Şimdi Ara

Ninja 300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce hiç motorsiklet sürmedim, araba sürüyorum. İlerde motorsiklet almayı planlıyorum. Ninja 300 gibi bir modeli alsam sürebilir miyim yoksa eğitim mi almam lazım ?

• Sürebilirsin.Ancak eğitim alırsan daha bilinçli ve kontrollü, emniyetli sürmüş olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ilk motosiklet olarak düşünüyordum Ninja 300 ü sonra vazgeçtim. Biraz daha hafif biraz daha az güçlü bir makineyle daha iyi öğrenileceğini düşünüyorum. O yüzden Yamaha MT 125 te karar kıldım. :)
  • editleyecem
  • saygısızlık olarak algılamayın ama

bakın google motor tavsiyesi - yeni başlayan- ninja 250 -ninja 300-cbr 125-cbr250r başlangıç motoru- vs.. kelimeleri yazarsanız milyonlarca yorum bulablirsiniz..

bu iş sizde bitiyor. 600 le öğrenirsiniz 100 le de 1000 lede hada gücünüze güvenioyrsanız gold wingle de öğrenirsiniz. Bu işin makul olanı belli. Altı Üstü size kalmış.

Yinede cevap vereyim evet.
  • Eğitim alarak da sürebilir, eğitimsiz kendin de birşeyleri tecrübe edebilirsin elbette ama bu süreçte ölebilir ya da felçli kalabilirsin. Hadi bunlar olmadı diyelim, düşüp-kalkacağın için masrafı seni bezdirecektir zaten. İnsanlar boşuna başlangıç için ucuz yollu ve hızlı olmayan birşeyler seçin diye yırtınmıyor. Şehir içinde SS motor kullanmanın ne kadar eziyet olduğunu, o oturma pozisyonunda 50km yolda bile çekeceğiniz ağrıları ve bunun gibi bilimum şeyleri elbette tecrübe ederebilirsiniz zamanla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.