Şimdi Ara

Nikon, Olympus ve Pentax uyumlu lensler ve Panasonic makine

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde biriken objektifleri satasım geldi. Takas da olabilir. Mallar şu anda İstanbul'da. Tahminen bu cuma Sakarya'ya gidecekler. Sakarya ya da İzmit'te elden alabilirsinz, diğer illere kargo yaparım. Fiyatlar Türkiye piyasasına uygun gibi duruyor. Eğer fazla fiyatı olan varsa özel mesajla uyarabilirsiniz.

1) Nikon 28-300mm VR. Artık tak-gez olarak E-M5'i kullandığım için belki 10 aydır kullanmadığım bir objektif. Kutusu-kapakları-Nikon kılıfı var. Sadece güneşliği kayboldu. Fiyat 1450 TL.

2) Tokina 80-400mm AT-X f4,5-5,6. Bu objektif sıfır. Başka bir objektifle takas olarak aldım. Nikon V1'de kullanamadığım için kullanmadan satıyorum.
    Bu objektif 400mm'ye ulaşan en ufak ve hafif zoom objektif. 28-300mm'den sadece bir arka kapak kadar uzun. Malzeme kalitesi olarak piyasadaki en iyi objektiflerden biri diyebilirim. Neredeyse tamamen metal.
    Alet bu: http://www.tokinalens.com/tokina/products/atx/atx840afii/
    Fiyat: 1300 TL (ABD fiyatından daha ucuz). Temiz Nikon 70-300mm VR ile takas olur. 2 yıl uluslararası garantisi var. Sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

3) Olympus 40-150mm (mikro4/3 uyumlu). "Aaa ne ucuzmuş" diye aldığım objektiflerden :) Optiği çok iyi, alet ufak ve hafif. Gri versiyon. Hala 1,5 yıl uluslararası garantisi kaldı, ama Türkiye'de ne kadar geçerlidir bilemiyorum (ülkemiz "dünya" tanımının dışında kaliyor bazı firmalar için ne yazık ki). Panasonic 100-300mm'yi kullandığım için satıyorum. Klasik olacak ama, gerçekten sıfırdan farkı yok :) Fiyat: 400TL. Aşağıdaki Panasonic GF-3 ile alırsanız ikisi beraber 750'ye olur.

4) Pentax 50-200mm. WR olanı değil. Bu da çok az kullanılan aletlerden. Abim kullanıyordu, kendi tahminine göre sadece 3 defa takmış makineye. K10D alınca bana verdi, şimdi WR'lı olanı aldım, bunu satıyorum. Fiyat: 220TL

6) Panasonic GF-3. Dokunmatik ekranlı, ufacık bir alet. Objektifi yok, sadece gövdeyi satıyorum. Yedek makine olarak kullanılabilir. Çok hızlı odaklama yapabiliyor, dokunmatik ekran beklediğimden daha yardımcı çıktı. 14mm f2.5 ile neredeyse pantolon cebine giriyor :) Sıfır gibi temiz. Kutusu-içeriği vs..'si duruyor. Bu alet İstanbul Maltepe'de kardeşimde duruyor. O bölgelerde gidip görüp alabilirsiniz. Fiyat: 320TL. Yukarıdaki Olympus 40-150mm ile alırsanız ikisi beraber 750'ye olur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozturert -- 5 Aralık 2013; 10:24:23 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yenilendi, satılanlar çıkarıldı.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.