Şimdi Ara

Nikon b700 hakkında düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba; b700 aldım bu makina hakkında düşünceleriniz neler? Teşekkür ederim tüm yorumlar için

• Geçmiş olsun... Plastik yığınına parayı gömdünüz. Zamanla kendinizin de anlama ihtimali var bu gerçeği.
  • bunu bu kadar kotu yapan yavasligi titremesi gece gorusu ve sensor boyutunun ufak olmasi mi? malesef aldım sony rx100 4 almak icin ciktim hicbir yerde bulamadim yakinlarda sonra buna ikna oldumkullanincada hosuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exosmaster E kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/122744647

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 16 Ocak 2018; 9:13:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exosmaster

bunu bu kadar kotu yapan yavasligi titremesi gece gorusu ve sensor boyutunun ufak olmasi mi? malesef aldım sony rx100 4 almak icin ciktim hicbir yerde bulamadim yakinlarda sonra buna ikna oldumkullanincada hosuma gitti

Yok hizdi yok isoydu yok oydu buydu, butun teknik, teknolojik eksikliklerini gömecek sihirli cumleyi yazmissiniz. "Kulaninca hosuma gitti."

Olay da onemli olan da budur.

Son noktayi koymussunuz. Gule gule kullanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    @jiddi @Bayberty sony alacaktım bulamadım hiçbiryerde aklım buna gitti kargodan da makina almaya cesaret edemedim. evrağı doğru düzgün teslim alamıyoruz...

@multimatom muhteşem paylaşımlar hepsine bakıyorum...

@forumu çok teşekkür ederim :) içim biraz rahatladı
    Şartlar gereği öyle olmuş ise tabi... N'apacaksınız...
    Yalnız konu hakkında bilgi yok ise ve ilk kez alınan bir ürün ise veya bilgiler çok eski ise falan insan aldığı şeyden ilk başlarda çok memnun olabiliyor. Sonuçta eski model bir teknolojik oyuncak değil. O nedenle yeni ve ilginç de gelen yetenekleri ile kısa bir süre insanı kandırıyor. Benim de ilk aldığım makina araştırmama rağmen sırf sensörü büyük kompakt diye aldığım bir makina olmasına rağmen manuel ayarlara izin veremediğini öğrendiğimde (ki aldıktan sonraki 3'üncü ayı idi) yapamadığım şeyleri görünce pişmanlığım çok büyük olmuştu. Ne yazık ki 12 sene evvel bu kadar da uygun fiyatlarda değillerdi ve hemen değiştirememiştim. İlk fırsatta manuel ayarlara imkan veren bir kompakt ile değiştirdiğimde harcadığım para ve kaybettiğim zamanı çok daha iyi öğrenmiş oldum. O da ayrıca bir büyük pişmanlık yaratmıştı. Bu nedenle hani "Ben aldım ve memnunum" avunmak için iyi ama yaşanacak sonu değiştirmeyecektir tahminim. Çünki baktım da bunu aldığınız paraya foto kalitesi ve fotoğrafçılı adına da sizi üst ligde oynatacak makinalar alınabiliyor. Canon EOS M10 mesela sanırım 1.500 liralarda idi şu günlerde.
    https://www.akakce.com/arama/?q=Canon%20EOS%20M10%2015-45mm%20STM

• @jiddi b700 le yaptigim cekimlerde canon eos m10 dan nasil cok farkedecegim dezavantajlarim olur.?

eger bu kadar kotuyse kafasi karisik baska arkadaslar yorumunu okuyup tercih etmez. iki makina arasinda keske bunu almasaydim diyecegim farklar neler olur fotoğraflarda?

b700 de de manuel var ama ben auto daha kolayima geldigi icin onu kullanacağım... dogru aci isik yakalayınca guzel şeyler yakalarim diye umut ediyorum umarim oyle olur :)

b700 lens araligi genisligi en buyuk tercih etme sebebimdi. profesyonel makinalarda bu lensle ayni seyler icin pahali ve agit lensler gerekiyormus sanirim...

Şöyle fotoğraflar çekebilirsiniz:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/122744647

Şöyle fotoğraflar çekemezsiniz:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/122743819

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multimatom -- 20 Ocak 2018; 18:32:38 >
  • video kayıt süresini nasıl uzatabilirim 128gb kart taktım hala 29 dk. kayıt süresi gösteriyor 4k aldığım zamanda 7 dk. düşüyor yoksa cihazdan gayet memnunum. öyle parayı plastiğe basıyorsunuz gibi his uyandırmadı bende.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.