Şimdi Ara

Nike mı Adidas mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • .HBO. (4 mesaj) Schneeflocke (3 mesaj) Akbaba89 (1 mesaj) The Echoes (1 mesaj) Muşmula (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Nike mı Adidas mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar eğer nike ile adidas arasında bir tercih yapacak olursak (ayakkabıda) benim tercihim tabiki de ADIDAS neden mi? tecrübe konuşuyor... ne zaman bir nike ayakkabı alsam 1-2 ay sonra durumu içler acısı oluyor. ama adidas alsam.. ayakkabılar TANK gibi olduğu için bir şey olmuyor. şimdi ben size bir örnek göstermek istiyorum. benim ayakkabılarımdan:

bu gene en fazla dayanlarından (nasıl oldu bilmiyorum) Fiyat 80 TL

alt tarafı feci şekilde açıldı. futbolu sevdiğim için hep oynarım ve sonuç 2-3 ay dayandı fiyat 80 TL

işte en sağlam basketbol ayakkabım alalı 6 ay olmuştur ve hala sapasağlam. Fiyat: 135 TL

işte en son ayakkabım ve çok hoş duruyo ve sapasağlam. Fiyat: 75 TL

şimdi karar sizin Nike mı Adidas mı ? Bence kesinlikle Adidas !!!

|
    |

• Yarbay
    3502 Mesaj
    Nike-Tiempo 9 ay boyunca hergün top oynadım anca yırtıldı 5 yıldır nike giyiyorum ve memnunum adidasın hep aynı model yapması çok sıkıcı
    |
    |
  • Yarbay
    8831 Mesaj
    Nedense ben de en çok Adidas'ların patladığını gördüm. Hele bir ara veledlerin ayağıda Super Star diye bir şey vardı, onların yarısı patlaktı.
    |
    |
  • Yarbay
    3190 Mesaj
    Nike daha çabuk deforme oluyor bu bir gerçek
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nick:dunkoff

Nike daha çabuk deforme oluyor bu bir gerçek

Gidip adidasın spor ayakkabısı ile top oynarsan 2yıl yırtılmaz kramponuyla oynarsan 5 ay bile dayanmaz
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    walla ben de Nike Tiempoların tipini çok beğeniyorum ama gördüğünüz gibi ayakkabıyı aldıkyan sonra full top oynadım bu yaz (yazın başında aldım) bizim sitenin beton sahasında ve Resim2 de gördüğünüz gibi durum vahim ama altı Salon ayakkabısı tipi olandan yani kauçuk olanlar betonda daha fazla dayanıyor Redim1 deki ayakkabı gibi. ama resim1 deki ayakkabının önünün patlamasının sebebi önünün süet olması. sütler çok dayanıksız hele yağmur yağdığında.. sonuç olarak kalite olrak bence Adidas iyi rüntü olarak Nike daha iyi..
    |
    |
  • Binbaşı
    1672 Mesaj
    puma forever
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Bu da benimki biraz eski ama
    |
    |
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    Benimde son 3 seferki tercihim Adidas oldu 3'üde SuperStar'dı 4'üncüsüde SuperStar Olucak nasipse Nike sürekli aynı modelleri sürüyor sanki (belkide takip etmediğimden bana öyle geliyor ) . Gençler Converse ve Adidas'ı tercih ediyor şu sıralar.

Adidas tercihimdir.

Buda benim zımbırtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magilum -- 19 Eylül 2009; 13:28:44 >
    |
    |

• Yarbay
    3502 Mesaj
    Şimdi çektim buda benim ayakkabım yaklaşık 6 aydır var top oynarım nerdeyse. hergün

|
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kocaelisporLu

Şimdi çektim buda benim ayakkabım yaklaşık 6 aydır var top oynarım nerdeyse. hergün

hm güzell ayakkabı bende o siyah Tiempoları alırkenbu ayakkabı vardı ilk bu ayakkabıyı beğendim ama numarası yoktu sonra siyahını almak zorunda kaldım!!
    |
    |
  • Yarbay
    6160 Mesaj
    Nedense bende hep adidasların kalitesizliğini gördüm,her ayakkabı patlar,senelerdir Nike kullanırım,memnunum
    |
    |
  • Yarbay
    3428 Mesaj
    Nike ve Adidas kullanırım. Gayet hoşlar. Her ayakkabımı patlatıyorum zaten. Marka fark etmiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Kişiye Göre Degişir
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    İkiside.
    |
    |
  • Binbaşı
    1838 Mesaj
    Keşke Türkiye'den üretilse böyle kaliteli spor ayakkabılar , üzülerek söylüyorum ki Adidas .
    |
    |
  • Yarbay
    6185 Mesaj
    puma çok kaba

nike çok şık

herdaim nike
    |
    |
  • Yüzbaşı
    495 Mesaj
    Neden Nike'ı tercih edemediğinizi söyliyeyim. Çünkü Nike'lar ile topa vuruyorsunuz + koşup zıplayıp atlıyorsunuz. Adidas'lar ile sadece koşup zıplayıp atlıyorsunuz. Arada koskoca bir topa vurma olayı var ve bu da gözden kaçmış

Benim de Adidas ve Nike ayakkabım var şuanda ve kesinlikle Nike'ı tercih ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SchwadorFF -- 19 Eylül 2009; 14:01:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    o senin hayvanlığın

evet bence de adidas fakat nike'ye 2-3 ay diyorsun.yapma o kadar değldir
    |
    |
  • Binbaşı
    1223 Mesaj
    Adidas > Puma > Nike
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,520
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.