Şimdi Ara

Nike fiyat!!! 79,119 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.098
Cevap
19
Favori
88.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim 25/09 29/09 yazıyor. Tabiki teslimat aralığı bitmeden aramıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nike fiyat!!! 79,119
    1 parça ürün aldım onda da yani yılan hikayesi oldu pes. Keske en basında duyurmadan 5 parça alaydım . Demekki gelecekmiş. Demekki stok varmış . Utanmadan stokta yok isterseniz iptal edin diyen mh utanmıyor da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri hizmetlerinden bir bayan kargo süresine +7 gün eklenebilirmiş dedi. Mh'nin hepsi birbirinden farklı bilgi veriyor.

• Ben kapsüyonlu fermuarlı üstlüğü almak için iki saat uğraştım, havalarda o kadar soğumadı zaten İstanbul'da o yüzden acelem yok. İptal etmediklerine göre gönderme ihtimalleri var diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastjeday

1 parça ürün aldım onda da yani yılan hikayesi oldu pes. Keske en basında duyurmadan 5 parça alaydım . Demekki gelecekmiş. Demekki stok varmış . Utanmadan stokta yok isterseniz iptal edin diyen mh utanmıyor da.
    Hocam bu instadaki sayfalar sizden daha önce haberi olup ,, daha önce sipariş geçmişlerdir diye düşünüyorum. Yamyam dolmuş ortalık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ssabakan

Müşteri hizmetlerinden bir bayan kargo süresine +7 gün eklenebilirmiş dedi. Mh'nin hepsi birbirinden farklı bilgi veriyor.

Bana bayan hanım öyle dedi kaç sefer , cuma günü bir erkek var adını bilmiyorum küstah birisi , iptal edeyim paranızı vereyim dedi kaç sefer stok yok olmayanı nasıl gönderelim dedi , ben de para istemiyorum ürünü istiyorum dedim süresi geçti biz otomatik iptal edicez görürsünüz diyor bir de sanane kardesim sanki nike ceosu . Bayan böyle diyor diğeri böyle anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Ben kapsüyonlu fermuarlı üstlüğü almak için iki saat uğraştım, havalarda o kadar soğumadı zaten İstanbul'da o yüzden acelem yok. İptal etmediklerine göre gönderme ihtimalleri var diye düşünüyorum.
    Hocam 2 saat uğraştım derken? Ne yaptınız tam olarak? Küçümsediğimden söylemiyorum. Sadece merak ettim ne gibi sorunlar oldu diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Hocam bu instadaki sayfalar sizden daha önce haberi olup ,, daha önce sipariş geçmişlerdir diye düşünüyorum. Yamyam dolmuş ortalık :)

Alıntıları Göster

Yok artık hocam ya sanmam , site site geziyorlar yemin ederim , burdaki kaç tane indirimi oralarda gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastjeday

Bana bayan hanım öyle dedi kaç sefer , cuma günü bir erkek var adını bilmiyorum küstah birisi , iptal edeyim paranızı vereyim dedi kaç sefer stok yok olmayanı nasıl gönderelim dedi , ben de para istemiyorum ürünü istiyorum dedim süresi geçti biz otomatik iptal edicez görürsünüz diyor bir de sanane kardesim sanki nike ceosu . Bayan böyle diyor diğeri böyle anlamadım

Alıntıları Göster
    Müşteri hizmetlerine pek takılmayın bir şey bildikleri yok başından savmaya ya da oyalamaya çalışırlar genelde. Aramayın bile bence. Biraz daha bekleyin . Göndermezlerse iptal edeceksiniz mecbur yapacak bir şey yok

Ama bence beklemeye değer.ben olsam en az 20 gün beklerdim iptal etmezdim :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 5 Ekim 2020; 14:30:22 >

• 2 hafta oldu yaprak kımıldamıyor resmen. Ne olacak böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben sero -- 5 Ekim 2020; 14:40:44 >
  • 2 ayakkabı aldım bi kendime bi kardeşime iptal etmişler. o kadar da editledik.

• Yarım fermuarlı sweatshirt M beden aldım fakat sporcu olduğumdan kollarım vücuduma göre büyük kolları sıktı biraz L beden alan varsa ve olmadıysa değiştirmek isterim

https://prnt.sc/uthg1s

• 23 Eylül siparişlerimde sıfır hareket olduğundan aradım ben de dayanamayıp. MH diyor ki, normalde günde 500-1000 olan sipariş sayımız o gün 9500 küsürdü. Zaten o kadar stok yoktu. İsterseniz iptal edeyim siparişleri, yada bekleyin siz bilirsiniz dedi. En kötü ihtimal iptalolur ve para iadesi gerçekleşir ama Nike bu konuda ne yapıcak bilmiyorum dedi.

Benim buradan anladığım, sipariş sırasına göre ellerindeki stok miktarı kadarını yolladılar ilk alanlara, olan bizim gibi geç alanlara oldu. Yeniden ürettirip bize de yollarlarsa sürpriz olur.

• L beden ürün alıp olmayan vs varsa alırım

• dcorp D kullanıcısına yanıt

diğer ürün konusunda ben 13.51'de sipariş verdim benden 12 saat sonra alıp kargolanan var benimkiler hala bekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustiko

Siparisi hala kargolanmayanlar var degil mi? Nasil bir aksiyon almayi dusunuyorsunuz arkadaslar?

2 hafta geçti bu saatten sonra geleceğini düşünmüyorum. İade için mail gönderdim.

• DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Hocam m bedeni değiştiremezseniz talibim 😄

• dcorp D kullanıcısına yanıt

Herkesten önce verip bizden sonra verenlerin bile geldi banane stok kontrolun yokmu senin , tamam şans dedik ama yani görünüyor da bazı şeyler. Tükendi yazsaydı gene sıkıntı olmazdı . Sen naptın sabaha kadar ürünler satışta kaldı , hatta sabah bile stok vardı . Yalan yalan konuşuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Hocam 2 saat uğraştım derken? Ne yaptınız tam olarak? Küçümsediğimden söylemiyorum. Sadece merak ettim ne gibi sorunlar oldu diye.

Alıntıları Göster

Ne gibi sorunlar olacak, stok bitiyordu devamlı yenilenmesini falan bekledim ben biraz sonra gördüm konuyu ama yine de 1 tane alabildim.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.