Şimdi Ara

Nintendo 3DS artık Türkiye'de 478 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

quote:

Orijinalden alıntı: extravanilya

bence 3ds kaçak alınması veya yurtdışındaki akrabalardan istenmesi ençok gereken konsol. çünkü yurtdışına göre en çok fiyat farkı 3ds te. ankarada yaşıyorsanız kaçak alınabiliecek bildiğim birkaç yer var özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

Kesinlikle. Ben 2 hafta önce yaklaşık 290 liraya aldım 3ds'i.

oo çok iyi bulmuşsun kaçak olsada adam en azından getiren 50 100 tl satan 50 100 tl olsa 350-400 lira civarı oluyo fiyatı sen nerden aldın hacı ya söle bizde alalım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: superdejo

quote:

quote:

bence 3ds kaçak alınması veya yurtdışındaki akrabalardan istenmesi ençok gereken konsol. çünkü yurtdışına göre en çok fiyat farkı 3ds te. ankarada yaşıyorsanız kaçak alınabiliecek bildiğim birkaç yer var özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

oo çok iyi bulmuşsun kaçak olsada adam en azından getiren 50 100 tl satan 50 100 tl olsa 350-400 lira civarı oluyo fiyatı sen nerden aldın hacı ya söle bizde alalım :D

Hocam ben geçen hafta amerikadaydım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

:D aklım kaçakta kalmış hayırlı olsun 3ds benimde kuzen amerikadaydı gitmeden önce anlaşmıştık bana 100 dolarlık bir sony walkman alacaktı sora 3ds in fiyatı düştü amerikadaki numarasını bilmiyodum eposta attım epostayı aldığı gün tam o gün walkmani almiş yoksa 3ds i tadabilecektim

• iyi gibi
  • Beyler vatanda arkadaşım çalışıyor nakit fiyatı 597 cihazın.497 olayını vatanda kime sorsam böyle bir kampanya yok dedi.şu durumu doğru düzgün anlatacak biri varsa anlatsın alalım bizde bir tane.
  • vatan computer sözde kdv bizden kampanyası ile geçirmeye devam ediyor konsolun şu an ki fiyatı 550 tl . amerikada 290 tl olan cihazı burda bize 550 tlden haşırt the blackboard. 12 ağustos yani ambassador programından önce türkiyede fiyat 643 liraydı şu an 550 lira . dünyanın her yerinde buna kenya , uganda , trinidad tobago, surinamda dahil nintendo 3ds nin fiyatı hatrı sayılır şekilde düşmüşken bizde geçirmeye devam. amerikada 249 dolardan 169 dolara . avrupada 249 eurodan 169 euroya düşerken bizde 643 liradan 597 liraya düşüyor.yok bu kediyse ciğer , yok ciğerse kedi nerde misali. böyle saçmasapan bi indirim olamaz. teknolojiyi yağlı fiyatlardan hizmete sunan vatan ve benzeri mağazalardan kesinlikle nintendo 3ds almanızı önermem. ama yok ben kucağa oturmaya alıştım diyosanız buyrun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skullmonkeys -- 30 Ağustos 2011; 15:03:27 >
  • Gerçekten berbat bir durum.her üründe bu uygulanıyor.riske girerek ebay dan getiren arkadaşlar var.aslında amerika 3ds i almak daha mantıklı hem oyunlar erken çıkıyor hemde özel oyunlar olabiliyor.
  • Bu konsol 299-349 aralığına düşmeden kesinlikle almayacağım. Fiyatı düşmüş konsola zam binene tek ülkedeyiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

:D aklım kaçakta kalmış hayırlı olsun 3ds benimde kuzen amerikadaydı gitmeden önce anlaşmıştık bana 100 dolarlık bir sony walkman alacaktı sora 3ds in fiyatı düştü amerikadaki numarasını bilmiyodum eposta attım epostayı aldığı gün tam o gün walkmani almiş yoksa 3ds i tadabilecektim

gidip cok kolaylikla iade edebilir ve 3ds alabilir...

• 3ds alamanın tam sırası
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.