Şimdi Ara

Nikon d7000 mi yoksa eos 60d mi? (hayyamdan alınacak) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
3.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Gary_2550

quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

K5 IIs

http://216.18.212.226/PRODS/D7000/FULLRES/D7000hSLI01600_NR2D.JPG
    http://216.18.212.226/PRODS/E7D/FULLRES/E7DhSLI01600_NR_2D.JPG
    http://216.18.212.226/PRODS/E60D/FULLRES/E60DhSLI01600_NR_STD.JPG
    http://216.18.212.226/PRODS/pentax-k5-iis/FULLRES/K52ShSLI01600NRAD.JPG

hangi siteden bunlar?

imaging resource

tesekkürler

• k5 2snin fiyatları hangi aralıkta? veya spot olarak bulabilirmiyim
  • adam d7000 mi 60d mi alayım demiş siz adama pentax sony felan al diyorsunuz yahu :)
  • d7000 den memnunum. daha gerçekçi geliyor fotolar.
  • ÖNCELİKLE Bİ MAHŞALLAH ALALIM KIZIMIZA

en ekonomi sınıfı lens 50mm 1,8 (200 tl)+ 60d

Nikon d7000 mi yoksa eos 60d mi? (hayyamdan alınacak)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

ÖNCELİKLE Bİ MAHŞALLAH ALALIM KIZIMIZA

Nikon d7000 mi yoksa eos 60d mi? (hayyamdan alınacak)

Çocuk çok tatlıymış Karşılaştırmaları yaptım arkadaşlar makinelerle d7000 daha iyi görünüyor istanbula döndüğümde hayyamdan iyi bi makine bulmaya çalışıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

ÖNCELİKLE Bİ MAHŞALLAH ALALIM KIZIMIZA

Maşallah hocam Lens fiyatına göre harika ki olmasa bile bu küçük arkadaşımızı kötü çıkartamazdı heralde
  • Aynı durumdayım İkisi ve birçok model arasında kalmıştım sonunda D7000 de kaldım. Yakın zamanda Hayyam'dan veya Doğubank'tan almayı düşünyorum.

daha öncesinde pentax k30 kullandım. pentax renkleri çok canlı bu bazen fotoğrafın doğallığını kaybettiriyor özellikle portre fotoğraflarında, yavaş ve sesli af si de en büyük sorunlarından biri. Canon (60d) seçememe sebebim ise renklerin nikon a göre cansız kalması diyebilirim. ayrıca nikonun gövdesi (benim elime) daha iyi oturuyor. bu kişiye göre değişebilir. Nikon'nun daha fazla avantajı oldğunu düşünyorum. Şu şartlarda en mantıklısı Nikon D7000 duruyor. :)

Gövde işi kolay, asıl zor olan lens işi

• Şubat ayının başında istanbula geri dönüyorum alırsam veya bulduğum fiyatları başlığa yazarım
  • Ben Canon 60D , Nikon D7000 ve Sony alfa 77 deneme fırsatı buldum . Hali hazırda D7000 sahibiyim . Daha önce 1000D ve 600D kullandım . Ve son olarak Nikon kullanmaya başladım iş yerinde alfa 77 , 60D denedim . Hiç birinde uçurum denicek kadar fark yok . Hepsinin gövdeleri profesyonellik hissi veriyor . Sony nin üzerinde gelen 16-50 nin diyafram avantajı var . Çekim hızı yani fps si de baya iyi ama ben fotograf çektigimde ses çıksın istiyosanız D7000 alıcaksınız buda egolarla alakalı bi durumdur . Canonlarda noise sorunlarından dolayı artık yaklasmıyorum renk sıcaklıgınıda sevmiyorum ben D7000 le 1 fotograf çekerken Alfa 77 ve 60D sahipleri birden fazla fotograf çekiyolardı . Ama hiç biriside sizi pişman etmicek makinalardır. Video iyi olsun diyosanız Sony i tek geçerim . Ama ikinci el piyasası zayıftır lens olsun ıvır zıvır bakımından
  • hayyamdan alın sakın dogubanka ugrama bile bi sıkıntı olunca hayyamda aldıgınız yere yaptırabilirsiniz ama dogubankta sizi kimse tanımız
  • forumda evinda var ben basçek.com dan aldım orda kullanıcı adı Galliano ondan 2 tane makine aldım 600D ve D7000 sorunsuz canavar gibi kullanıyorum tavsiye ederim
  • Teşekkürler arkadaşlar 3 gün sonra istanbuldayım ilk işim hayyama gitmek olucak makineyi almak için sabırsızlanıyorum
  • Karar vermişken bir de gaz vereyim size ben o zaman. 1 yıl kadar bir süredir d7000 kullanıyorum. Tozlu topraklı, çamurlu, yağmurlu, karlı ortamlarda kullandım. Tık demedi Yağ damlatması ve backfocus problemleriyle de karşılaşmadım. İkinci el almıştım 3000 çekimde, backfocus problemini test ederek aldım zaten içim rahattı o konuda.
    Elinize alınca verdiği doygun his gerçekten çok hoş Umarım memnun kalırsınız siz de, şimdiden hayırlı olsun
  • McYC kullanıcısına yanıt
    bu backfocus problemi nasıl bir sorundur hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shane20

Teşekkürler arkadaşlar 3 gün sonra istanbuldayım ilk işim hayyama gitmek olucak makineyi almak için sabırsızlanıyorum

konuyu hortlattım ama hocam, ne yaptınız aldınız mı makineyi, memnun musunuz...
  • Odak noktasının istenilen noktadan biraz önde veya olması problemidir.
  • McYC kullanıcısına yanıt
    Anladım ikinci el alırken buna dikkat etmek lazım o zaman... Bir de yağlanma sorunu 6 ile başlayan serilerde olmuyor diyorlar doğru mudur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.