sabırsızlanmıştım ve mart ayı da biraz geç oluyor. Acaba Japonya'dan alsam bir patchla falan İngilizce'ye çevirebilir miyim konsolun dilini?

• Ben zamanında wii yi öyle almıştım. Elimde patlamıştı. Japoncam gelişmişti
  • Bunları söylemek için erken diye düşünüyorum. Ürün çıktıktan sonra bu tür detaylar ortaya çıkacaktır.
  • Konsolun dılını R4 Kart sayesinde çevrilebilir ama patch yapamazsın, r4 karttaki dil ile kullaırsın ancak ben NDSL satmıştım Almanyaya japonca orjnal olanlarden r4 kart ile veya kullanılan kartuşlar ile sorun çözüldü...
  • Nintendo 3ds çıktığı zaman foruma asgari fiyattan sıfır olarak satılır,bir zaman sonra ikincielide düşer,ama rahat bunun piyasaya yerleşmesi 2011 ilk çeyreği olur gibime geliyor.
  • Alıp napıcaksın ki daha oyunları yapım aşamasında piyasaya çıkan oyun yok + japonca olursa elinde patlar alet.
  • Arkadaş haklı r4 kartını alsan rom yok daha internette yayımlanan, çıkan oyun sayısı da çok az, eğer ilk sürüm kartuşlar da japonca olursa çok sıkıntı yaşarsın, bence konsolun oturmasını bekle, ben daha önce ndsl leri Almanya ya satıyordum Türkiye de pazar arayışım yok tu. Şu anda konsol oturdu Türkiye de, bence kosolun dünyada yayılmasını bekle bu 1 - 2 yılı bulabilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.