Şimdi Ara

Nikotin bandı ile sigara bırakanlar bakabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normal de sigarayı bırakınca kilo alma durumu oluyo.
    nikotin bandı ile bırakanlarda oldu mu böyle bir durum ?

• Yıllardır bu forumda bu konulara önerim aynıdır. Allen Carr okuyun bu kitabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45D13A301

Yıllardır bu forumda bu konulara önerim aynıdır. Allen Carr okuyun bu kitabı.
    evet biliyorum onu. ben nikotin bandı aldım yine de. spora falan gidiyodum bi dönem. şimdi sigarayı bırakıp tekrar başlayacağım. yalnız metabolizma yavaşlayacağı için bi kilo alma durumu oluyo. onun için sormuştum.
  • İblis Holmes kullanıcısına yanıt
    Bilmek yetmiyor hocam. Okumak gerek izlemek gerek, gerekirse kursuna gitmek gerek. 8 sene içtim bırakalı 4-5 sene oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45D13A301

Bilmek yetmiyor hocam. Okumak gerek izlemek gerek, gerekirse kursuna gitmek gerek. 8 sene içtim bırakalı 4-5 sene oldu.
    izledim hocam merak etme.
  • İblis Holmes kullanıcısına yanıt
    Kitabı da oku hacım, gerçekten mantıklı şeyler anlatıyor. Zorlukları var. bant, elektrikli sigara, sakız, hap hepsi geçici yöntem.
  • up
  • metabolizma olayi hikaye. Kilo alanlar nikotin acligini yemek yiyerek kapamaga calistigi gibi nikotinin istah bastirici etkisinin de yoksunlugunu cekiyorlar.

Elektronik sigara bu sebeple gecis icin daha iyi, yine cigerine bir sey cekip ufluyorsun, sigara izlenimi yaratiyor, yavas yavas nikotin oranini da azaltabiliyorsun.
  • up
  • evet benım arkadas bırakınca kendını aburcubura verdı su an 140 kılo
  • Diğer arkadaşlar gibi ben de bant hakkında yorum yapmayacağım ancak sigara bıraktıktan sonra 3-4 kilo civarında kilo alımım olmuştu o konuda katılıyorum. Şimdi elektroniğe döndüm kilom normal seviyelere döndü (64-65).

Muhtemelen sigara iştahını bastırmak için ilk 1 ay baya yemek yedim ondan aldım Sonrasında da elektroniğe döndüm zaten.
  • .....
  • ...,
  • upppp
  • ben bırakamadım bantla 25 gün sonra tekrar başladım.nikotini alıyorsun iyi güzel de yemekten sonra otomatik sigara arıyorsun alışkanlıkları yıkmak zor bant yardımcı olmuyor.sigara tiryakiliğinin bir bölümü de dudak tiryakiliği hatta büyük bir bölümü alışkanlıktan ibaret.esigara alır aromasız likit içebilirsen en azından bir şeyler içmiş olursun çok da hesaplı olur sigaraya göre fakat buna rağmen esigara kullananlar sigara da içiyor.kiloyu göze alıp hiçbir şey kullanmadan bırakabiliyorsan bırak böyle yan yola sapayım bir üç kağıdını bulayımla sigara bırakılmaz.
  • Hala sigarayı bırakmak için yöntem mi arıyorsunuz ya. Abi yüzyılın kuralıdır bu. Bir şeyi aniden kesersen yoksunluk sendromu olur. Her üç güne birer tane daha az iç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.