Şimdi Ara

NİKNEYİME İLE TELDE GÖRÜŞTÜM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende DSLBroadband arkadaştan 1 anakart birde celeron 1000 cpu aldım fakat çalıştıramadım, kendisine (Cep telefonuyla) mesaj ile bildirdim fakat bir cevap gelmedi, sonra buradan hasta olduğunu okudum ve bekleyeyim dedim fakat sanırım kokusu çıkmaya başladı.....

Şimdi salak televizyon sunucusu gibi soruyorum; Dsl Arkadaşım benim anakart işlemci ne olacak...
  • maşallah hergün bir yenisi geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: croxilex

karışmak istemezdim ama blacksk ile ilgili bi sözüm var kendisinden bir sistem alacaktım anlaşma gereği paranın yarısı önce kalanı sonra idi tabii forum da bu tartışma başlayınca kendisi bana paramı geri çıkaracağını söyledi vede sözünüde tuttu aynen para hesabıma geçti olay bu olumsuz yorum yapamam sözünü tuttu

Bende bi direksiyon alıcaktım arkadaştan aynı şartlar altında ama 1 haftadır hesap numarası bekliyorum :) Dolandırıcı adam kendini savunmaz ortadan kaybolur gibime geliyor bana... Adamlar bu kadar savunma yapıyosa bence bi yanlış anlaşılma vardır da Nikneyime abimizden gelecek açıklamadan sonra herşey ortaya çıkar... Bu arada blacksk hala bekliyorum oku şu PM leri artık

• quote:

Orjinalden alıntı: Nikneyime

Arkadaşlar şimdilik Blacksk & DSLbroadband olayı yarın saat 16:00-17:00 arasıba kadar askıda...

Kendisini telefon görüşmelerindeki yapıcı tavrından dolayı işyerime davet ettim..

Ortamda 2 sini tanıyan şahsen gören arkadaşlarda olacak...

Dolayısıyla yarınki toplantıdan sonra buraya yazacaklarımız daha gerçekçi anlamlar taşıyacak...

Bu arada Blacksk arkadaşı inanın çok merak ettim..

Benimle sabaha kadar aşık atan insan 3 gündür yok piyasada..

Bu arada DSlbroadband arkadaşımız kendisinin aynı kişi olmadığı söyledi doğru müşterilerimize verdiğimiz hesap numaraları aynı ortak hesabımız ama aynı kişi değiliz aynı evde yaşamıyoruz komşum arkadaşım dedi..

yarın bütün bu ayrıntıları oturup konuşma fırsatımız olacak..

Şimdilik bu kadar ben şu an tatildeyim size iyi hafta sonları iyi tatillerrrr....

Arkadaşlar bugün saat 4-5 arası DSLbroadband kafeye gelmedi.. DSLbroadband ve blacksk gören 2 kişi ile beraber bekledik saat 3 ten itibaren..! aynı kişi olmadığını ve dolandırıc olmadığı ispat için gelecekti.. GELMEDİ bilginize..

Gelmesi veya aynı kişi olup olmaması değil mağdurların mağduriyetlerini gidersin yeterli...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.