Şimdi Ara

Nikon D600 KULLANICILARI KULÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
6
Favori
44.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasılsa yakında her taraf d600 kullanıcısı dolacak, şimdiden başlık parselliyeyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarsusian -- 13 Eylül 2012; 19:34:29 >

• Buralar değerlenir

Gövde fotoğrafları;

http://www.engadget.com/photos/nikon-d600-hands-on-photos/

--------------

------------

Bunlar da örnek fotoğrafları;

http://imaging.nikon.com/lineup/dslr/d600/sample.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed - -- 13 Eylül 2012; 10:29:37 >

• aynen çok değerlenecek, ilerde forumun efsane sayfalarından olacak eminim
    http://karikaturdelisi.blogspot.com/2012/08/agaoglu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarsusian -- 13 Eylül 2012; 10:14:54 >
  • Mesajımız bulunsun benimde aklımda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer forumlarda makine için ne yazmışlar dedim bakın ne buldum
     Nikon D600 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Benim aklımda yok, paylaşacak bir dökümanım da yok Boş boş mesajım bulunsun yazmak da istemedim, bir soru sorayım bari. Başlığın ilk tartışmasını yaratırım belki
    D7000 görünümlü ff gibi geliyor bu makine bana(sadece resimlerine bakarak). Gövdenin d7000 gövdesinden çok üstün yanları var mı?
  • Pizza söyler gibi makina söylemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: McYC

Benim aklımda yok, paylaşacak bir dökümanım da yok Boş boş mesajım bulunsun yazmak da istemedim, bir soru sorayım bari. Başlığın ilk tartışmasını yaratırım belki
    D7000 görünümlü ff gibi geliyor bu makine bana(sadece resimlerine bakarak). Gövdenin d7000 gövdesinden çok üstün yanları var mı?

sensörü, ekranı ve megapikseli büyük, başka üstün yanı yok (gerçi daha ne olsun?)
    hatta shutter bakımından geride, maksimum 1/4000 yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarsusian -- 13 Eylül 2012; 10:57:41 >

• sensör zaten büyük olsun yahu, ff makina sonuçta
    ama ekran ve mp çok da büyük artılar/yenilikler değil bence. bir hayal kırıklığı olmadı değil benim açımdan.
  • sensör zaten büyük olsun yahu, ff makina sonuçta
    ama ekran ve mp çok da büyük artılar/yenilikler değil bence. bir hayal kırıklığı olmadı değil benim açımdan.
  • d600 için aylarca nikon giriş ff makina çıkartıyor,fiyatı en fazla 1500$ olacak deniliyordu.yabancı forumlarda olsun yerli forumlar olsun herkes 1500$ civarı ff alma hayali kuruyordu.hatta bazı half frame kullanıcıları makinası bile satıp d600 için hazırlık yaptı.

makina iyidir,kötüdür bilemem.test sonuçları bir çıksın bakar karşılaştırırız ama fiyatının 2100$ olması birçok half-frame kullanıcısını üzecek gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McYC

sensör zaten büyük olsun yahu, ff makina sonuçta

bu makine zaten yeni şeyler vaat eden değil, zaten olan şeyleri olabildiğince ucuza satma amacında olan bir makine olacaktı.
    o yüzden herkes acaba ne ekleyecekler değil ne çıkaracaklar diye tartışıyordu ayladır.
  • Hmm anladım. Olabildiğince ucuz konusunda da bir sıkıntı var sanırım, 1500$ ve 2100$ arasındaki fark pek az değil. Bakalım, umarım güzel bir makina gelir karşımıza.
  • 50 kere yazdik 2000'in altinda olmaz diye. D400 satislarini baltalamaz Nikon. D400'un amaci farkli olsa da d400 yerine d600 alacak cok alici var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canon 6d hakkinda ongoruleriniz var midir? 5d mark 2den sonra artik ekipmanimi degistirmek istiyorum ve arayislardayim acikcadi 3-4 senedir hr gun pilav yenmiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıcılar kulübü değil de takipçileri daha doğru olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

kullanıcılar kulübü değil de takipçileri daha doğru olur :)

bugünün takipçisi yarının kullanıcısıdır :)
    başlığı büyük açtım ki seneye de kullanalım :D
  • 4200TL civarı Türkiye spot piyasada satılır :)

Ucuz FF diye bir şey yok arkadişler :) İkinci el D700 alın üstüne de 85mm 1.8G alın kocaman bir "OYYYŞŞŞ" diyin daha mantıklı :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsusian

quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

kullanıcılar kulübü değil de takipçileri daha doğru olur :)

bugünün takipçisi yarının kullanıcısıdır :)
    başlığı büyük açtım ki seneye de kullanalım :D

hayırlısı bakalım 6d'yi bekliyoruz artık bunu öğrendik ama FFye geçeceğiz inşallah
  • Karalama yapmayalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.