Şimdi Ara

*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi *** (2390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61.728
Cevap
91
Favori
2.392.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pirmes

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar yeri değil ama bir soru sormam lazım.

Ben gitti gidiyor sitesinden bir kaç ay önce 3-4 sefer alış veriş yapıp Nikon D 3100 için filtreler, Gözvizör filan almıştım ve ödemelerini de sorunsuz şekilde yapmıştım. Dün bana 21.11.2011 tarihine sahip ve üzerinde Vade Farkı 2.86 TL yazan bir adet fatura geldi.

Ama zarftan bu fatura dışında bir belge çıkmadı. Faturada neye yani hangi ürüne ait olduğu yazan herhangi bir açıklama dahil yok. Ödememi yapmam isteniyor veya nereye ne şekil de ödeme yapacağıma dahil bir yazı dahil yok.

Hepsinden önemlisi tüm yapmış olduğum alışverişler ödemeyi kredi kartım ile yapmış ve ürünler elime geçer geçmez ödeme onayını vermiş ve ödemem de eksiksiz yerine gelmişti. Bu belge ne diye bana gönderildi çözemedim.

Alışverişi Banka kartı ya da kredi kartı ie yaptığınıza göre faturanın önemi yok. Eğer bankadan gelen bir deme talimatı ise ödeyin. Ancak GG den adınıza gelen bir fatura ödemesi ise bankanızla konuşun.

Gittigidiyor sitesine dün gece mesaj atmıştım bu sabah yanıt gelmiş. Bilgi amaçlı gönderilmiş bir fatura belgesiymiş. Herhangi bir ödeme yapmamı gerektirecek bir durum olmadığını söylenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

18-200 un bu kadar pahalli olmasinin nedeni acaba nedir? Tembellerin olusturdugu arz mi acaba kendisini bu kadar pahalli hale getiriyor :)

genişten oldukça güzel bir zoom aralığına kadar geniş bir kapasite sunması. biz burada beğenmiyoruz o lensi ama tatile gidenler, kalite yerine pratiğe önem veren giriş seviye dslr kullanıcıları bu tür lensleri çok kullanıyor. talep var yani.

Peki hocam 55-200 vr 18-200 vr ye gore daha kaliteli bir lens mi? Yanlis anlama lutfen sadece eksik bilgi sahibi oldugum icin soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koolandgang

quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

@DeepEnergy

Eve hocam biraz PS fotoğrafı bambaşka yapar.

TürkNikon Dergi Ocak 2012

*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi ***

Arkadaşlar Türk Nikon Dergisi Yayın Hayatına Başladı.Tamamen Nikon severler için hazırladığımız bu dergimizi kaçırmamanınız tavsiye ediyorum.

Ayrıca derginin bende büyük yeri var.Derginin bütün tasarımını ben hazırladım.Umarım severek ve beğenerek okursunuz

Degiyi Okumak İçin :

http://www.turknikon.com/turk-nikon-dergisi-yayin-hayatina-basladi-4141

Ayrıca Takip

http://www.turknikon.com/
    http://www.turknikon.com/forum/

Tebrikler Hayırlı uğurlu olsun

ellerine sağlık
  • Merhaba arkadaslar güzel bir yazı olmus bir bakın isterseniz

http://blog.fotografium.com/fotograflarinizi-gelistirmeye-yardimci-15-dakikalik-egzersiz/
  • quote:

Çok teşekkürler arkadaşlar.Sizlerin desteği ile umuyorum devamı gelecek

@Noctivagant

Fatura direk gittigidiyor'dan geliyorsa hemen arayın yada mail atın

hocam bende baktım dergiye 2 imla noktalama dikkatimi çekti 1.si d4 için megapiksel değeri 6.2 megapiksel gözüküyor ve 2.olarakta ps lightroom da 5. satırda cümle sonunda edebiliriz yanlış olmuş bunlar önemli noktalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: koolandgang

quote:

@DeepEnergy

Eve hocam biraz PS fotoğrafı bambaşka yapar.

TürkNikon Dergi Ocak 2012

Arkadaşlar Türk Nikon Dergisi Yayın Hayatına Başladı.Tamamen Nikon severler için hazırladığımız bu dergimizi kaçırmamanınız tavsiye ediyorum.

Ayrıca derginin bende büyük yeri var.Derginin bütün tasarımını ben hazırladım.Umarım severek ve beğenerek okursunuz

Degiyi Okumak İçin :

http://www.turknikon.com/turk-nikon-dergisi-yayin-hayatina-basladi-4141

Ayrıca Takip

http://www.turknikon.com/
    http://www.turknikon.com/forum/

Tebrikler Hayırlı uğurlu olsun

ellerine sağlık

Teşekkürler

Bu arada dün dergiyi okumada sorun yaşayan arkadaşlar vardı.BU sorunlar aşıldı ve yeni link eklendi.İyi okumalar

http://www.turknikon.com/dosya/dergi/

Ayrıca Lütfen Katılımda Bulunun

http://www.turknikon.com/forum/index.php
  • quote:

quote:

@Noctivagant

hocam bende baktım dergiye 2 imla noktalama dikkatimi çekti 1.si d4 için megapiksel değeri 6.2 megapiksel gözüküyor ve 2.olarakta ps lightroom da 5. satırda cümle sonunda edebiliriz yanlış olmuş bunlar önemli noktalar

İlk sayı olduğu için kusura bakmayın.Şubat sayısında bu tarz hatalar olmayacak
  • @Shark Hocam dergi güzel olmus elinize saglık

günlük fotomu da atayım bu arada :)

Çiçekçi

• quote:

quote:

quote:

@Noctivagant

bide hocam nacizane fikrin son 2 sayfada bulunan fotoğraflar sizden izinsiz kullanıyor olabilir mi yazısında yazıları bi resimin üzerine bir altı yerine ilk önce tamamen resimin üzerine yazıp daha sonra altına tamamen geçmek okumak için daha iyi olurmuş ama ellerine sağlık ben tasarımıda seçilen konularıda gayet güzel buldum ilk sayı için gayet güzel olmuş ve online olarak iyi bir çalışma olmuş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@Noctivagant

bide hocam nacizane fikrin son 2 sayfada bulunan fotoğraflar sizden izinsiz kullanıyor olabilir mi yazısında yazıları bi resimin üzerine bir altı yerine ilk önce tamamen resimin üzerine yazıp daha sonra altına tamamen geçmek okumak için daha iyi olurmuş ama ellerine sağlık ben tasarımıda seçilen konularıda gayet güzel buldum ilk sayı için gayet güzel olmuş ve online olarak iyi bir çalışma olmuş

Dediklerinizi dikkate alacağım hocam.Bu arada TürkNikon forumda sizleride görmek isityorum mutlaka

@Creative_Director

Teşekkürler Okan Hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 5 Ocak 2012; 12:53:32 >
  • quote:

quote:

quote:

@Noctivagant

Hocam Hazırlayanlar kısmını sıkıştırmışsınız bence ama onlar için ayrı bi sayfa acsanız daha iyi olur kocaman yazarsınız :) Çok güzel olmus dergi cünkü hak ediyosunuz kocaman yazılarla 1 sayfayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

Hayırlı işler... Şoplamışın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: semb

quote:

Hayırlı işler... Şoplamışın...

Şop değil ben hayatı böyle güzellikleri hariç siyah beyaz görüyorum demiyorum tabiki Shop Shop...
  • quote:

Dediklerinizi dikkate alacağım hocam.Bu arada TürkNikon forumda sizleride görmek isityorum mutlaka

Bi öneri de benden gelsin: Makale başlıklarına yazarların soyadını da yazın...

Dizayn ve müzik çok güzel olmuş bu arada Çok inceleyemedim. Tamamını okuduktan sonra daha fazla yorum yaparım...

Edit: 2. eleştiri: Baskı alayım sonra rahatça bakarım dedim, yazıcı tonerinin canına okundu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semb -- 5 Ocak 2012; 13:46:13 >
  • quote:

Şop değil ben hayatı böyle güzellikleri hariç siyah beyaz görüyorum demiyorum tabiki Shop Shop...

Ya evlenince ilk aylar olur öyle.

Bikaç yıl sonra da direk arkadaki pizza dağıtıcısına odaklanırsın...
  • quote:

quote:

Bi öneri de benden gelsin: Makale başlıklarına yazarların soyadını da yazın...

Dizayn ve müzik çok güzel olmuş bu arada Çok inceleyemedim. Tamamını okuduktan sonra daha fazla yorum yaparım...

Hocam forum üyeleri ile hazırlandığı için öyle yapıldı.Arkadaşlar için sorun olmazsa şubat sayısıda yaparım

Okan hocam diğer sayıda içindekiler ve dediğiniz bölümü düşünüyorum
  • quote:

quote:

Ya evlenince ilk aylar olur öyle.

Bikaç yıl sonra da direk arkadaki pizza dağıtıcısına odaklanırsın...

Olabilir bişey diyemem :) Bakarsın sadece elindeki pizzaya odaklanırım :)
  • An itibarı ile 55-200'üme kavuşmuş bulunmaktayım.İlk icraatım arabamla hafta sonu mostara gıtmek olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

An itibarı ile 55-200'üme kavuşmuş bulunmaktayım.İlk icraatım arabamla hafta sonu mostara gıtmek olucak

Hayırlı olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecafeblue

An itibarı ile 55-200'üme kavuşmuş bulunmaktayım.İlk icraatım arabamla hafta sonu mostara gıtmek olucak

Hayirli olsun hocam, bende bugun umutla 50mm lensimin gelmesini bekliyorum.
    Shark henuz inceleyemedim dergiyi ama simdiden elinize saglik
  • 
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.