Şimdi Ara

NIKE ✔ T-LITE XI - COURT ROYALE 👟 Ayakkabı 120 ₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
7.972
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serichelli

quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

teşekkürler ama artık renkli modeller bakıyorum siyah giye giye bıktım çünkü kinetix delvin modeline bakıyorum

Hocam türk kasım olduğu için rahat tabanlı bir ayakkabı arayışındayım ve worken modeli çok hoşuma gitti.Diğer çoğu modeli düz tabanlı yada ağır.Almayı düşündüğüm siyah olmayan model bu :)
    http://urun.n11.com/gunluk/kinetix-worken-lacivert-erkek-sneaker-P166641990
    11/75 ile gayet uyguna geliyor

Koşu için kullanılabilir mi bu kinetix? Birde hummel 43 giyiyorum, kalıbı nasıldır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be 50 tane almışlar ben konuyu açtıktan sonra yorumlarda sürekli çöp yazan görmekten almazlar sanmıştım 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: 2

quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

teşekkürler ama artık renkli modeller bakıyorum siyah giye giye bıktım çünkü kinetix delvin modeline bakıyorum

Hocam türk kasım olduğu için rahat tabanlı bir ayakkabı arayışındayım ve worken modeli çok hoşuma gitti.Diğer çoğu modeli düz tabanlı yada ağır.Almayı düşündüğüm siyah olmayan model bu :)
    http://urun.n11.com/gunluk/kinetix-worken-lacivert-erkek-sneaker-P166641990
    11/75 ile gayet uyguna geliyor

Koşu için kullanılabilir mi bu kinetix? Birde hummel 43 giyiyorum, kalıbı nasıldır acaba?

Koşu için doğru bir seçim olur mu bilemiyorum hocam ama dediğim gibi kilo aldığım ve dizimde problem olduğu için bu modeli tercih edicem.Bir sürü kinetix ve dockers denedim fakat bu daha rahat etttirdi ayaklarımı.

Koşu için decathlondaki ayakkabılara bakabilirsiniz ve bu konuyla ilgili arkadaşları bulup sorabilirsiniz 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serichelli -- 21 Mayıs 2017; 15:16:20 >

• lacivert olanını almıştım. 1 ay kullandım kirlendiğini görünce diğer kirli ayakkabılarımla birlikte makineye attım. ilk defa bir ayakkabım yıkandıktan sonra renk atmış. lacivert ayakkabı beyazlamıştı.

ürünün orjinal olmadığını düşünüyordum böyle olunca tam emin oldum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.