Şimdi Ara

Ninja Warrior --- FOX (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
6.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sunucuları hiç sevmiyorum dalga geçiyor bazı yarışmacılarla düşünce falan.Güzel program denk geldikçe izlerim.
  • Bazı arkadaşlar yorumlara takılmış.
    Valla ben sırf o yorumlar için izliyorum.
    Birbirlerine laf dokundurmaları, sataşmaları, pozisyonla ilgili yorumları ve en önemlisi röportajlarda atabildikleri kadar atmaları benim çok hoşuma gidiyor.

Hele Hayri Hiçler. Adamı spor yorumcusuyken hiç sevmiyordum ama burda iyi ikili olmuşlar yanındaki yorumcuyla.
  •  Ninja Warrior --- FOX

+

Ninja Warrior --- FOX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 1 Ağustos 2009; 19:01:24 >
  • Ben de uzun zamandır izliyorum, güzel yarışma.Yorumcular da o kadar kötü değil ama bazen cılkını çıkarıyorlar işin
  • Konuşanlar müthiş espriler yapıyorlar gül gül ölüyoruz ailecek.

• Japon adam bordo mavi kıyafet giymiş sunucu kendisi çok iyi bir trabzonspor taraftarı hatta trabzonspor heyeti izlemeye geldi diyor.
  • Adamların bazen söylediği saçma şeyler tam beklenmedik zamanda gelince tuhaf oluyor insan Geçen gün bordo giyinmiş biri yarışıyor.Adam etapı geçemedi.Röpörtajda sunucunun çevirisi 'Bütün Trabzonlulara rezil oldum'
  • çok karşıt bir yorum olacak ama bence çok kötü bir program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midlake -- 2 Ağustos 2009; 0:04:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet.58

çok karşıt bir yorum olacak ama bence çok kötü bir program

yarışma
  • Güzel bir yarışma programı
  • çok güzel bi yarışma sunucular çok hoşama gidiyor yarışmayı daha da renkli hala getiriyor.: D
  • Ben pek beğenmiyorum yorumculardan dolayı
  • Bence yorumcuların olması işe renk katıyor.Ve hergün izliyorum.Bu sıkıcı yaz günlerine bir renk geliyor
  • Geçen baktım taş gibi Japon bi kız vardı.
  • Japonları takdir etmek gerekir. Bizim sunucuların ise espri yapacam diye saçmalaması beni kahrediyor.(ve sanırım sizleride)
    Bkz: "Zayıf Espriler"
  • Yorumculardan dolayı nefret eder oldum öyle bir sallıyorlar ki işte adam turuncu şort girdi diye galatasaraylı yaptılar. Mor tshirt var diye galatasaraylı yaptılar. İşte sarı vardı üzerinde Fenerbahçe'li yaptılar " Tüm Fenerliler adına yarışıyor "falan... Yorumcunun birinin sesi gerçekten berbat kulak tırmalıyor. Gerçekten nefret ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Yorumculardan dolayı nefret eder oldum öyle bir sallıyorlar ki işte adam turuncu şort girdi diye galatasaraylı yaptılar. Mor tshirt var diye galatasaraylı yaptılar. İşte sarı vardı üzerinde Fenerbahçe'li yaptılar " Tüm Fenerliler adına yarışıyor "falan... Yorumcunun birinin sesi gerçekten berbat kulak tırmalıyor. Gerçekten nefret ediyorum

Hayri hiçler o garip yorumları yapan
  • Bazen saçmaladıkları oluyor ama o kadarda kötü anlatmıyorlar.
    Bu arada son bölümleri izlediniz mi bilmiyorum ama yarışmacılar arasında bir Türk de vardı.
  • bazen reyting için çok saçmalıyor hayri hiçler ve hopdedik ayhan batıyo mu falan diye konuşmalar falan güzel bir yarışma ama içine etmek için her türlü girişime bulunuyorlar yok benim kankam falan diyor hayri yarışmacıların yarışmayı bitirdikten sonraki konuşmalarını tercüme ediyor saçma sapan bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4nce4lif3

Bazen saçmaladıkları oluyor ama o kadarda kötü anlatmıyorlar.
    Bu arada son bölümleri izlediniz mi bilmiyorum ama yarışmacılar arasında bir Türk de vardı.

Gerçekten mi?Nasıl yarıştı?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.