Şimdi Ara

Nikita (2010-2013 ) | BİTTİ (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
6
Favori
29.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ramuli

Hocam 5. bölüm bitti gayet iyi gidiyor dizi bildiğiniz içinde soygun, hırsızlık olan bir dizi var mı ??

Beğendin yani Nikitayı?
    Nikitada hepsi var görürsün gelecek bölümlerde
    Saf soygun dizisi bilmiyorum ya.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Beğendim beğendim devam ediyorum
  • Birazdan başlayacağım diziye, inşallah beğenirim.
  • Buralar hareketlenmiş yine. Dizi güzeldir ben çerezlik diye başladım sonradan bayağı beğendim tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Birazdan başlayacağım diziye, inşallah beğenirim.

Pişman olmayacaksın!!

Hareketlenmez mi ya on numara dizi, değeri biliniyor hala.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Hocam leverage izliyor musun sen ? Suç, soygun tarzı araştırdımda bu diziyi bulabildim.
  • Ramuli kullanıcısına yanıt
    Nikita, Leverage veya Hustle benzeri bir dizi değil hocam. Nikita direk aksiyon dizisi. Konusu da
    quote:

Nikita sorunlu bir genç kızken geçirdiği ölümcül bir olaydan gizli servis tarafından kurtarılır. Ajans ona hayatında ülkesine hizmet ederek kazanacağı ikinci bir şans vereceğini söyleyerek kandırır. Nikita’ya söylemedikleri şey ona casus – suikastçı olarak eğitim verdikleridir. Nikita en çok güvendiği insan tarafından ihanete uğramış ve hayalleri yıkılmıştır.
    3 yıllık saklanmanın ardından Nikita intikam aramaya başlar ve eski patronunun onu her şeyi açığa çıkarmak için durduramayacaklarını anlamasını sağlar. Bu süre içinde kurum genç casuslar yetiştirmeye devam etmiş, geçmişlerini silmiş ve onları acımasız birer katil olarak yetiştirmiştir.

Leverage'ın olayı suçluları kandırarak onların kazandığı haksız kazancı, kurbanlara geri vermek. Her iki diziyi de izledim türleri farklı olsa da ikisi de güzel dizidir.
    Hırsızlık türünde White Collar var onu da tavsiye ederim konusu kısaca şudur: FBI suçluları yakalamak için eski bir suçludan yardım alıyor ve suçluları Leverage dizisinde olduğu gibi kandırıyorlar ardından da suçüstü yapıp yakalıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramuli

Hocam leverage izliyor musun sen ? Suç, soygun tarzı araştırdımda bu diziyi bulabildim.

Yok dostum izlemedim onu ama arkadaşın dediği gibi White Collar'a bakabilirsin lakin Banshee kadar sarmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 28 Nisan 2015; 22:55:34 >
  • nikitaya basliyorum 1-2 gune . Yıllardır afişini görüyordum ve baslama zamani artik :) Dizinin durumuna gore yorumlarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Champarator kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni başladım. 1x10 dayım. Konuyu arıyordum ama bugün rast geldim. Konunun ölmesi ne acı :( Ama biten bir dizi olduğu için normal. Nikita' ya devam ederken Stalker a başlasam mı diye düşünüyorum, sizin fikriniz nedir ?
  • Biten dizilerin sonu maalesef aynı oluyor. Başlasam mı veya başladım diyenler harici konuya giren olmuyor.

Stalker takip listemdeydi sezon bitince başlayacaktım ama iptal olduğunu ve dizinin ortalama kalitede olduğunu öğrenince vazgeçtim.
  • İptal mi oldu, 2. sezon olmayacak yani ?
  • geçen hafta iptal edildi. Bu hafta sezon finali yapacaktı normalde final yapacak.
  • Bir başka Maggie Q dizisine diyelim o zaman :)
  • Maggie Q, Nikita'dan sonra bence güzel roller hak ediyor. Ama dizi oyuncuları da hiç belli olmuyor bazen dizi bitince unutulup gidiyorlar.
  • Her bölüm farklı konu işliyor demi arkadaşlar
  • Tam olarak farklı konu denemez, bölümler bağlantılı. Nikita, dizinin ilk bölümünden itibaren Bölüm'ün saldırılarını engellemeye çalışıyor.
  • Mutlaka başlanılması gereken bir dizi. İlk bölümden itibaren başlıyor herşey, öyle 3-4 bölüm sıkılıp sabretmenize gerek kalmıyor.
  • Stalker'a başlayabilirsiniz, iptal oldu ama düzgün bir şekilde bitirecekler diziyi, her bölüm ayrı bir suçluyla uğraşmanın dışında temel bir konusu daha var o da yavaştan ilerliyor.Maggie q için ve karşıdaki zanlının gerçekten suçlu mu değil mi diye tahmin etmek için izlenebilir.Bazen yanılabiliyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok muazzam şekilde geçirilen birinci sezondan sonra, aşka dönüştürülüp harcandı malesef. 2. sezonun orasında bırakmıştım ilerleyemiyorum 6-7 aydır.
    Maggie için stalkere baktım oda çöp, acayip acemi işi.

Maggie düzgün bir dizi seçimi yapmalı artık. Onun işi aksiyon başka bişi değil.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.