Şimdi Ara

Nikita (2010-2013 ) | BİTTİ (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
6
Favori
29.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok beğendiğim dizilerden bir tanesiydi.
  • Aslında bu dizi en kral iş yapacak dizi ama demekki Amerika'da da bizdeki gibi embesiller var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katiliyorum, en azindan 4 sezon boyunca o zevki tatmis olduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chuck'ı unutmaya çalıştığım şu günler de Chuck benzeri dizi ararken bu konu da buldum kendimi arkadaşlar. Chuck'ı ve bunu izleyenler benzer mi değil mi yazabilir mi ?
  • Chuck ve Nikita'nın aksiyon dışında benzer yönü yok. Bana göre Chuck daha iyi bir dizidir. Ancak aksiyon dizisi arıyorsan, Nikita'yı izlemeni öneririm.
  • Scawn kullanıcısına yanıt
    Aynı yoldan ben de geçtim Chuck bitince benzer dizi arayışına girdim ve ilk olarak Nikita'yı izledim gerçekten güzel dizidir tavsiye ederim bazen sıksa da sürekli aksiyon var. Benzer yönü yok ama dizi güzel
  • Güzel final oldu, 9/10 puan verdiğim dizilerden biriydi.
  • Beyler tüm bölümleri indirdim. Altta yazan dizilerin hepsinde günceldeyim. Sizce Nikita'ya başlamalı mıyım? Cw'nin tüm dizilerinde hissettirdiği ergenimsi hava bu dizide de var mı?
    Not: Kanalı kötülemiyorum. Çok popüler dizileri var ve birçoğunu da izledim. Ama çoğu zaman basitleşerek sıkıyor konuları artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Beyler tüm bölümleri indirdim. Altta yazan dizilerin hepsinde günceldeyim. Sizce Nikita'ya başlamalı mıyım? Cw'nin tüm dizilerinde hissettirdiği ergenimsi hava bu dizide de var mı?
    Not: Kanalı kötülemiyorum. Çok popüler dizileri var ve birçoğunu da izledim. Ama çoğu zaman basitleşerek sıkıyor konuları artık.

Mutlaka başla seni kendine çekip her bölüm zevk verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Beyler tüm bölümleri indirdim. Altta yazan dizilerin hepsinde günceldeyim. Sizce Nikita'ya başlamalı mıyım? Cw'nin tüm dizilerinde hissettirdiği ergenimsi hava bu dizide de var mı?

Cwdaki nerdeyse bütün dizileri takip ediyorum. Bence gelmiş geçmiş en iyi dizisi nikitadir. Ergenimsi hava yok dizide.

• Konu Günceldir
  • Bana göre amerikada tutmamasının sebebi amerikan kanalları böyle casus filmleri teknolojiyle uygulanan suikastleri operasyon konulu çatışma casusluk filmlerini dizilerini çok yaptı zamanında çok ekmek yedi ama amerikan halkıda haklı olarka aynı şeyin sürekli önlerine sürülmesinnden sıkılmıştırlar. Konusu bile klişe zaten Neymiş eski suçlulara şans verilip suikastçi yapıyorlar çok bilindik çok görüldük şeyler bunlar. Ama yinede çerezlik olarak iyi gidiyordu orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Konu Günceldir

Devralmışsın konuyu yakışır.
    Ben de başvurmuştum ama olmadı demekki.
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
    Devral'a defalarca bastım vermediler belki de çalışmıyordur desteğe mesaj attım sağolsun admin verdi
  • quote:

Eyvallah
    Devral'a defalarca bastım vermediler belki de çalışmıyordur desteğe mesaj attım sağolsun admin verdi

Muhtemelen çalışmıyor.
    O değilde finali tekrar izledim
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    finali değilde 5.bölümü çok izledim hele
    Ryan'ın Amanda'dan kaçışını
  • quote:

finali değilde 5.bölümü çok izledim hele
    Ryan'ın Amanda'dan kaçışını

Aynen ya o adamın öyle ölüşü ve sözleri gerçekten üzmüştü.

• dizi bitti ne bölümdü ama amanda sonunda yer altını boyladı. Ama ryan'a üzüldüm be iyi analistçiydi şimdi izlenecek dizi bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

dizi bitti ne bölümdü ama amanda sonunda yer altını boyladı. Ama ryan'a üzüldüm be iyi analistçiydi şimdi izlenecek dizi bulmak lazım

Bitişine en üzüldüğüm dizilerden biridir benim için de.

Ne tarz seviyorsun ben önereyim dizi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 22 Temmuz 2014; 15:03:46 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.