Şimdi Ara

Nikon D5100: Püf Noktaları, Sorunlar, Çözümler, Cevaplar (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.756
Cevap
58
Favori
231.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Nikon D5100: Püf Noktaları, Sorunlar, Çözümler, Cevaplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 19 Nisan 2014; 17:37:44 >
  • Bugünden.
     Nikon D5100: Püf Noktaları, Sorunlar, Çözümler, Cevaplar Nikon D5100: Püf Noktaları, Sorunlar, Çözümler, Cevaplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 20 Nisan 2014; 19:13:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deeply_

Bugünden.
     Nikon D5100: Püf Noktaları, Sorunlar, Çözümler, Cevaplar Nikon D5100: Püf Noktaları, Sorunlar, Çözümler, Cevaplar

2.foto baya hoş olmuş.Eline sağlık

• Teşekkürler dostum eksik olma. Hazır hava böyle bir hal almışken kaçırmak olmazdı Bir şeyler yaptık işte kendi çapımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 20 Nisan 2014; 21:53:51 >
  • Işık hüzmeleri. Fotoğrafı yakınlaştırırsanız bir sürü siyah nokta var, lensin önündeki toz zerrecikleri. F değeri de 10 olunca haliyle belirgin bir hal almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 22 Nisan 2014; 9:17:33 >
  • Arkadaslar ben de tam iki yıldır 5100 kullanıyorum yarım deklanşörde odaklama yaparken doğal olarak ses çıkıyor ancak deklanşörü bıraktıktan sonra da ya makineden ya da lensten birbuçuk iki saniye kadar çok hafif bir parazit sesi geliyor. Sizde de bu durum var mi, normal midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet normal.Ayna sesinden bahsediyorsak eger dogrudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuhafbilimadamı

Arkadaslar ben de tam iki yıldır 5100 kullanıyorum yarım deklanşörde odaklama yaparken doğal olarak ses çıkıyor ancak deklanşörü bıraktıktan sonra da ya makineden ya da lensten birbuçuk iki saniye kadar çok hafif bir parazit sesi geliyor. Sizde de bu durum var mi, normal midir?

o sesi sessiz bir ortamda duyuyorsanız ve az ise gerçekten sorun değil muhtemelen vr dan geliyordur
  • Bostanlı sahili İZMİR

Nikon D5100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 23 Nisan 2014; 19:29:00 >
  • Konu canlansın. Edit: Yeniden düzenlenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 26 Nisan 2014; 19:21:00 >
  • kuğu
  • Başlangıç(Az Zorlar, Gerisi İplik söküğü gibi gelir), Orta Seviye ( En İdeal ) için birebir. İlk zamanlar otomatikte başlarsınız, sonrasında manuel ayarlarda devam edersiniz. Diyafram, Asa İso, Pozlama vs. vs. gibi ayarları da öğrendiniz mi üst seviye bir makineye geçmeye hazırsınız demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrouB1ance

Başlangıç(Az Zorlar, Gerisi İplik söküğü gibi gelir), Orta Seviye ( En İdeal ) için birebir. İlk zamanlar otomatikte başlarsınız, sonrasında manuel ayarlarda devam edersiniz. Diyafram, Asa İso, Pozlama vs. vs. gibi ayarları da öğrendiniz mi üst seviye bir makineye geçmeye hazırsınız demektir

mesaj banamı son mesaj atana benim kimseyide alıntılamamışsınızda :)
  • uğur böceği
  • quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

quote:

Başlangıç(Az Zorlar, Gerisi İplik söküğü gibi gelir), Orta Seviye ( En İdeal ) için birebir. İlk zamanlar otomatikte başlarsınız, sonrasında manuel ayarlarda devam edersiniz. Diyafram, Asa İso, Pozlama vs. vs. gibi ayarları da öğrendiniz mi üst seviye bir makineye geçmeye hazırsınız demektir

Genel konuştum aslında, Google'dan araştırma yapan arkadaşlar direk buraya geliyorlar çünkü
    5100 Gerçekten çok iyi. Geçen hafta sattım bende. Üst modele geçiyoruz inşallah

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bersis576

quote:

Genel konuştum aslında, Google'dan araştırma yapan arkadaşlar direk buraya geliyorlar çünkü
    5100 Gerçekten çok iyi. Geçen hafta sattım bende. Üst modele geçiyoruz inşallah

aslında ben baya önceden buralardaydım ama her zaman giremiyorum:)umarı alırsınız istediğiniz makineyi.

• Paylaşımlara devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 27 Nisan 2014; 23:07:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

Android cihazlarda uzaktan kumanda yazılımı var , ekstradan kumanda almak zorunda değilsiniz. Arkadaşım da Note 3 var. Gayet de sorunsuz kumanda vazifesi görüyor.

acaba hangi programla bunu yapıyor bilginiz varmı,birde 5100de kullanıldığına eminmisiniz android programın?
  • bersis576 kullanıcısına yanıt
    programın adı ''Nikon remote'' . Galaxy Note 3 te denedik. Kendi makinem (D5100) de çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

programın adı ''Nikon remote'' . Galaxy Note 3 te denedik. Kendi makinem (D5100) de çalıştı.

Nasil calistiriyorsunuz kabloylami?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.