Şimdi Ara

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
22
Favori
68.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @newage2010,
    @falls, ikinizin de makineleriniz hayırlı olsun, ekliyorum ilk sayfaya adınızı

• quote:

Orijinalden alıntı: newage2010

Merhabalar,

Bugün MediaMarkt' dan p510'u alarak aranıza katıldım.

Daha önce sony ve samsung modellerine bakıyordum.
    Bugün yine Teknosa'da aynı fiyata Fujifim H28' e bakarken MediaMarkt' ta özelliklerini inceleyip almaya karar verdim.

Genelde aile ve çocukların fotoğraflarını çekmek amacıyla aldım.

Kullanmaya başladıktan sonra yorumları paylaşacağım.

İyi akşamlar.

Ne kadara aldiniz acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcomba

makineyi ben hızlı-al dan aldım.kendilerinden daha önceden alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım.teknik anlamdada oldukça yardımcı oluyorlar.
    Bi arkadaş makineyi salladığında lıkırtı sesi geliyor demiş.aynı ses benim makinedede var.Arıza için önce nikon teknik servisi sonrada satıcı firma ile iletişime geçtim.Hızlı al görevlisi makineyi gönderin dedi.Bende gönderdim.Zaten gold bilgisayarın garantisinde.Hızlı aldan sorun çıkacağını sanmıyorum:Umarım beni yanıltmazlar.

Günümüzde makinaları salladığınızda bir tıkırtı sesi gelmesi normaldir. Bu sarsıntı önmele sisteminden sebepledir. Tabi anormal durumlar da olabilir. Sarsmak şeklinde sallarsanız titreşim önleme sistemini hissedip duyabilirsiniz. Bakalım size ne cevap gelecek. Gerçi birşeyler yaptık veya değiştirdik falan gibi bir cevap da gelebilir !..

• arkadaşlar canon sx50 ile nikon p510 arasında bir haftadır gidip geliyordum p510 almakla neler kazandım neler kabettim tek bildiğim sx50 zoomu daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Orijinalden alıntı: nerox_b5

Slm Arkadaşlar.Ben de Ereyondan p510 aldım, ancak içinden hiç kitapçık çıkmadı. kullanma klavuzu, garanti belgesi falan yok. cihaz kafro karacasu garantili diye satılıyor. Bir de sizin cihazlarda da made in CHİNA yazıyor mu.. teşekkürler.

Öyle şey olmaz. Vakit kaybetmeden ereyon ile iletişime geçin eksikleri bildirin ve giderilmesini isteyin. Kanuna göre bir ürün "Türkçe kullanım kılavuzu" olmaksızın satılamaz. Hiç vakit kaybetmeden tüketici haklarına müraacat etmek üzere de hazır olun !!! Hakkınızı arayın. Haydi diyelim Türkçe'si yok ama en azından ingilizce kullanım kılavuzu olmalı (ki Türkçesi olmak zorunda).

Herkese Hayırlı Günler.Bugün Ereyon u aradım özür dilediler. belgeleri yarın göndereceklermiş.. makinenin çantasını VANGUARD bıın 14 ve 32 gb class 10 hd hafıza kartınıda hepsiburada com dan aldım, sorun yok. full hd çekimleri çok iyi..

• ereyon hata yapmaz demiştim yapsada özr diler
    ayrıca neden caselogic dcb-304 modelini almadınız çok daha kullanışlı güzel bir çantadır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozcomba

makineyi ben hızlı-al dan aldım.kendilerinden daha önceden alışveriş yaptım ve hiç sorun yaşamadım.teknik anlamdada oldukça yardımcı oluyorlar.
    Bi arkadaş makineyi salladığında lıkırtı sesi geliyor demiş.aynı ses benim makinedede var.Arıza için önce nikon teknik servisi sonrada satıcı firma ile iletişime geçtim.Hızlı al görevlisi makineyi gönderin dedi.Bende gönderdim.Zaten gold bilgisayarın garantisinde.Hızlı aldan sorun çıkacağını sanmıyorum:Umarım beni yanıltmazlar.

Günümüzde makinaları salladığınızda bir tıkırtı sesi gelmesi normaldir. Bu sarsıntı önmele sisteminden sebepledir. Tabi anormal durumlar da olabilir. Sarsmak şeklinde sallarsanız titreşim önleme sistemini hissedip duyabilirsiniz. Bakalım size ne cevap gelecek. Gerçi birşeyler yaptık veya değiştirdik falan gibi bir cevap da gelebilir !..

MAKİNENİN seri kodunu aldım.Aynısını göndericeklermi bende merak ediyorum.Bugun ellerine ulaşmış.Şu an değerlendirme yapıyorlar sanırım.Beklemedeyim.Sonuçtan haberdar edicem.

• Sx50 canon mu alsaydım acaba demeye başladım onun zoom çok iyiydi!

• quote:

Orijinalden alıntı: falls

arkadaşlar canon sx50 ile nikon p510 arasında bir haftadır gidip geliyordum p510 almakla neler kazandım neler kabettim tek bildiğim sx50 zoomu daha iyiydi

merak ettim sx50'nin ne anlamda zoom'u daha iyi?
  • Arkadasta var yanyana koyduk kullandık zoom netliği ve aynı uzak noktadaki performans canonda çok iyi birde makro çekimde canon daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falls -- 29 Nisan 2013; 18:43:19 >
  • hmm, olabilir ama arada da 300 tl gibi bir fiyat farkı var . üstelik o paralara çıkıldığında dslr makine seçenekleri de çıkıyor karşına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: newage2010

Merhabalar,

Bugün MediaMarkt' dan p510'u alarak aranıza katıldım.

Daha önce sony ve samsung modellerine bakıyordum.
    Bugün yine Teknosa'da aynı fiyata Fujifim H28' e bakarken MediaMarkt' ta özelliklerini inceleyip almaya karar verdim.

Genelde aile ve çocukların fotoğraflarını çekmek amacıyla aldım.

Kullanmaya başladıktan sonra yorumları paylaşacağım.

İyi akşamlar.

Ne kadara aldiniz acaba ?

990 TL aldım. Ayrıca 2yıl. full garanti. yaptırdım .

• Full garanti nasıl oluyor arkadaşımi bilgilendirirmisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Full garanti nasıl oluyor arkadaşımi bilgilendirirmisin.

Kullanıcı hataları. da. dahil. olmak üzere çalmaya. karşı. %70ücretini. iade. gibi. garantisi. var.

• Yeni bir makine alacaktım.Bir kaç kişiye danıştım.Bu makineyi tavsiye ettiler.Zoom vs. çok iyi görünüyordu.İnternette ve bu konudaki resimlere videolara baktım ve sonuçta bende artık bir p510 kullanıcısıyım.Listeyen eklerseniz sevinirim
  • @Light–Yagami, aramıza hoş geldin. ekledim seni de listeye

• Arkadaşlar makina almak nekadar zormuşya alında bende canon 400d var üst seviye olmasada makinamdan memnum ama sx50 nin zoom munu görünce çok şaşırdım bu nasıl bir zoomdur ya sonra araştırdım kıyasladımhttp:///snapsort.com/compare sitesinden 3-4 makinada aynı zoom var fakat diğer özellikleri birbirleriyle değişik

Canon powershot sx50 hs 50X
    Sony dsc-hx300 50X
    Fujifilm HS50
    Nikon p510 yada p520 42X
    fuji sl1000 50X

çekim alanları dış mekan doğa manzara panaromik portreler vs vs acaba p510 alsam çokmu pişman olurum diyede düşünmüyor değilim bu arada p510 650-999 TL arası bulunabiliyor

• @Muhsincik, niye çok pişman olasın ki? Ben aldım ama memnunum fakat diğer makineler hakkında hiç bir bilgim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

takılıyorum yanlış anlama

Takıl da düşmeyin aman. Beraber takılıyoruz diyebiliriz bu durumda. Ne ise başlığın saygın bir duruşu var. Biz de konuya uygun hareket edelim derim size. Sonuçta rütbe çocukları kandıran bir şey. Bu amaçla bir kaç Nikon P510 ile çekilmiş fotoğraf paylaşayım...
     Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü
    Exposure 0.002 sec (1/500)
    Aperture f/5.9
    Focal Length 180 mm
    ISO Speed 320 (Buna niye iso 320 kullanmışsa)
    -
    http://farm8.staticflickr.com/7203/7079687603_0e6ac3977e_b.jpg
    Exposure 0.008 sec (1/125)
    Aperture f/4.9
    Focal Length 107 mm
    ISO Speed 180
    -
     Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü
    exif bilgileri gitmiş. Sanırım fotoyu düzenledi bir programda o sebeple...

hocam uçağı mı çektiniz nasa nın uydusunu mu hey maşallah

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.