Şimdi Ara

NIKON Coolpix L110 (Anabaşlık) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
13.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     NIKON Coolpix L110 (Anabaşlık)

ay fotosunda hiç bir oynama yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @kii -- 24 Mayıs 2010; 20:56:43 >
  • Birisi Fujifilm S1600 makinem için bu filtreler konusunda bana yardımcı olablirmi acaba ? nerden bulurum nasıl alırım we güzel canlı renkler wb gibi unsurlar için nasıl bir filtre kullanmalayım..

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2387/4507107399_b4dbb516d2.jpg&imgrefurl=http://www.flickr.com/photos/lovetw1981/4507107399/&usg=__rWuTUHpbjmBb61cLsJgPBaKcMGU=&h=391&w=498&sz=42&hl=tr&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=_2OGg-CxhDAcYM:&tbnh=102&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dfujifilm%2Bs%2B1500%2Blens%2Badapter%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1

bu resimdekine resmen hasta oldum yaa (: ama ne işe yaradığı we nerden bulacağım hakkında en küçük bir fikrim bile yok malesef :S
  •  NIKON Coolpix L110 (Anabaşlık)
  •  NIKON Coolpix L110 (Anabaşlık)
  • arkadaşlar bende nikon l110 kullanıyorum vede çok memnunum.bir kaç fotoda ben eklemek istiyorum fakat bilgisayar kullanma özürlü olduğum için nasıl ekliyeceğimi bi türlü bulamadım
  • panasonic lumix fz40'mı nikon coolpix l110'mu?
    bu iki makinayıda kullananlar ne der acaba?
  • A.s ÖnceLıkLe Camerayı yenı aLdım KuLLanım Ayarlarını nasıL yaPıyorsunuz Bı Arkadas bunun ManueL ayarLArı war Sanırım dedı... Bıraz bıLqı alabılırmıyım Kullanıcı Arkadaslardan.. !
  • NIKON Coolpix L110 Makina'ya Toshiba 8 GB SDHC Class 10 Hafıza Kartı Taksak Uyum sağlarmı?
  • ya benim asıl merak ettigim resimlerin üzerinde yzan isim tek tek yazmak için zaman mı ayırdın yoksa makina otomatik öle bişe mi yapıyo
    bende d90 var ama yeni aldım bilmiyorum varsa öle bi özellik güzel olurdu
  • uyum sağlar da class 10 biraz gereksiz olur class 6 bile fazlasıyla yeterli
    quote:

Orijinalden alıntı: NightStalker035

NIKON Coolpix L110 Makina'ya Toshiba 8 GB SDHC Class 10 Hafıza Kartı Taksak Uyum sağlarmı?

• ben tek tek yazdım ama toplu yazabileceğin programlar mevcut hatta photoshopla bile toplu olarak yazabilirsin
    http://www.bascek.com/5770/photoshop-ile-fotograflara-imza-eklemek/
    quote:

Orijinalden alıntı: RT5

ya benim asıl merak ettigim resimlerin üzerinde yzan isim tek tek yazmak için zaman mı ayırdın yoksa makina otomatik öle bişe mi yapıyo
    bende d90 var ama yeni aldım bilmiyorum varsa öle bi özellik güzel olurdu

• Slm. 3 gün oldu bu makina elime geçeli. 3 gündür fotoğraf çekiyorum ama hala hayal ettiğim fotoğrafları çekmeyi başaramadım. Mesela alan derinliğini bir türlü oluşturamıyorum. Oluyor ama internette bulduğum sample fotoğraflardaki gibi başarılı olmuyor. Bir başka konuda makro çekimler, yine internette bulduğum bu makinayla çekilmiş örnek fotoğraflar var. Bana pek inandırıcı gelmiyor l110'un böyle fotoğraflar çekebileceği. Ya da ben beceremiyorum. Bu arada benim bu ilk makinam tamamen amatörüm.
  • yaa arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 hafta önce bende nikon L110 aldım hgenel olarak akinadan cok memnunum ancak söyle bir sorunum var oda ısınıgında fotoğraf cekerken eğer flash acık değilse hareketli nesneleri tam olarak yakalayamıyorum ve foto flu cıkıyor makineyi otomatikte kullanıyorum... Kodak ve Samsung'un dandik versiyonları bile aynı ortamda flashsız cekimyaptığında harektli nesneyi ık diye yakalıyot bu makine yakalamıyor ancak flash acıksa sorun yok bendemi bir gariplik var yoksa makinedemi? Kullanıpta bilen arkadaşlar bi yardım etse....
  • iso yu bir miktar arttır... düşük ışıkta pozlama süresini uzun tutuyor makine bu yüzden yakalıyamıyorsun... iso yü yükselt pozlama süresi düşer
    quote:

Orijinalden alıntı: gulengoz

yaa arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 hafta önce bende nikon L110 aldım hgenel olarak akinadan cok memnunum ancak söyle bir sorunum var oda ısınıgında fotoğraf cekerken eğer flash acık değilse hareketli nesneleri tam olarak yakalayamıyorum ve foto flu cıkıyor makineyi otomatikte kullanıyorum... Kodak ve Samsung'un dandik versiyonları bile aynı ortamda flashsız cekimyaptığında harektli nesneyi ık diye yakalıyot bu makine yakalamıyor ancak flash acıksa sorun yok bendemi bir gariplik var yoksa makinedemi? Kullanıpta bilen arkadaşlar bi yardım etse....
  • İndirimPlus'ta 399 lira şu an... Epey güzel indirim.
  • http://www.bizamerikadayiz.com/NIKON-COOLPIX-L110-15X-OPTCAL-ZOOM-SIYAH,PR-363.html
    370 tl ama öyle berbat bir makinaki bu bile fazla buna
  • selam arkadaşlar yeni katıldım aranıza.

bende yeni aldım bu makinayı yalnız manuel ayarlamalarda menu ye girdiğimde beyaz ayarı iso ayarı filan göremedim.

yazılım da bir eksiklik mi var. ne yapmam gerekiyor.

acil yardım istiyorum.
  • iso ayarını auto mod da yapabilirsin... diğer sahne modlarında kendisi belirliyor isoyu
  • slm bende l110 aldım ama aklıma takılan bir soru var makina kapalı konumda iken biraz salladığım zaman lens bölümümü biraz tıkırtı yapıyor yani biraz oynuyor bu normal birşey mi ? aydınlatırsanız sevinirim...
  • selam arkadaşlar bende l 110 aldım amatörüm gulengoz arkadasla aynı sorun var bi turlu titreşimsiz resim cekemiyorum akşamları sabah denemedim ama cocugumun resimlerini cekerken sürekli titretiyorum bunun basit ve etkili cözümü varmı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.