Şimdi Ara

NİKE MERCURİAL HALI SAHA AYAKKABISI 41.90 TL WORLDE %10 İNDİRİM (GÜNCELLENDİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
30.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huh üstünden baya geçmiş ama uplamak lazım konuyu çünkü hala indirim devam etmekte sitede. Bu indirimden faydalananlardan biride benim. Aldığımdan beri 4 5 kez halı saha maçına gittim. Gayette memnun kaldım ayakkabıdan. Mor mercurial almıştım. Ürün orjinal ve faturalı gönderiliyır bu anda. Mağaza fiyatına baktım evelki gün. 119tl civarındaydı. Sürekli halı saha maçı yapan arkadaşlar için gayet uygun bir fırsat ve uygun bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

Huh üstünden baya geçmiş ama uplamak lazım konuyu çünkü hala indirim devam etmekte sitede. Bu indirimden faydalananlardan biride benim. Aldığımdan beri 4 5 kez halı saha maçına gittim. Gayette memnun kaldım ayakkabıdan. Mor mercurial almıştım. Ürün orjinal ve faturalı gönderiliyır bu anda. Mağaza fiyatına baktım evelki gün. 119tl civarındaydı. Sürekli halı saha maçı yapan arkadaşlar için gayet uygun bir fırsat ve uygun bir ürün.

Mercurial almayı düşünüyorum kalıplar hakkında bir yorum yapabilir misiniz?Mercurial için bi numara büyük mü almak gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Orijinalden alıntı: GuestMember

Huh üstünden baya geçmiş ama uplamak lazım konuyu çünkü hala indirim devam etmekte sitede. Bu indirimden faydalananlardan biride benim. Aldığımdan beri 4 5 kez halı saha maçına gittim. Gayette memnun kaldım ayakkabıdan. Mor mercurial almıştım. Ürün orjinal ve faturalı gönderiliyır bu anda. Mağaza fiyatına baktım evelki gün. 119tl civarındaydı. Sürekli halı saha maçı yapan arkadaşlar için gayet uygun bir fırsat ve uygun bir ürün.

Mercurial almayı düşünüyorum kalıplar hakkında bir yorum yapabilir misiniz?Mercurial için bi numara büyük mü almak gerekir?

1 numara büyük almalısınız kesinlikle. Ben 43.5 giyiyorum 44.5 numara almıştım. Zaten konç filan giyince denk geliyor ayak numarası ile.

• kardeşim 1 numara büyük aldı olmadı.Değiştirdik.Değişim için de mağazalarına gittik ve gayet ilgili davrandılar sağolsunlar. Ben 1.5 numara büyük almıştım.Nice ayakkabım 42.5 tu 44 aldım tam oldu.
  • elden alabiliyormuyuz
  • Normal Adidas kalıbı olarak 9.5 UK 10 US giyiyorum. Beni kaç numara paklar?
  • Gelen ürünlerin orjinal omadığını düşünen arkadaşım var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Gelen ürünlerin orjinal omadığını düşünen arkadaşım var mı?

ben ayağıma (41 numara) uygun nike olmadığı için 5 tl daha ucuza olan umbrodan aldım. çakma olsa anlardım.
    ya orjinal ya da anlaşılmayacak derecede çakma
  • Yarım saattir beğenebilirmiyim diye ayakkabıları inceliyorum ama sanki bana orjinal olmama ihtimali varmış gibi geldi..
    O kaliteyi göremiyorum ben ayakkabılarda içime sinmedi pek..
  • o kaliteyi resimlerden mi anladınız ? merak ettim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkorn

Yarım saattir beğenebilirmiyim diye ayakkabıları inceliyorum ama sanki bana orjinal olmama ihtimali varmış gibi geldi..
    O kaliteyi göremiyorum ben ayakkabılarda içime sinmedi pek..

Çakma bile olsa ki pek sanmıyorum adam oraya çakmanın değil orjinalinin resmini koyar çakmasını yollar
  • Nike Mercurial Victory TF Halı Saha Ayakkabı

http://www.spormarketim.com/urun-10978-nike-mercurial-victory-tf-hali-saha-ayakkabi.html

Arkadaşlar top oynarken oynadığım belli bir mevki yok şutta çekerim ortada savunmada hucumda bu ayakkabı nasıl her mevki için uygunmu? birde normal ayakkabı numaram 41...42 mi almam lazım?
  • http://www.spormarketim.com/urun-5338-umbro-revolutionforcet-4f-a-hali-saha.html

bunu aldım bende yorumlara bakaraktan fiyat uygun geldi ve bir numara büyük aldım Umarım olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: merzer

http://www.spormarketim.com/urun-5338-umbro-revolutionforcet-4f-a-hali-saha.html

bunu aldım bende yorumlara bakaraktan fiyat uygun geldi ve bir numara büyük aldım Umarım olur :)

''''''''''''''''''''''''''''Süper Bir Ayakkabı , mükemmel derecede kaliteli ve %65 indirimli . 3 tane aldım hepsinden memnun kaldım . kaçırmamanızı tavsiye ederim!'''''''''''''''''''''''''''''''''

bu nasıl bir yorum abi kendileri mi yapıyor yoksa yorumları biraz saçmalamışlar yorumlarda...

• quote:

Orijinalden alıntı: u.s.b.3

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Gelen ürünlerin orjinal omadığını düşünen arkadaşım var mı?

ben ayağıma (41 numara) uygun nike olmadığı için 5 tl daha ucuza olan umbrodan aldım. çakma olsa anlardım.
    ya orjinal ya da anlaşılmayacak derecede çakma

http://www.spormarketim.com/urun-5338-umbro-revolutionforcet-4f-a-hali-saha.html bende bu umbro ile bike arasında kaldım ayakkabı nasıl hocam iyimi alınırmı?

• Namık Azgıt iyi günler, spormarketimden umbro halı saha aldım, ayakkabı resmen taş gibi çıktı, ayağımın her tarafını vurdu, düzelecek diye beklerken 3. giymemde ayakkabı derisi çatladı ve yırtılmak üzere, durumu bildirdiğimde, kargo ücretini ödeyerek ürünü göndermemi ve inceleneceğini isteksizce bana söylediler. Üye yorumu yaptığımda ise yorumum olumsuz olduğu için yayınlanmadı bile, büyük firma olmak bumudur.
  • ŞOK ŞOK ŞOK Messi DH de....

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Nike Mercurial Victory TF Halı Saha Ayakkabı

http://www.spormarketim.com/urun-10978-nike-mercurial-victory-tf-hali-saha-ayakkabi.html

Arkadaşlar top oynarken oynadığım belli bir mevki yok şutta çekerim ortada savunmada hucumda bu ayakkabı nasıl her mevki için uygunmu? birde normal ayakkabı numaram 41...42 mi almam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

ŞOK ŞOK ŞOK Messi DH de....

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Nike Mercurial Victory TF Halı Saha Ayakkabı

ya en son bu messi deyimini arda ve serdar özkan için kullandılar ikisinde sonu hüsran oldu sen benim futbol hayatımı başlamadan bitirdin bu benzetmeyle:)))

Kardeşim halı sahada mevkimi olur göt kadar saha her yerde oynuyoz işte..

• NİKE TOTAL 90 SHOOT aldım okuldaki bedenci arkadaş banada alalım dedi 3 tane daha sipariş verdik biri sarı renk olan biri umbro diğeride gene 32 lik olandan diğerleri iyide sanki benim ki çakma gibi geldi. şuan adidas predotor (tam yazamadım) giyiyorum arasında dağlar kadar fark var
  • http://www.spormarketim.com/urun-9525-nike-tiempo-natural-iii-fg-krampon.html
    Ben de geçtiğimiz günlerde bu kramponu sipariş vermiştim. Bu sabah geldi. Klasik model sevenler için iyi bir ayakkabı. Henüz oynamak kısmet olmadı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.