Şimdi Ara

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
22
Favori
68.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bariscapt

quote:

Orijinalden alıntı: ali_kayacan

Yurtdışından 253 $ a aldığımı makinemle ben de aranıza katıldım.

Gule gule kullan dostum hayirli olsun,ayrica ck iyi fiyata almissin
    Hangi ulkeden aldin

Amerikadan aldım gibi :) 380 den sipariş etmiştim bana gelene kadar indirime girmiş al sana 253$ dediler :)
  • macro denemeler....

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü

• çok zor iki makro denemesi. arka plandaki akan dere netlemeyi olumsuz etkiledi ve hayvan yaklaşmama mani olduğu için yaklaşık 50-60 cm mesafeden çekmek zorunda kaldım. olduğu kadar çekebildim

• norton arkadaşım orjinal boyutta bacaklardaki kıllar belli oluyor süper çekim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Özellikle şu harika bir kare olmuş !.. Biraz kestim ve renkleri değiştirdim ama çok az...
     Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü -  Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü

• bu da benim basit fotoğraf düzenleme programı ile çalışmam, aynı böcek . hayvanı renkten renge soktuk yaw

• good job dostom

bu arada p510 ile çekilen resimlere buradan göz atabilirsiniz.
  • merhaba dostlar tekrar aranızdayım..hatırlarsanız arızalı bir makinem vardı.Hızlı-al beni şaşırtmadı birebir ürün değişimi yaptılar.dün elime geçti makine.sıfır ürün ve bir öncekindeki netleme sorunu diye bir şey yok.her şey çok net.
  • tamam işte süper haber hayırlı olsun tekrardan makineniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcomba

merhaba dostlar tekrar aranızdayım..hatırlarsanız arızalı bir makinem vardı.Hızlı-al beni şaşırtmadı birebir ürün değişimi yaptılar.dün elime geçti makine.sıfır ürün ve bir öncekindeki netleme sorunu diye bir şey yok.her şey çok net.

sevindim dostum. ben dün fotoğraflar çektim ve netleme ile ilgili bir problem yok. ayrıca videoda netleme yaparken arkadaki dört oklu tuştan soldakine basarsan direk netleme yapıyor hızlı yapılan bir zoomun ardından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: ozcomba

merhaba dostlar tekrar aranızdayım..hatırlarsanız arızalı bir makinem vardı.Hızlı-al beni şaşırtmadı birebir ürün değişimi yaptılar.dün elime geçti makine.sıfır ürün ve bir öncekindeki netleme sorunu diye bir şey yok.her şey çok net.

sevindim dostum. ben dün fotoğraflar çektim ve netleme ile ilgili bir problem yok. ayrıca videoda netleme yaparken arkadaki dört oklu tuştan soldakine basarsan direk netleme yapıyor hızlı yapılan bir zoomun ardından.

merhaba dostum.bahsettiğin menü manuel netleme modu.işte sorunda burdaydı.bir önceki makinede o tuşlara basmama rağmen videoda netleme olmuyordu.hem manuelde hemde otomattikte.şimdiki makinede her şey normal ve gayet net.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

tamam işte süper haber hayırlı olsun tekrardan makineniz :)

teşekkürler:) kavuştum tekrar makineme .hafta sonu gezi var 4 gözle geziyi bekliyorum.
  • Arkadaslar cahillime verin gulmeyin bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip :D

Netleme sorunu derken mesela macro cekim yaparken yuzu yesil kutu icine aliyor omu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben bu makineyi aldım tafsiye üzerine aldım sizin fikirlerinizi de almak istiyorum sizce nasil bir ürün aldım neler yapabilirim. :) daha cok acemiyim kusuruma bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalaxi53

merhaba arkadaşlar ben bu makineyi aldım tafsiye üzerine aldım sizin fikirlerinizi de almak istiyorum sizce nasil bir ürün aldım neler yapabilirim. :) daha cok acemiyim kusuruma bakmayın

öncelikle aramıza hoşgeldin . neler yapabileceğine dair fikir edinmek için önceki sayfalara bir göz atıp bakabilirsin mesela, ne tarz fotolar çekilebiliyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 7 Mayıs 2013; 9:29:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Arkadaslar cahillime verin gulmeyin bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip :D

Netleme sorunu derken mesela macro cekim yaparken yuzu yesil kutu icine aliyor omu ?

hoşgeldin arkadaşım.netleme sorunu derken benim makine arızalı çıkmıştı.video çekimi yaparken makine tam olarak netleme yapamıyordu.Bende firmaya gönderdim yenisi ile değiştirip gönderdiler.ŞU an makinede herhangi bir skınıtı yok.YAni netleme sorunu makinenin ayarlarıyla ilgili değil ,arızayla ilgili :)
  • Merhaba. bende dün nikon p510 aldım ve kullanma klavuzunu okudum. ama pek de bi şey anlamış sayılmam. internetten araştırırken burayı farkettim. umarım bana yardımcı olur :) Bende aranıza katıldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meLojix

Merhaba. bende dün nikon p510 aldım ve kullanma klavuzunu okudum. ama pek de bi şey anlamış sayılmam. internetten araştırırken burayı farkettim. umarım bana yardımcı olur :) Bende aranıza katıldım :)

hoş geldiniz aramıza.bir çoğumuz makineyle yeni tanışıyoruz.kullana kullana paylaşa paylaşa makineden en güzel verimi almak için buradayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meLojix

Merhaba. bende dün nikon p510 aldım ve kullanma klavuzunu okudum. ama pek de bi şey anlamış sayılmam. internetten araştırırken burayı farkettim. umarım bana yardımcı olur :) Bende aranıza katıldım :)

Aramıza hoşgeldin, seni de birinci sayfadaki listeye ekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fotoğraflar hangi modda ve hangi ayarlarda çekildi. Kusura bakmayın merak ettim çünkü hepsini çok beğendim...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.