Şimdi Ara

NIKON D7000 VE NIKON KULLANANLAR KULUBU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.019
Cevap
34
Favori
390.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bari

@creative yav senin bu hayvanların hepside kızma ama tophane berduşu gibi .. Buda pis bakıyor ....

Yok yahu niye kızayım . Napsın hayvanlar bakımsızlıktan böyle. Onlarda ister etilerde yaşamak ama neylesinler . Hem ben onların o bakışını seviyom . Hatta kızdırıp öle çekiyom :P
  • Koskoca forumda benden baska d7000 kullanan yokmu ya ?
  • bu sabah izmir .....

NIKON D7000 VE NIKON KULLANANLAR KULUBU
  • bugünden bir makro calışması ...

@shark nasıl gelişme var demi ???

NIKON D7000 VE NIKON KULLANANLAR KULUBU
  • Sanki gözler net değil gibi geldi.Onun haricinde çok güzel olmuş.Ancak daha önce dediğim gibi.Daha çok yaklaşırsan daha harika olur
  • @shark

teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar, ben de geçen hafta D7000 imi aldım. Gayet keyifli bir makine yalnız bugün biraz keyfim kaçtı hot pixel olayından dolayı. 1 tane hot pixel buldum bu normalmidir değiştirmek mi gerekir. Değiştirmek istesem bu satıcı tarafından normal karşılanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ram

merhaba arkadaşlar, ben de geçen hafta D7000 imi aldım. Gayet keyifli bir makine yalnız bugün biraz keyfim kaçtı hot pixel olayından dolayı. 1 tane hot pixel buldum bu normalmidir değiştirmek mi gerekir. Değiştirmek istesem bu satıcı tarafından normal karşılanır mı?

haırlı olsun,bende d7000 makinayı yeni aldım.ölü piksel olayını duydum ama ayrıntısını bilmiyorum.Acaba nasıl tespit ediliyor
    makinayı ilk olarak kullanırken nelere dikkat etmeliyiz
  • selam

Hot pixel kontrolu için makinenin lens kapağı kapalı olarak 1/30 saniyelik bir çekim yapılıp çıkan foto kontrol edilerek anlaşılır
  • quote:

selam

Hot pixel kontrolu için makinenin lens kapağı kapalı olarak 1/30 saniyelik bir çekim yapılıp çıkan foto kontrol edilerek anlaşılır

kontrolde neye dikkat etmemiz gerekir
  • Nikon fotoraf makineleri ihtiyaci olan arkadaslar.. sifir kutusunda ambalajindan yurtidisindaki magazamizdan sizlere getiriyorum.. urun model fiyatlari icin lutfen irtibata geciniz...
  • Bilgisayarda bakınca heryer simsiyah olmalı parlayan yada farklı renkte noktalar olmamalı ...
  • arkadaşlar selam

Aşağıdaki videoyu mutlaka seyredin , lenslerin üzrined yazan mm değerlerinin zoom olayına olan etkisi mükemmel anlatılmış çok açıklayıcı

TIKLAYIN
  • quote:

Bilgisayarda bakınca heryer simsiyah olmalı parlayan yada farklı renkte noktalar olmamalı ...

Çok teşekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

quote:

Bilgisayarda bakınca heryer simsiyah olmalı parlayan yada farklı renkte noktalar olmamalı ...

Çok teşekkur ederim.

birşey değil ..

Testi yap bakalım sonuç nasıl çıkacak benimkinde herhangi bir problem yok .. inşallah sendede yoktur ama olsada o kadar takma bugün adamın suratındaki koskoca lekeler yada istenmeyen şeyler photoshop ile yok ediliyor kaldıkı 10 15 mega pixelde 3 -5 tane hot spot hiç önemli değil ama tabi olmaması insana huzur veriyor oda ayrı konu ama şüphen olmasınki sendede çıkmayacak ..
  • quote:

quote:

quote:

Çok teşekkur ederim.

birşey değil ..

Testi yap bakalım sonuç nasıl çıkacak benimkinde herhangi bir problem yok .. inşallah sendede yoktur ama olsada o kadar takma bugün adamın suratındaki koskoca lekeler yada istenmeyen şeyler photoshop ile yok ediliyor kaldıkı 10 15 mega pixelde 3 -5 tane hot spot hiç önemli değil ama tabi olmaması insana huzur veriyor oda ayrı konu ama şüphen olmasınki sendede çıkmayacak ..

evet sorun çıkmadı içim rahatladı.ürün orjinal kutusundaydı. türkçe kullanma kılavuzum yok indirebileceğim bir web sitesi varmı biliyormusunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çok teşekkur ederim.

birşey değil ..

evet sorun çıkmadı içim rahatladı.ürün orjinal kutusundaydı. türkçe kullanma kılavuzum yok indirebileceğim bir web sitesi varmı biliyormusunuz?

sevindim

Kılavuz için burada 2. sayfada benim 158. mesajıma bak orada verdim ... umarım sen ve senin gibi arkadaşlarda burada paylaşım yaparda d7000 kullanıcıları olarak sorunlarımızı kolayca çözeriz ..

iyi pazarlar
  • Nikon D7000 18-105 VR Kit

1600 dolar..

isteyen arkadaslar omercavusoglu@mail.ru adresine mail atsinlar
  • klavuzu indirdim satıcı da e-posta ile gönderecek,sanırım aynısıdır
  • @mecan22

%100 aynısı olacak bendede var basılısı 1 e bir aynı :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.