Şimdi Ara

Nike fiyat!!! 79,119 (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.098
Cevap
19
Favori
88.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mallar geldi m beden oldu kumaş kalitesi yüksek . Kollar bence bir tık kısa olmalıydı uzun geldi bedeni tam oldu .

Nike fiyat!!! 79,119

Nike fiyat!!! 79,119

Nike fiyat!!! 79,119

Nike fiyat!!! 79,119

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• O gece sabaha kadar zorladım bu arada ilk gören bendim cezam vardı yazamadım indirimi tlfnda tabletten bilgisayardan hiç bir şey alamadım
    Vallaha alanları kıskandım hayirli olsun hepinize güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kingsmann K kullanıcısına yanıt

Memleketin zekisi sensin sanırım

• Az önce mh ile görüştüm 22’sindeki siparişler için. Nike’tan bir bildirim gelmiş o gün verilen ve sipariş hazırlanıyor durumundaki siparişler için para iadesi ve promosyon kodu göndereceklermiş. Şansımız böyleymiş sağlık olsun yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kylekorver

Az önce mh ile görüştüm 22’sindeki siparişler için. Nike’tan bir bildirim gelmiş o gün verilen ve sipariş hazırlanıyor durumundaki siparişler için para iadesi ve promosyon kodu göndereceklermiş. Şansımız böyleymiş sağlık olsun yapacak bir şey yok.

hadi ya. ben de 2 tane sweatshirt sipariş vermiştim almayı düşünüyordum bu aralar. sağlık olsun. gelse iyi olurdu ama satmak için 5 tane aldım 10 tane aldım yorumları görmüştüm, onlara da ulaşmayacağı için sevindim.

• tolgakutukcu kullanıcısına yanıt

5 tane 10 tane alan aldı adamlar sattı bile

• -A kullanıcısına yanıt

benim tahmini teslim tarihi gözükmüyor bile

• quote:

Orijinalden alıntı: kylekorver

Az önce mh ile görüştüm 22’sindeki siparişler için. Nike’tan bir bildirim gelmiş o gün verilen ve sipariş hazırlanıyor durumundaki siparişler için para iadesi ve promosyon kodu göndereceklermiş. Şansımız böyleymiş sağlık olsun yapacak bir şey yok.

Hadi ya. 10 liralık promosyon ile mi gönlümüzü alacaklar. Nike rezilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: -A

Eşofman altı stokta olmasına rağmen hala hazırlanıyor gözüküyor kargoya verilemedi teslim aralığı 4-12 ekim

Benim güya 26 eylül 5 ekim arası teslim olacaktı, aha 7 ekim olacak, hala sipariş hazırlanıyor aşamasında bende.

• tüm kargolarım geldi bedenler az büyük ama kalite hepsi teşekürler tekrardan konu sahibine

• Yuh harbiden ya , biri sweat diğeri 1 ekimdeki ürünüm de tık yok. Alsın promosyon kodunu kendi kullansın . Millet çuvalla almış herkesin gönderilmiş, 1 adet ürünü göndermeyip stokta yok diyip sonradan aynı ürünü 400 500 tl ye satışa koymak esnaf çakallığı. 500 e alsam göndereceksin ozaman.

• Bugün aradığımda nike mh'den Sema Hanım 22-23 tarihli ürünler için iptal bilgisinin geldiğini ifade etti. Anladığım kadarıyla nike tr'nin mh hiçbir şey hakkında bilgi sahibi değil. Konuşma sırasında ürünlerin fiyatı hatalı olduğu için gümrükten geçmedi dedi. Sonrasında gümrükten geçen ürünlerin olduğunu söylediğimde bu sefer de ürünlerin stokta olmadığını ve bu yüzden iptal edildiğini ifade etti. Sema Hanım 1 Ekim tarihli siparişler için daha gönderim yapılmadığını söyledi. (Şaka gibi) Yani anlayacağımız mh'nin hiçbir şeyden haberi yok. Son olarak iptal edilen ürünler hakkında da Nike e-posta göndereceğini belirtti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssabakan -- 7 Ekim 2020; 13:12:15 >
  • Erg0606 kullanıcısına yanıt
    Kaç kg boy kac

• Firruzee F kullanıcısına yanıt
    76boy ağırlık 80

• S beden tam fermuarlı, M beden yarım fermuarlı geldi. İkisi de çok iyi oldu. Onlar için değişim derdi kalmadı. Haki eşofman altı ile mavi sweatler hala hazırlanıyor konumunda

• Benimde geçen para iadesi yapmışlar mail falanda göndermediler,kredi kartına bakmasam uygulamadan haberim yok.

Nike fiyat!!! 79,119

• Bana da bugün kartıma sormadan ide yapmışlar hocam , bunlar göndermeyecekmiş yani . Altı üstü bir ürün aldım . Millete tonla gönder , gel sormadan iade et. Şikayet edicem tabi . Sabaha kadar satışa bırak , sabah alanların bile gönderildi . Sonra gel hata de . Yav he he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastjeday -- 7 Ekim 2020; 21:17:40 >
  • radko kullanıcısına yanıt

Mailler gelmiş de gereksiz kutusuna gelmiş. Oraya bir bakın. Verdikleri kod da ücretsiz gönderim kodu.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.