Şimdi Ara

NİNJA GAİDEN 3 RAZOR EDGE-----OYUN ÖZÜNE DÖNDÜ!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ninja gaiden 3 teki gibi sadece kare kare kare ye basip otomatik kombo yapma olayini razor edge te kaldirmislar ve ninja gaidenin diger serilerindeki kombolari geri getirip özüne dönülmüş. anlayacaginiz artik sadece kare kare kare ye basip oyunu bitirmek yok. ninja gaiden 3 teki gibi combo sırasında düşmana yapışıp işini hemen bitirme kaldirilmis ve diğer serilerinde olduğu gibi daha çok kombo yapma özgürlüğü verilmiş. aynı zamanda oyun diğer serilerine göre baya zorlasmis. ninja gaiden 3 yapimcilari anlasilan tepkileri dinlemis gözüküyor. yeniden hard core oyunumuza ninja gaiden3 razor edge ile kavustuk. hayranlarına duyurulur.....

not : demo psn de mevcut indirip test edebilirsiniz. aynı zamanda demoda ki save iniz. oyunu aldıgınızda kaldıgınız yerden devam etme olanağı sunuyor. demoyu oynayıp simdiden lvl lerinizi yükseltin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilknight2000 -- 14 Mart 2013; 16:49:13 >

• Haber için teşekkürler.
  • ninja gaiden 3 te en sevmedim şeylerden biride düşmanların uzuvlarının kopmamasıydı yapımcılara 2. oyunda vardı 3 te neden kaldırdınız diye sorduklarında o dönem modaydı şimdi geçti demişlerdi, sanırım razor edge ile tekrar yola gelmiş gözüküyorlar
  • Tekrardan dört gözle beklemeye başladım bu oyunu NG 3 faciasından sonra
  • NINJA GAIDEN 3: Razor's Edge Online Pass markette yerini aldı.
  • cok sevdıgım oyundur aslında ama nedense 3 ıle bırlıkte sıkıldım ben bu oyundan.cok fazla degısıklık goremedım.
  • Çok severdim ama reviewlardan dolayı 3 ü oynamadım , inşallah düzelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok severdim ama reviewlardan dolayı 3 ü oynamadım , inşallah düzelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam oynayacağım. Gerçi demosunu oynamıştım. Oyun hakikaten özüne dönmüş. Zorluk seviyesi çok çok arttırılmış, ayrıca normal versiyonlardaki gibi kol,bacak kafa kesme ve kan olayı gelmiş. NG 3 faciasından sonra bu oyun bu haliyle seriye yakışacak gibi gözüküyor.
  • 1-2 yi oynayıp bitiren arkadaşların yorumlarını izlenimlerini anlatırlarsa daha iyi olur .
  • Bu akşam test edecez bakalım nasıl olmuş..
  • İlk 2 bölümü bitirdim. NG 3 e göre çok daha zor hakikaten. İlk bölümde challenge kısmına girdim 3 dalgadan sonra boss geldi yaklaşık 15 defa uğraşıp geçtim ama oyun hakikaten zorlayıcı ve zevkli olmuş. İlk 2 oyundan alacağım zevki bu oyunda da alacağım gibi gözüküyor.

Ben kendime güveniyorum 1. ve 2. oyunu bitirdim diyorsanız kesinlikle oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

İlk 2 bölümü bitirdim. NG 3 e göre çok daha zor hakikaten. İlk bölümde challenge kısmına girdim 3 dalgadan sonra boss geldi yaklaşık 15 defa uğraşıp geçtim ama oyun hakikaten zorlayıcı ve zevkli olmuş. İlk 2 oyundan alacağım zevki bu oyunda da alacağım gibi gözüküyor.

Ben kendime güveniyorum 1. ve 2. oyunu bitirdim diyorsanız kesinlikle oynayın

extra açacağın combolar da var biliyorsun değilmi? birde 1. ve 2. seride olmayan combolar da var. yani razor edge bütün serinin babası olmuş. bu harika......
  • Haber için gerçekten çok sağ ol hiç duymamıştım bile.

Ninja Gaiden 3'ü büyük bir merakla bekliyordum ama ilk iki oyundaki zorluk ve kontrol sisteminden hiç bir eser yoktu komple Quick Time'lar dan ibaret bir oyun gibiydi.Eğer oyuncuları dinleyip dediğin gibi özüne geri döndürdüler ise harika olur.
  • dostlar ilk incelemelerde 70 civarı ortalama var

gerçi sağlam siteler incelememiş henüz

acaba army of two devils cartel deki gibi demo oyunun en iyi bölümünemi ait ???

umarım öyle değildir

demo yorumlarınızı görünce baya heyecanlandım ama puanlar kafamı karıştırdı açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 5 Nisan 2013; 20:28:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

dostlar ilk incelemelerde 70 civarı ortalama var

umarım öyle değildir

demo yorumlarınızı görünce baya heyecanlandım ama puanlar kafamı karıştırdı açıkçası

diğer serileri profesyonel bir şekilde oynadıysan yani oyunla ilgili geçmişin varsa al oyna. yok ilk defa bu oyunla seriye başlıyacaksan sen bırak dergilerin kaç puan verdiğini ( ayrıca 7 de kötü bir puan değil ) oyunu boşuna alma bu oyun hardcore oyuncuların, profesyonellerin oyunu. demodaki yer en iyi yermi değilmi bunlara boşuna kafanı yorma....yani ilk defa bu oyunla seriye başlıyacaksan beceremessin oyunu sinir olursun. umarım anlamışsındır......

• quote:

umarım öyle değildir

dostum özetlemem gerekirse demoyu üç zorluk derecesinde oyna comboları falan açmaya çalış eger kalbin bu aksiyona dayanırsa al oyna. yok beceremessen tekrar ediyorum grafiğe, geçen yerin en iyisi demodaymış, siteler şu kadar puan vermişmiş falan fistan fındık fıstığa bakmadan oyundan vazgeç.

• quote:

Orijinalden alıntı: offbeat_ninja

quote:

umarım öyle değildir

diğer serileri profesyonel bir şekilde oynadıysan yani oyunla ilgili geçmişin varsa al oyna. yok ilk defa bu oyunla seriye başlıyacaksan sen bırak dergilerin kaç puan verdiğini ( ayrıca 7 de kötü bir puan değil ) oyunu boşuna alma bu oyun hardcore oyuncuların, profesyonellerin oyunu. demodaki yer en iyi yermi değilmi bunlara boşuna kafanı yorma....yani ilk defa bu oyunla seriye başlıyacaksan beceremessin oyunu sinir olursun. umarım anlamışsındır......

valla hardcoremu softcoremu bilemem

sevdiğim oyunu oynarım ben

ilk 2 oyuna saygım var ama 3. oyunla tepe taklak gittiler

yani anlayacağın yeni oyunu merak ettim

yeni oyunu kimler oynayabilir kimler oynayamaz onu sormadım

• quote:

quote:

umarım öyle değildir

dostum özetlemem gerekirse demoyu üç zorluk derecesinde oyna comboları falan açmaya çalış eger kalbin bu aksiyona dayanırsa al oyna. yok beceremessen tekrar ediyorum grafiğe, geçen yerin en iyisi demodaymış, siteler şu kadar puan vermişmiş falan fistan fındık fıstığa bakmadan oyundan vazgeç.

tamamdır hocam sorumun cevabı budur eyvallah

• quote:

quote:

quote:

umarım öyle değildir

tamamdır hocam sorumun cevabı budur eyvallah

bu arada şunuda sölim oyun diğer serilerin de olduğu gibi özgürce kombo yapabildiğin ve hatta yeni kombolardan, kıyafetlerden, silahlardan ve karakterlerden oluşan bir oyun olmuş. kısaca diğer serilerden dahi oynanış açısından daha kaliteli. biliyorsun ninja gaiden 3 ü bebelerde oynasın diye otomatik combo yapıyordu.....buda pro lar için rezil bir durumdu. hatırlarsan 3 çıktığında millet bu ne ya sadece bir tuşa sürekli basarak gectim diyorlardı. işte bu olay serinin 1ve 2.sinde olmadığı gibi razor edge tede kaldırmışlar otomatik comboyu üstüne 1ve 2.dende daha iyi bol kombolu ve zor oyun olmuş.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.