Şimdi Ara

Nike Türkiye fabrikası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
16.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nike'ın Türkiye'de fabrikası var mı??Istanbul'da veya Izmir'de varsa ve adresini bilen varsa verirse çok makbule geçer.Barcelona'nın formasını alacam,normal mağazalarda 98-102 arası fiyat veriyorlar.Fabrikasında daha ucuzdur diye öğrenmek istiyorum veya fabrika satış mağazası fln da olur.Yeter ki o formayı biraz ucuza kapatayım.Çok sağolun,iyi günler...

• Güneşli de nike mağazası var ama çok çok ucuza alamazsın bir gittigidiyor.com soruştur bakalım...
  • kardeş alamazsın..ben sana armaninin,ferrenin tr de üretildigi yeri söliim git bakalım fabrikaya sokuolar mı seni..ürünü almayı gec fabrikaya gezme amaclı bile giremezsin..zaten gittiginde seni fabrika satış magazalarına yönlendirirler
  • Ya orjinal nike olup olmadığını anlamayabilirim,nike mağazalarında da sahte satılıyor ama işte fabrika satış mağazalarında fln sahte olmaz herhalde.

Diğer mesajı da şimdi gördüm,madem fabrikaya giremiyoruz en azında fabrika satış mağazasının yerlerini de söylersenez olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNiCoDE -- 19 Eylül 2005, 15:33:35 >
  • güneşlideki nikeın değildi ama nike markasıın ürünlerini satan biryerdi enderspor mu ne adı metronun arka tarafında yeni açıldıysa bilemem orda adidas,puma,converse fab.satış mağzalarıda var en azından vardı uzun zamandır gitmedim
  • guenen sanırım haklısın ender spor güneşli ve sirkecide var ama Nike ile ilgili aradığını bulursun...
  • vepa sport var ikitelli organize de nike ile ilgili baya bi çeşit.
  • Ben bi eşofman almıştım etiketinde made in Turkey yazıyodu.Belki vardır
  • İkitelli de nerede Giyimkent yakın mı? açık adresi var mı?
  • giyimkenti baya bi geçiyosun dostum ikitelli organize sitesi var.Oralarda sorarsan seni yönlendirriler.Organize sanayiye geldimi banka caddesi var o caddenin arka tarafında kuytu bi yer gibi görünebilir çünkü fabrikalarla çevrli bi yerde vepa sport un mağazasını sorarsan gösterirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.