Şimdi Ara

Nike Flex Experıence 3 - bebek/çocuk ayakkabısı - 37tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
8
Favori
5.221
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle teşekkür ederim yaklaşımınız için.
    Zahmet olmayacaksa erkek modellerini yazabilirseniz belki ben de bir istekte bulunabilirim.
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Numarasından eminsiniz değil mi? Değişim masraflı olabilir, kargo açısından. Siz bana eft yaparsanız ben ürünü yarın temin ederim, en geç Ptesi günü kargoya veririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Kargolamak sizin için sorun olmazsa ben de almak isterim.

Selamlar.

@GOXIN
  • bytepire B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim önemli değil. Bebek/çocuk sahibi olmak maalesef bu dönemde çok çok zor özellikle maddi anlamda. O nedenle olabildiğince uygun rakamlara ihtiyaçları karşılamak lazım. Bunun içinde imkanı olmayanlara elimizden geldiğince yardımcı olmalıyız. Arkadaşlar bu modeli al derse yarın mağazaya uğrarım ve resimlerini çekerim. Olmadı haftasonu bir boşluk ayarlayıp özellikle gider çekerim.

• eminnarin E kullanıcısına yanıt
    Ürünü alıp üzerine adres yazıp vericem görevliye, ne zorluğu :)
    Siz numarasına karar verin yeterli, değişim olursa kargo parasından dolayı pahalıya gelir.

• Çok teşekkürler,

İş yerimdeki 2 arkadaşıma da bu indirimden bahsettim. Eğer numara bulabilirseniz 3 adet almak istiyoruz. Tek pakette ve kutusuz olarak gönderebilirsiniz. Hatta kargo için sizinle iletişime geçip indirimli göndermeniz için kod da paylaşabilirim.

Ayakkabı numaralarına gelince; aslında 3 tane 19 numara bizim için iyi olacaktır. Ama bu numaraları bulamama durumunuz olabilir diye iletişim bilgilerimi özel mesaj olarak sizinle paylaşabilirim.

Selamlar.
  • Merhaba,

Zahmet olmazsa 1 adet de bana alıp göndermeniz mümkün müdür. ücreti gönderirim. @GOXIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 4 Şubat 2016; 9:50:39 >
  • hocam sizin aldığınız ürünü beğendim numarasını söylesem benim içinde alabilir misiniz? istanbul içine kargoya verilecek ama göndermek istediğim adrese gidip alacak durumda değiller.
  • eminnarin E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Dediğiniz şekilde kargoya verebilirim problem değil. Kargo kodunu yazarsam siz mi ödeyeceksiniz yoksa ben mi indirimli ödeyeceğim? Siz öderseniz daha iyi olur.
    Numarasına bakarım yoksa dediğiniz gibi telefonla irtibat kurarız. En kötü büyük beden alabilirim sonuçta küçük gelmesi sorun olabilir ama büyük olması ileride giyebileceği için sorun yaratmaz. Böylece fırsattan faydalanmış olursunuz. Bilgilerinizi alabilirim.

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    Tamam sorun değil numarasını iyi seçin yeterli.

• birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Sorun değil gönderebilirim.

• Erkek modellerinden bende alabilirim hocam.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refreshing -- 4 Şubat 2016; 10:16:31 >
  • Hocam 24 numara banada gönderebilirmisiniz
  • Arkadaşlar beklediğimden çok talep oldu, yardımcı olabilmek adına mutluyum. İstediğiniz ürünü alıp yollamak benim için sorun değil. Siz sadece özel mesajla numaranızı ve adres bilgilerinizi yollayın yeter. Eft işleminde de buradaki nickinizi yazın benim için yeterli. Buradaki tek sorun mağazaya gidip örneğin 10 tane ayakkabıyı alabilmek. Toplu satış yapmıyoruz diyebilirler olmadı parça parça almayı denerim. İstediğiniz numaraların olmaması durumunda geri ödemelerinizi sorunsuz ve masrafsız yapabiliyorum. Onun için bana masrafı sadece git gel olacaktır. Ama bir hayır duanız, teşekkürünüz yeterli olur. Erkek modellerinin resimlerini de gittiğimde çekeceğim.

Saygılar.

• Hocam merhaba,
    kız modeli 27 numara için bende talibim, MNG kargo ile anlaşmam var, mng ile gönderebilirseniz bende rica edebilirmiyim.
  • Şuan 10 aylık yazın 15 aylık olacak inşallah o yüzden 20 numara dedim ama 15 aylıkken 20 olmazsa 21de olur. Siz ne dersiniz 21 numara daha mı iyi olur acaba. Eft yaparım istediğiniz zaman.
    Ayak yapısını görmediğim için bir şey diyemem ama Nike genel olarak normal ayakkabı modellerindeki beden numarasından bir beden küçüktür. Yani normal giydiği numaradan büyük almanız gerekiyor. Kaldı ki ayakkabının küçük olmasındansa büyük olması daha iyidir. Bunun için büyük almanızı tavsiye ederim. Bizim kız şu anda 19 aylık 21numara küçük geliyor.

• Teşekkürler ilgi alakanız için. 21 olur öyleyse. Ayak yapısı normal. Viaporta giderken haber verirseniz iletişim kuralım.
    Rica ederim, bir dua etseniz kafi. Yarın gideceğim bilgi veririm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.