Şimdi Ara

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
22
Favori
67.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sabah çok erken bir iki kare çektim. .

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 28 Temmuz 2013; 18:54:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar bende makinemi alarak araniza katilmis bulunmaktayim :))

• Arkadaşlarım bu makina bu kadar zoom yapamaz dedi, bu gece uyumadım ay' ı bekledim ve bu foto yu cektim :))
     Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü
  • Niye yapamasın yaw. Adı üstünde 42*optik zoom. Neyse foto kapak olmuştur herhalde ama biraz titretmişsiniz sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemde ne kapak, Titreme birazda acemilikten oldu yaa tripodun ayarlarini iyice cozmem lazim.

• @Aksaraylı68, seni de ekledim ilk sayfadaki listeye.

• teşekkürler.
  • @norton772

bende batarya fiyatlarına baktım çok ucuk fiyatlar var birde aldıgın yerin linkini verirmisin bide ayrıyetten şarj aleti aldınmı?

şu ürün güzel bence ?

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/nikon-nikon-mh-61-en-el5-coolpix-3700-4200-5200-87696522
  • Valla ben direk pilin kodunu yazıp arattım ve sonra da şıkan seşeneklerden birini seçtim, yani link hatırlamıyorum açıkçası. Yanlış hatırlamıyorsam ankaradan geldiydi galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Valla ben direk pilin kodunu yazıp arattım ve sonra da şıkan seşeneklerden birini seçtim, yani link hatırlamıyorum açıkçası. Yanlış hatırlamıyorsam ankaradan geldiydi galiba

günaydın gittigidiyorda siparişlerim kısmında alışveriş yaptıgınız yerleri görebilirsiniz ordan bakarak link verebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

quote:

Valla ben direk pilin kodunu yazıp arattım ve sonra da şıkan seşeneklerden birini seçtim, yani link hatırlamıyorum açıkçası. Yanlış hatırlamıyorsam ankaradan geldiydi galiba

günaydın gittigidiyorda siparişlerim kısmında alışveriş yaptıgınız yerleri görebilirsiniz ordan bakarak link verebilirsiniz

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/nikon-en-el5-batarya-ucretsiz-kargo-87845310

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Arslan

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/nikon-en-el5-batarya-ucretsiz-kargo-87845310

sagol ilan kapanmış herhalde elinde kalmadı zaten şuan için ihtiyacım yok cok sık kullanmadıgım için
  • Merhaba arkadaslar.bugun sonunda p510 numa kavustum. henuz deneme firsatim olmadi.epeyce arastirdim kullanan herkes memnun gorunuyor.beni de eklerseniz sevinirim.

• @raider1905, ekledim seni de listeye.

• Norton youtube da izledigim videolarda optic zoom inanilmaz guzel ve net gorunuyor.ben henuz bceremedim.bir puf noktasi ya da ayar kismi var mi.internetten arastirdim adamin biri infinity zoom u macro daki ayarlarla hallettim diyor.yardimci olursaniz sevinirim.

• Valla en önemli püf noktalardan biri çok uzak zoomlar için tripot kullanmak gerek. Çünkü en ufak bir oynama uzak mesafelerde çok oynama daha fazla titreme demek. Sanırım tripot kullanımı ile bunun önüne geçilir. Bayramdan on gün sonra Trakya tarafına üveyik avına gidecek inşallah. Orda zoom ile denemelerim olacak mecburen kuşları çekebilmek için. Biraz daha net fikir verir bana. O zaman burda paylaşmaya çalışırım.

• 2 haftadır kullanıyoruz.
    yalnız bir sıkıntım var.
    pil 3-4 gün rahat gidiyor. rahat olarak 250 300 çekim yapabiliyorum sanırım.
    ancak pil zayıf uyarısı hiç görmüyorum. pil zayıf demesi gerekmez mi pil biterken ? veya pil işaretinde azalma olması gerekmez mi ? 3-4 gün kullanıyorum çat pil deşarj uyarısı veriyor ve kapanıyor. ben hiç pil zayıf uyarısı almıyorum.bu şekilde cihazın çat diye kapanması da hoşuma gitmiyor. versiyon 1.00 olarak görünüyor. ne yapmam lazım
  • merhaba ben de bir nikon p510 alarak aranıza katıldım. çekeceğim fotolarla yeniden görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

merhaba ben de bir nikon p510 alarak aranıza katıldım. çekeceğim fotolarla yeniden görüşmek üzere.

Aramıza hoş geldin. Adını ilk sayfaya ekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

2 haftadır kullanıyoruz.
    yalnız bir sıkıntım var.
    pil 3-4 gün rahat gidiyor. rahat olarak 250 300 çekim yapabiliyorum sanırım.
    ancak pil zayıf uyarısı hiç görmüyorum. pil zayıf demesi gerekmez mi pil biterken ? veya pil işaretinde azalma olması gerekmez mi ? 3-4 gün kullanıyorum çat pil deşarj uyarısı veriyor ve kapanıyor. ben hiç pil zayıf uyarısı almıyorum.bu şekilde cihazın çat diye kapanması da hoşuma gitmiyor. versiyon 1.00 olarak görünüyor. ne yapmam lazım

yardımcı olabilecek var mı ?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.