Şimdi Ara

nintendo 3ds bölge kilidi ve e-shop hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler. nintendo new 3ds xl almaya karar verdim. Türkiye'de birkaç spotçuya sordum, hiçbirinde bulamadım. İstanbulda sattığını bildiğiniz yer var ise oralara da bakabilirim. ama ben şimdilik yurtdışından almaya karar verdim. ama iki adet sorum var. öncelikle;

nintendo new 3ds xl'de bölge kilidi var mı? amerikadan alırsam, türkiyeden oyun satın alıp oynayabilirmiyim? oynayamasam dahi çok bir sorun olmaz, çünkü amerikadan ürün alıyorum. ama asıl sorun ikinci sorumda. eski oyunları kutulu olarak bulmak mümkün olmadığı için 3ds'in içindeki nintendo e-shop üzerinden almayı düşünüyorum. ama bu mağaza Türkiye'de çalışır mı? gerekirse hesabımı yurtdışı hesabı olarak açabilirim, ama burdaki kredi kartları çalışır mı ? veya eski oyunları oynamak için yapabileceğim başka birşey var mı?

bir de 3ds xl için özel bir hafıza kartı gerekiyor mu? gerekiyorsa fiyatı ne kadar?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• 1_ Bölge dışı oyunları oynamak için yapılan işlemler var ve gayet basit. İsterseniz internete soundhax yazıp inceleyebilirsiniz.

2_ Eshop açarken İrlanda hesabı açın sıkıntı olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.