Şimdi Ara

Nikon D5600 vs Olympus Omd Em 10 mark iii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biri dslr , biri aynasız biliyorum . Fotoğraf çekmeye yeni başlamıyorum . Daha önces Nikon D7100 kullanıyodum . Ama ağırlığı yüzünden çok soğuttu kendinden . Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• D7100 ve 7200 de hatta öküz kafası gibiler gerçekten de...
    D7200'e birkaç kere mağazada baktım da "Yahu cidden bununla nasıl gezip-dolaşıp fotoğraf çekiyorlar" diye kendime sordum her seferinde !..

Şöyle bakarsak acayip ufak kalıyor Olympus OM-D E-M10 Mark II + 14-42 EZ kit lenshttps://camerasize.com/compact/#633.409,693.504,611.504,ha,t

D5600 ile D7200 arasında da öyle pek ciddi hacim farkı yok. Hele bunlara 18-105 , 18-140 vs. gibi bir tak-gez lens takınca zaten iyice büyük bir alan kaplıyor ve ağırlaşıyor.

Bu arada OM-D E-M10 Mark 2'yi öneririm M10 Mark 3 yerine tabi eğer 4K video için almıyorsanız. 4K video olmaz ise olmaz diyorsanız Mark 3 alın, yoksa her durumda M10 Mark 2 almanızı öneririm. Zaten başka da öne geçtiği bir şey yok.

OlympusOMDEM10Mark2_vs_D5600_vs_D7200 by Ciddi iyi1i, on Flickr

OlympusOMDEM10Mark2_vs_D5600_vs_D7200-lensle by Ciddi iyi1i, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 17 Ekim 2018; 12:58:28 >

• jiddi kullanıcısına yanıt
    canım hocam açıklamalarınız için çok teşekkür ediyorum . Belki ufak bir düşünseniz beni hatırlayabilirsiniz , zamanında bana d7100 alma demiştiniz haklı olarak :) ben sizi dinlemeyip pişman oldum . 4k video benim için önemli o yüzden sizi dinleyip seçimimi olympustan yaptım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YIGO

canım hocam açıklamalarınız için çok teşekkür ediyorum . Belki ufak bir düşünseniz beni hatırlayabilirsiniz , zamanında bana d7100 alma demiştiniz haklı olarak :) ben sizi dinlemeyip pişman oldum . 4k video benim için önemli o yüzden sizi dinleyip seçimimi olympustan yaptım :)
    Rica ederim...
    Evet hatırlıyorum sizi. E biz öneri yapıyoruz (Diğer birçok arkadaş da) fakat öneri bir yere kadar. Israr edemeyiz şunu al diye. Çünki benim dediğimi alıp şu andaki D7100 ile yaşadığınız durumu yaşasaydınız çok daha kötü hissedersiniz bence. Siz hiç değilse benim dediğim ürün hakkında da bilgi edindiniz o zaman ve buna rağmen kıyaslayarak tercihinizi kendiniz yaptınız. Umarım memnun olursunuz...
  • tekrardan bolca teşekkürler :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.