Şimdi Ara

Nike MD RUNNER 2 Lacivert Erkek Sneaker Ayakkabı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
20.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada herkes 2 numara büyük alın dediği için normalde 43 giyen ben 44 aldığıma pişman oldum ama Trendyol'da alıp kullananların geneli 1 numara büyük alın diyor.

https://www.trendyol.com/nike/erkek-spor-ayakkabi-md-runner-2---749794-410-p-1178841/yorumlar?boutiqueId=317401?utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.33

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Hlcam o koddan bana da verir misiniz nasil oluyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeliMercan S kullanıcısına yanıt
    Avantajix nedir hocam yardimci olur musunuz

• glory34 kullanıcısına yanıt
    İade edeceksen pm rica ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 44 numara aldım, 45 le değiş tokuş yapabiliriz isteyen olursa. Ayağım 44 muhtemelen küçük gelecek yazılanlara göre.
  • 2 sene önce boyner'de indirim standı vardı bu modelin 150 tl'ye mi ne satılıyordu. ucuz diye denemiştim bende. normalde 44 giyiyorum. 44 numarasını aldım ayağıma sokamadım. 44.5 denedim, ayağıma soktum ama yanlardan çok sıktı. 45 numara giydim, oldu ama bu sefer ayakkabı uzunlamasına büyük geldi bi garip durdu. taraklı bir ayağım yok ama bu ayakkabı yanlardan çok dar ve bu yüzden ayağım bir türlü tabana yerleşmedi. yürürken de çok rahatsız etti. hatta ayakkabıyı çıkarken resmen ayağımın nefes aldığını hissetmiştim. bilemiyorum belki benim pimpirikliğimdendir ya da defolu satıyorlardı ama sonuçta almaktan vazgeçmiştim.

bu devirde bu fiyata çok uygunmuş. yeniden stok olsa yine alırdım 105'e ama 150-200 tl edecek bir ayakkabı değil onu diyeyim.
  • ürün defolu mu kesinlikle kontrol edin. arada sorunsuz çıkanlar da oldu ama özellikle son dönemde iadelerim çok oldu.
    Mağazadan internet siparişlerini(e-faturayı yanınıza alın) birebir değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz.
  • 44 numara alacaktık çok iş yoğunluğu vardı buralara bakamadım hayırlısı
  • Teşekkürler.
  • 42 (42 Samoa giyiyorum) sipariş edip yorumlar dolayısıyla iptal etmiştim dün.

Az önce Optimum Outlet'te 42.5 denedim, gayet tam oturdu. Ancak geniş ayaklarda çok pörtler bu kenarlara doğru. Ha 42 giyip 44-45 sipariş edenler, boydan ucu boş kalacak ayakkabının. İade için hazır olun :D

Nike outlet ise 430₺ fiyatla dalga geçiyor.

Nike MD RUNNER 2 Lacivert Erkek Sneaker Ayakkabı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kargolar hâlâ istanbul tuzla şubede bekliyormuş
  • Yine kaçırdık tühh..
    Bunla beraber son 2 günde kaçırdığım 3. ayakkabı kampanyası oldu yahu..
  • kaçıranlar üzülmesin bence. 1.5 yıl kadar önce boynerden 150liraya almıştım. dar kalıp olduğu doğru. çok nadir giyiyorum. skechers veya new balance rahatlığı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .HonouR. -- 20 Temmuz 2019; 17:41:19 >
  • Ayakkabının eni dar arkadaşlar haberiniz olsun anlamsız bir kalıbı var.Alacaksanız 1 numara büyük alın

• quote:

Orijinalden alıntı: umddmr

Bu ürünü 2 gün önce magazada denedim 42 numara ayakkabı giyiyorum 44 numara bu model oldu. Ama downshifter 43 oldu.
    Downshifter güzel ayakkabıdır tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: crespo61

Yine kaçırdık tühh..
    Bunla beraber son 2 günde kaçırdığım 3. ayakkabı kampanyası oldu yahu..
    Hocam diğer ikisi neydi?

• SeliMercan S kullanıcısına yanıt
    ASICS'in iki modeliydi :/
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Önü yanı süet ayakkabılar çok kötü ayakkabıyı pis ve eski gösteriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 2 sene önce 95 liraya Flo dan almıştım. Normalde 41 giyiyorum ama küçük gelmişti bir süre idare ettim ama dayanamadım. Özetle 42 alıp küçük gelen olursa talibim iade edeceğine bana yollasın

• New balance indirimi varmi bosverin bu çöpü

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.