Şimdi Ara

NIKON D7000 VE NIKON KULLANANLAR KULUBU (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.018
Cevap
34
Favori
390.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fotomani

agalar bi deyin ona göre servise götüreceğim. fotograflarda lekelere rastlamadim ama bunda biton leke var.

iso değerinden kaynaklanabilir daha düşük isolarda denemeler yapsanız daha iyi olur hatta iso 100 de f/11 f/14 f/16 gibi değerlerde çekim yapıp karşılaştırırsanız daha iyi anlaşılabilir siteye bekliyoruz fotoğrafları
  • Cok kafaniza takiyorsunuz kendinize gereksiz yere dert ediniyorsunuz.. Normal fotograflarinizda bulamazsiniz zaten cok dikkat etmezseniz neden bu kadar takiliyorsunuz ki bunlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperSASAL

quote:

agalar bi deyin ona göre servise götüreceğim. fotograflarda lekelere rastlamadim ama bunda biton leke var.

iso değerinden kaynaklanabilir daha düşük isolarda denemeler yapsanız daha iyi olur hatta iso 100 de f/11 f/14 f/16 gibi değerlerde çekim yapıp karşılaştırırsanız daha iyi anlaşılabilir siteye bekliyoruz fotoğrafları

Hepsi ISO100'de çekildi. ISO100 olunca en ufacık bir şey yok. Program da 0 dead 0 hot gösteriyor. Bu durumda sıkıntı yok.

f22
     NIKON D7000 VE NIKON KULLANANLAR KULUBU

f16

f14

f11

• Hadi gözün aydın.

bol bol fotoğraf çekip kendini geliştirme zamanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnzcn

Hadi gözün aydın.

Çok teşekkür ederim iso 100'de problem yok. Sensör taş demek ki
  • Selamlar

KML_6000 by kkaluc, on Flickr

• quote:

Orijinalden alıntı: kalucizmir

Selamlar

Eline sağlık hocam yine iyi bir kare daha :)

• quote:

quote:

Hadi gözün aydın.

Problem yok hocam iso 100 önemlidir 3200 de zaten normal o tarz olması o nedenle bol bol fotoğraf zamanı artık :)

• quote:

quote:

quote:

Hadi gözün aydın.

Problem yok hocam iso 100 önemlidir 3200 de zaten normal o tarz olması o nedenle bol bol fotoğraf zamanı artık :)

Teşekkürler, bol bol fotoğraf çekmeye devam Gerçi 3bin küsur fotoğraftan 3-5ini zor beğendim ki onlar bile eksik. Zamanla olacak artık...

Shutter 13 günde 3367 olmuş, dünküler hariç bitirmeyek sonra Şaka tabi, hem shutterden gidecekse gitsin. Değiştiririz perdeyi 100binden önce gitmesin de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyp02 -- 24 Haziran 2013; 17:49:07 >

• quote:

Selamlar

[simg]http://farm6.staticflickr.com/5509/9069790682_925f332144_c.jpg[/simg]

Hoş geldin .. eline sağlık kemal hocam .. düşük ışıkta , geniş açı konuşmuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi gözün aydın.

Teşekkürler, bol bol fotoğraf çekmeye devam Gerçi 3bin küsur fotoğraftan 3-5ini zor beğendim ki onlar bile eksik. Zamanla olacak artık...

Shutter 13 günde 3367 olmuş, dünküler hariç bitirmeyek sonra Şaka tabi, hep shutterden gidecekse gitsin. Değiştiririz perdeyi 100binden önce gitmesin de :)

Bende aldigimda 2 gunde 2000 küsürlerdeydi tadini cikarmak gerek shutteri takarsak zevk alamayiz bosver :)

• Selamlar,

Akşam yazlıkta balkonda denk geldi, flaş biraz etkiledi herhalde, garibim kendine gelemedi uzun süre. :)
    Hafta başına kadar yatışa devam, vakit bulursam civardaki köyleri gezmek istiyorum. Eski taş ev, zeytinyağı fabrikaları, taş değirmenler gibi çok konu var, bakalım fırsatım olur umarım.

Görüşmek üzere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Selamlar

off kadrajın süper kemal hocam o nasıl bir lenstir samyang ı mı konuşturgun gene :))

• @musty578 : Evet hocam Samyang 14mm f/2.8
  • @haoya hep biz mi çekicez google translate ten :D

• Selamlar, saygılar, güzel günler fotoğrafseverler...

18-105 Lens İle Çekilmiş Fotoğraflar konusu açıldı. 18-105 ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşırsanız bir başvuru kaynağı oluşturmuş oluruz.

Hem 18-105 ile ilgili resim arayanlar kolayca örneklerine ulaşmış olur hem de 18-105'in rüştünü ispatlama yolunda bir merhale olu. "18-105 ile ne fotoğraflar çekiliyormuş!" dedirtelim fena mı olur. Tabi Google'da aratınca birçok sitede çıkıyor ama DH Forumun güzide fotoğrafçılarının 18-105 kataloğunu oluştursak fena mı olur. 18-55 gibi başarılı bir forum yapamazmıyız acaba? Bir deneyelim derim.

18-105 çok da harika bir lens değil ama hemen hemen herkes bununla başlıyor fotoğrafa ve en çok kullanılan lenstir belki 18-55'le beraber...

Aslında bu tarz en çok kullanılan lenslerin galeriler, konuları olmalı bence...

Ne dersiniz?

Tekrar iyi akşamlar, iyi günler, güzel günler Herkese iyilikler diliyorum çünkü içimde bir sıkıntı var ben böyleyim ama size güzellikler olsun olma mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyp02 -- 26 Haziran 2013; 19:15:56 >

• Akşam yürüyüşünde keçilere denk geldim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ubeceren

quote:

Orijinalden alıntı: donanma123

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: donanma123

quote:

Taze taze, az önce çektim :)

hangi lensle çektiniz, güzel kare

35 mm 1.8g dx

Bu kadar yaklaşmaya rağmen uçmamış , Tebrikler

Aslında ben ona değil o bana yaklaştı, önce gözlemledim baktım dönüp dolaşıp fotoğrafını çektiğim dala kesin konuyor, birde sık ağaçların arasında bir tek o dal üzerine ışık vuruyordu, bende o dalı odaklayıp dakikalarca bekledim, çekerken de silah atış teknikleri uyguladım titremesin diye..(yarım nefes vs) bir gören olsa deli der:) ama sağolsun defalarca aynı dala konup poz verdi resmen, fotoğraf aşkı böyle birşey demekki:)

Sabırla sonuca ulasmissiniz tebrikler tekrar (foruma giremiyorum ne zamandır anca yazabildin )

• quote:

Orijinalden alıntı: menerio

Akşam yürüyüşünde keçilere denk geldim :)

Mekan neresi?
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.