Şimdi Ara

Nikita (2010-2013 ) | BİTTİ (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
6
Favori
29.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayatımda bitiripte boşluğa düşmediğim tek dizi
  • Beyler diziye yeni başladım.3. bölümde dizide Henry diye bir karakter vardı.Bizim Var mısın Yok musun yarışmasında ki Antikacı Metin Özkaya'ya çok benziyor.O mu acaba?

• Buldum la Christopher Cousins miş adamın adı.Ben çok benzettim de kimse benzetmemiş.

• 9. bölüme geldim.Dizi pek sarmadı , bir yabancı dizi olarak dizi basit ve vasat kalıyor.Diğer yabancı dizilerle arasında epey fark beliriyor.Ayrıca başroldeki kadın çok narin bir yapısı var aksiyon yakışmıyor.O yapıyla dövüş sahneleri epey abes kaçıyor.Daha çok romantik film-dizi gider bu kadına.
  • 1.sezonu bitirdim.Sonlara doğru sürükleyici olmaya başladı.1 sezon izler bırakır diyordum ama 2.sezonu da indiriyorum.
  • Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    Dizi çerezlik başlayıp sonradan güzelleşiyor.
    İzlemeye devam et, ileride daha da güzel oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bölümde olaylar Türkiye'de geçiyor.İlk defa Türkiye'yi kötü göstermeyen bir yabancı dizi izledim.

Bu arada Alex'in o meşhur gözler lensmiş , lens kullananlar bilir , etrafında ki çizgiyi.

Kötü göstermiyorlar mı? Terörist bir ülke olarak göstermiyorlar ama Arap ülkesi gibi gösteriyorlar. Sakallı polisler, plakalar, Van deyip başka yer göstermeler vb. birkaç hatası varken pek iyi göstermişler diyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Kötü göstermiyorlar mı? Terörist bir ülke olarak göstermiyorlar ama Arap ülkesi gibi gösteriyorlar. Sakallı polisler, plakalar, Van deyip başka yer göstermeler vb. birkaç hatası varken pek iyi göstermişler diyemeyeceğim.

Sakallı polis filan hatırlamıyorum.Gayet iyi bir ülke gibi gösterdiler.Öyle kapalı çarşaflı , develi hallerden eser yoktu.Plaka önemsiz bir şey.Van deyip nereye göstereceklerdi.Gidip Van'ı çekmelerini bekliyordun?
  • Bir diziyi daha bitirdim. Dizi ahım güzel olmasa da basit yerler olsa da dizi oldukça sürükleyici ydi.Bu bakımdan dizi Homeland a çok benziyor.
    Maggie Q Cüneyt Arkının kadın versiyonu olsa da , bir aktrist olarak gerçek bir star.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmindeki Nikita karakterinin yanında o kadar basit ve anlamsız kalmış ki anlatamam. Filmini izleyen izlemesin hayır Nikita bu değil diye ağlayası geliyor insanın. Hele o alexe bir şey demiyorum.

• Vay anasını nası bitti öyle sonu vay arkadaş

Son bölümde nikitanın kafaya dipçikle vurunca alexe sövdük boşa sövmüşüz

Aksiyon dizisi herkese tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.