Şimdi Ara

Nintendo 3DS ANA KONU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
7
Favori
18.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. ben 3ds dünyasında baya yeniyim, birinden 3ds xl aldım içinde birde r4 kart var (parantez içinde NDSL/NDS yazıyor). oyunları indirip oraya atsam sorunsuz çalışır dimi? pokemon oynamak istiyorum zaten. diğer sorum internete bağlanabilirmiyim bu kart takılıyken bir sorun olurmu? şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurwerty

Arkadaşlar merhaba. ben 3ds dünyasında baya yeniyim, birinden 3ds xl aldım içinde birde r4 kart var (parantez içinde NDSL/NDS yazıyor). oyunları indirip oraya atsam sorunsuz çalışır dimi? pokemon oynamak istiyorum zaten. diğer sorum internete bağlanabilirmiyim bu kart takılıyken bir sorun olurmu? şimdiden teşekkürler.

O kartla sadece DS oyunlarını oynayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazıma R4 kart takarsam hangi özellikleri kullanamam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordRaiden

Arkadaşlar cihazıma R4 kart takarsam hangi özellikleri kullanamam ?

Her şeyi kullanabilirsiniz. Sadece güncelleme geldiğinde önce kartı güncellemeniz (eğer karta güncelleme çıkmış ise) gerekir. Aksi takdirde kart çalışmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

Her şeyi kullanabilirsiniz. Sadece güncelleme geldiğinde önce kartı güncellemeniz (eğer karta güncelleme çıkmış ise) gerekir. Aksi takdirde kart çalışmaz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bir sorum daha var şuan kartın içinde oyunlarım yüklü ve rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Kart takılıyken e-shop gibi internet gerektiren yerlere girersem banlanabilir miyim ?
  • quote:

quote:

quote:

Cevabınız için teşekkür ederim. Bir sorum daha var şuan kartın içinde oyunlarım yüklü ve rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Kart takılıyken e-shop gibi internet gerektiren yerlere girersem banlanabilir miyim ?

Hayır banlanmazsınız sadece otomatik güncellemeyi kapatın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır banlanmazsınız sadece otomatik güncellemeyi kapatın :)

Peki hocam supercard durumu nasıl ban vs durumu varmı alırsam neler yapmalıyım birde cihaz kargoda elime gelince 6 surumunde olucak yenı surume yukseltmeli miyim?
    yeni 3ds xl aldım.yorumlarınıza ihtiyacım var.

• Supercard ile ilgili pek bilgim yok açıkçası soniczeki ye sorabilirsin o uzmanıdır :)

• quote:

quote:

Peki bu kart varken orijinal bir 3ds oyununu online bir şekilde oynayabilir miyim ?
  • quote:

Supercard ile ilgili pek bilgim yok açıkçası soniczeki ye sorabilirsin o uzmanıdır :)

Sağol hocam sizleri yarın nasipse friend code olarak eklerim uygunsa?
  • quote:

Supercard ile ilgili pek bilgim yok açıkçası soniczeki ye sorabilirsin o uzmanıdır :)

Hocam sizi ekledim eklerseniz sevinirim
    Kehanist07
    1564-4504-2380

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 6 Eylül 2014; 0:05:25 >
  • Sizleride ekledim arkadaşlar

• InCroyable kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bu tronix acaba NTSC konsollar için mi ? bildiğiniz pal oyun satış sitesi var mı? ( shop.to haricinde )
  • burkak kullanıcısına yanıt
    Evet ntsc için orası.

ebay.co.uk
    amazon.co.uk
  • Merhaba Arkadaşlar,

shopto sitesinden 3DS oyunu olan pokemon omega ruby için ön sipariş vermiş ve ertesi gün iptal etmiştim. (7-8 gün önce oldu bu ) Bu gün biraz önce mail geldi ve ödemenin gerçekleştiği ve oyunun gönderileceği yazıyor. bunu iptal ettirmenin ve parayı geri almanın bir yolu var mı acaba ?

Shopto dan alışveriş yapan arkadaşların yardımını bekliyorum.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Friend Code'um: 3368-3461-1152
    İsim Chemcukh

teker teker herkesi eklemeye başlayacağım. Herkese iyi oyunlar.

ekleyen arkadaşlar pm atarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chemcukh -- 11 Ocak 2015; 17:51:03 >
  • prdon bende sky 3ds kart var blue button mavi tuslu oyun nasil atiliyor program nasil kullaniliyor bende nintendo ntsc amerikan 3d xl el oyun konsolu var 9.4 versiyonlu nasil atilacagini detayli anlatirmisiniz lutfen ben nintendo konusunda acemiyim saygilarla pm whatsapp turkcell 05318313454 pm veya mail de olabilir tesekkurler
  • Arakadaşlar nintendo 3ds nerden alırım lütfen şöyleyin çok istiyorum
  • ARKADAŞLAR NİNTENDO 3DS NERDEN ALABİLİRİM
  • ARKADAŞLAR NİNTENDO 3DS NERDEN ALABİLİRİM
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.