Şimdi Ara

Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
8
Favori
5.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pembe ayakkabıdan sadece 25 numara var ve tek çesit arkadaşlar. Dıgerleri genelde 19.5 numara ve birkac farklı cesiti var. Pembenin farklı renk ve tipte olanlarında indirim yok ve 60-80 tl fiyatları var. Bu gün izin dönüşü yol üstü olduğu için bi uğrayayım dedim. Ama çok kötü bir hava vardı. Hakikaten goxin arkadaşı yardimci olma gayretlerinden dolayı tebrik etmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ayakkabı istemeyen ve almayanlardanım. ama arkadaşımızın çabasını çok takdirle karşıladım. teşekkürler benden de.
  • ulen bu konu neden böyle aldı yürüdü hiç anlamadım 2-3 yıldır bu mağzanın aynı reyonunda fiyatlar sürekli böyle her 2-3 haftada bir modelleri değiştirip değiştirip koyuyorlar yakın fiyatlara hatta 5-6 ay önce bu reyondan aldığımız ayakkabılarda kasada %50 indirim vardı o zaman asıl sıcak fırsattı hatta konusuda vardı forumda bu kadar rağbet görmemişti , enteresan
  • Hocam 25 numara kız çocuk varsa alabilirim 23 mart saw uçuşum var dönüşüm 29 mart 29 unda alabilirim elden para işini eft yapalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadumanoğlu -- 6 Şubat 2016; 2:09:14 >
  • karadumanoğlu K kullanıcısına yanıt
    Daha neler

• -Klopacius- kullanıcısına yanıt
    GOXIN arkadaşımız sağolsun o mağazaya gitme imkanı olmayanlara yardımcı olduğu için bu kadar sıcak fırsat oldu. Allah razı olsun ondan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba istanbulun neresinde bu mağaza acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Forumu sürekli takip etmeye çalışırım Bahsettiğiniz indirimden haberim olmadı. Konusunu açan arkadaş bu arkadaş gibi uzakta olanlara yardım etseydi belki o konuda alıp başını giderdi ve ben dahil birçok kişinin haberi olurdu. anladığım kadarıyla sürekli o mağazaya gitme imkanı olan birisiniz. Gittiğinizde gördüğünüz fırsatlsrı paylaşırsanız seviniriz. Ayakkabı modelleri sürekli değişiyor demişsiniz mesels şu pembe ayakkabıdan başka bir model geldiğinde bilgilendirirseniz bizleri çok makbule geçer.

• tanercskn kullanıcısına yanıt
    Kurtköyde ist-ankara otoylunun hemen sağında kalıyor. Kurtköy plazası çıkışında...

• Gökşin arkadaşımızdan Allah razı olsun. Allah evladını ona onlarıda evladına bağışlasın. Gerçekten takdire şayan bir iş çıkardı.

Ben Kurtköy de oturduğum için ara ara mağazaya gidiyorum. Bu gittiğimde de ciddi bir indirim gördüm ve kızıma ayakkabı aldım ve konusunu açtım. Daha öncede indirimler olmuş ve ayakkabı almıştım ama bu bayagi dusuktu. Biraz denk gelme durumu eğer denk gelirse benim gibi konu açılırsa eminim ilgi görecektir. Markası dandik ürünler bile 50 60 liradan başlıyorken nike marka bir ayakkabının bu fiyatının ilgi görmemesi imkansız olur. Dedigim gibi ben ara ara gidiyorum ama %50 indirimi görmemiştim. Keşke o da denk gelseydi de arkadaslarla paylasabilseydim.

• Arkadaşlar olumlu yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim. Evet dün bayagi soğuk ve yagmurluydu foruma yazdıktan sonra gelecek cevapları beklemek için ve mağazada sürekli dolanmamak adına 3 kere arabaya koşup geldim. Hatta bir arkadas en son geldiğimde mesaj atmış banada alır misin diye tekrar çıkıp gidip aldım. Biraz sulu ve soğuk bir maratondu ama değdi diyebilirim, 9 tane Yumurcak ayakkabılarına kavuşacak. Ben yine gittiğimde böyle uygun bir rakam görürsem buradan paylaşırım.

Teşekkürler.

• pileki kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. İşte bunu duymak tüylerimi diken diken yapıyor ve gerçekten değdi diyorum. Çok teşekkürler. Allah, hepimizin çocuklarını anne babalarından ayırmasın, acılarını göstermesin.

• Bana da uyan bir şey var mı diye konuya girdim ki; sın zamanlarda tanık olamadığımız, eskilerde belki benzer olmasa da insanların bir birlerine yardımları olduğunu büyüklerimizden duyardık. İnanın günümüzde karşılıksız, çıkarsız yapılan ender yardımseverlik örneklerinden, hatta yılın iyilik hareketi.. İnşallah bu davranışınız diğer forumdaşlarımıza da örnek Olur.
    Rabbim kızınıza, sağlıklı, analı babalı bir ömür versin

• Allah GOXIN arkadaşımızdan razı olsun evlatlarımız için yağmurlu havada hiçbir karşılık beklemeden gitti ve aldı. Böyle arkadaşlar forumda oldukça herkez birbirine yardımcı olacağını düşünüyorum. Çok teşekkür ederim.
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemizin inşallah.

• Amin. Olumlu düşünceleriniz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince yardimci olmaya çalıştım. Keşke herkesin tam olarak istediği ürünleri alabilseydim.

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Bitti mi başkan

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Bugün uğrayamadım yarın uğramaya çalışacağım. Birkaç arkadaş daha sonradan rica etti onlar için bakacağım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.