Şimdi Ara

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
22
Favori
68.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka plan netliğini bir türlü değiştiremedim fulü yapmak istiyorum fakat manüel olarak seçsekde tam olarak istediğim kadar olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

UNBOXİNG VİDEOSU

BİR İKİ DE FOTO KOYALIM
     Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar böyle bir konu açtım nikon coolpix p510 kullananlar varsa eğer burda birbirimize yardımcı oluruz fotoğraf paylaşımı yaparız

Kullanıcılar

1- Katatespizartmasi

2-Karakan54

3-yalcin_tr

4- kmlata

5- deniz_ksk

6-ayhanuzun

7- GitarxtanbuL

8-norton772

9-parcequil

10-Ali Arslan

11–by_fx

Türkçe Kullanma Kılavuzu
    http://www.mediafire.com/?rhilzwqhg7cygpw

Merhabalar. Beni de ekleyin. Sonunda bir NIKON' um oldu. Nikon P510

• @MOBIUS, ekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Gitarxstanbul, odaklamayı öndeki objeye göre yapıyorsun değil mi? öyle yapıyorsan olması lazım. özellikle A modunda bir dene bunu, sonra da sağdaki tırtıklı daireyi sağa sola çevirerek farklı ayarlarla bir dene. ordan standart ayarların dışında enstantene ve diyafram ayarları oluşturabilirsin. yani bir nevi manuel ayar

• quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

Arka plan netliğini bir türlü değiştiremedim fulü yapmak istiyorum fakat manüel olarak seçsekde tam olarak istediğim kadar olmuyor

Bu kaynak sizin sorununuzu çözmenize yardımcı olacaktır sanırım.
    http://www.bascek.com/12710/kompakt-makinelerle-arka-plani-flu-yapmak/
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Arka plan netliğini bir türlü değiştiremedim fulü yapmak istiyorum fakat manüel olarak seçsekde tam olarak istediğim kadar olmuyor

Bu kaynak sizin sorununuzu çözmenize yardımcı olacaktır sanırım.
    http://www.bascek.com/12710/kompakt-makinelerle-arka-plani-flu-yapmak/

amatörler için çok faydalı bir video ve kaynak, teşekürler

• Rica ederim, çoğumuz amatörüz... kolay gelsin...
  • bugün makineyi teslim aldım, şu an inceleme faslındayım, takıldığım bazı konular var ama ilk sormak istediğim çoklu çekim yada seri çekim modunu nasıl ayarlamam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

bugün makineyi teslim aldım, şu an inceleme faslındayım, takıldığım bazı konular var ama ilk sormak istediğim çoklu çekim yada seri çekim modunu nasıl ayarlamam gerekiyor?

şu an şehir dışındayım. fakat ayarlarda biryerlerde menüden girince görmüştüm ama ezbere söyleyemiyorum. üst üste kare kare sayfalar gibi bir şekil göreceksin menüde, ordan olacak

• Değerli arkadaşlar,
    nikon p510 ile sony hx200 arasında kaldım.

nikon kullanıcıları olarak önerirmisiniz. yukarıdaki yorumları okudum kısacası bir memnuniyet gördüm. doğu banktan hafta sonu almayı planlıyorum..

slr nin giriş seviyesi makinelerine 1,500 tl verip sonrasında da oydu buydu diye ek harcama yapmaktansa aileminde istediği gibi kullanıp iyi sonuçlar alabileceği bu tip makine almaya karar verdim. onun için tavsiyeleriniz önemli..

saygılar..
  • valla diğer makine hakkında hiç bir fikrim yok. bu konunun ana başlığında aslında dslr makinelerle ilgili bir öneri kısmı mevcut. oraya da bir göz atın isterseniz. yada jiddi nickli arkadaşa özelden bir mesaj atarak ona da sorun. o bu konularda daha bilgili. ben beni ilgilendiren kısmı özellikle zoomu olunca ve genel olarak fotoğraf kalitesi iyi olduğundan dolayı ve bir kampanya da denk getirdiğim içiin bu makinede karar kıldım. herkesin sebepleri farklı olabilir, beklentiniz ne bilmiyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 27 Ocak 2013; 9:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyucellive

Değerli arkadaşlar,
    nikon p510 ile sony hx200 arasında kaldım.

nikon kullanıcıları olarak önerirmisiniz. yukarıdaki yorumları okudum kısacası bir memnuniyet gördüm. doğu banktan hafta sonu almayı planlıyorum..

slr nin giriş seviyesi makinelerine 1,500 tl verip sonrasında da oydu buydu diye ek harcama yapmaktansa aileminde istediği gibi kullanıp iyi sonuçlar alabileceği bu tip makine almaya karar verdim. onun için tavsiyeleriniz önemli..

saygılar..

@canyucellive ben yeni P510 aldım. bahsettiğin makineyi de inceledim diğerlerini de. hx200 ile arasında bir takım farklar var tabiki ama öyle kararı değiştirecek nitelikte değil. Ama kararı değiştirebilecek nitelikte bir fark var, o da fiyat. 200 lira civarı hx200 daha pahalı ve o parayı ben vermem. Her iki makinenin de üstün olan yerleri var, hepsini inceledim. Ama sana tavsiyem, nikon'dan şaşma derim ben.

• deneme amaçlı çektiğim ilk bir kaç fotoyu paylaşmak istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 27 Ocak 2013; 22:46:37 >
  • Arkadaşlar yakında nasipse çocuğum olacak ve iyi bir fotoğraf makinesi almak için araştırmalara başladım, amacım profesyonel bir fotoğrafçı olmak değil, her ortamda güzel resimler çekmek ve aynı zamanda kaliteli video kaydı yapmak istiyorum, Nikon Coolpix P510 modeli hoşuma gitti, hepsiburada fiyatı 999,00 TL, D3100 VR ise 1250 TL, sizce ne yapmalıyım, hangi makineyi almalıyım, en geç yarın almak istiyorum, lütfen yardım edin...
  •  Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 27 Ocak 2013; 23:29:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: by_fx

deneme amaçlı çektiğim ilk bir kaç fotoyu paylaşmak istiyorum..

hocam bu kedicik oyuncak galiba :) gerçek değil dimi ?

• quote:

hocam bu kedicik oyuncak galiba :) gerçek değil dimi ?

yok gerçek kedi :)) evde iki kedim var birisi bu diğeri de ikinci mesajımda yer alan kedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_fx -- 28 Ocak 2013; 9:08:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer84

Arkadaşlar yakında nasipse çocuğum olacak ve iyi bir fotoğraf makinesi almak için araştırmalara başladım, amacım profesyonel bir fotoğrafçı olmak değil, her ortamda güzel resimler çekmek ve aynı zamanda kaliteli video kaydı yapmak istiyorum, Nikon Coolpix P510 modeli hoşuma gitti, hepsiburada fiyatı 999,00 TL, D3100 VR ise 1250 TL, sizce ne yapmalıyım, hangi makineyi almalıyım, en geç yarın almak istiyorum, lütfen yardım edin...

http://www.yenicarsim.com adresinden 899 TLye sipariş verdim, yarın elimde olacak Nikon P510. Burası şu an için en ucuz olan yer, buradan 2. alışverişim. İlki Fujifilm 3d W1 makineydi ve sorun olmadı. Aynı gün kargoya veriyorlar.

EDIT: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 28 Ocak 2013; 0:49:26 >

• Unutmadan söyleyeyim, eğer bu işi meslek edinircesine fotoğrafçılığın içine girmeyecekseniz Nikon P510 fazlasıyla iş görecektir. Yok ben ileride değişik lensler alırım çeşitli formatlarda resim çekerim diyorsanız değişir lensli DSLR makine bakın. Dediğiniz model de DSLR modellerden.
  • Peki her 2 makinenin video çekimlerini kıyaslarsak hangisi daha iyi diyebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.