Şimdi Ara

Nihat Özdemir: G.Saray bizden destek isteyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Medical Park Antalyaspor maçı öncesi basın mensuplarıyla sohbet toplantısı yapan F.Bahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, şike soruşturması sonrası zor bir süreçten geçen kulübün durumu hakkında bilgi verirken 58. maddenin değişmesine karşı çıkan G.Saray'a da çağrıda bulundu.

G.Saray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile arasında gerçekleşen telefon görüşmesi hakkında da bilgi veren Özdemir, şunları söyledi: "Sert bir görüşme oldu. Ancak kendisine herhangi bir saygısızlık yapmadım.

G.Saray'ın 58. maddenin kaldırılmasını istememesi doğal. Demokrasilerde çoğunluğun dediği olur. Eğer 17 kulüp buna onay verirse çoğunluğun dediği olur. G.Saray'ın da bu konuda bize destek vermesini bekliyoruz. Çünkü bu dönem çok karışık ve zor. Kısa süre sonra G.Saray'ın da bizim desteğimize ihtiyacı olacağını göreceksiniz.

http://spor.milliyet.com.tr/ozdemir-g-saray-bizden-destek-isteyecek/spor/spordetay/22.12.2011/1478893/default.htm

neyi kastetmiş olabilir?

• kedi, et, uzanamamak.
  • sığ kalmayan mantıklı cevaplar rica ediyorum.
  • http://www.fotomac.com.tr/SuperLig/2011/11/22/yikilmadim

Yıldırım: Buradan çıkacağım.Sadece Aziz Yıldırım'ın yanmasıyla bu işler bitmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

http://www.fotomac.com.tr/SuperLig/2011/11/22/yikilmadim

Yıldırım: Buradan çıkacağım.Sadece Aziz Yıldırım'ın yanmasıyla bu işler bitmez...

bunu mu kastetmiştir yoksa yakın zamanda gsnin bir projesi falan mı var fenerin onayıda gereken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

sığ kalmayan mantıklı cevaplar rica ediyorum.

sığ?... peki 58. madde bugüne kadar varken neden şimdi değiştirilsin istiyormuş fenerbahçe? yoksa şike yaptıkları için mi? sığ olmayan fikirlerinle bi düşün, bi kişi suçsuzsa neden bilmemkaçıncı madde değiştirilsin der? o maddenin değiştirilmesi ne fayda getirecektir?

bi de kalkmış demokrasi bilmemne... ben 17 takımı ayartırım, gs karşı çıksa da bişey olmaz demek istiyor o cümlede.

en sonda da "bizden yardım istiycekler" gibisinden saçma iddiasının sebebi de, red cevabı almış olmasını hazmedememesi. hani çocuğun biri, diğerinden bişey ister de yapmazya, sonra "görceksin senin işin düşçek bana ühü ühü" diye hafiften ağlanır, o işte.

sana sığ olmayan hayatında mutluluklar. cevap yazmıycam başka.
  • ayrıca bu ne utanmazlıktır ya daha 1 yıl önce sizin yöneticiniz cezalar daha yüksek olsun derken haramlarınız orataya çıkınca ne yüzle böyle istekte bulunur...ayrıca bank asya fener için ödüldür...3 lige düşürülmesi gerekir...hakkettiği yer orasıdır....
  • Galatasarayın sen ve senin gibilerinin desteğine ihtiyacı yok... Bizim popomuz oynamaz bizde var ise biz düşeriz ve alt ligden temiz bir şekilde başlarız tüm GS liler bunu bilir bunu söyler bunu düşünür. Sizler gibi utanmazlık yapmayız. İnsanların yüzüne nasıl bakıyorsunuz onu anlamıyorum. Bir de sözde büyük bir kulübün yöneticisi
  • Boş atip dolu tutturacaklar akillari sira.

Gs gecmisde şike veya teşvik yapmişsa ve fb nin elinde delil olsaydi 5 aylik surede 50 kere servis ederlerdi.Nitekim denediler bizide yanlarinda götürmek için lube ayar tahir kum mektup olayi gibi.

Ayrica kanitlari olsa bugune kadar beklemez 2006 ve 2008 deki sampiyonluklarimizdan hemen sonra ortaya cikarirlardi.

Hayatlari atio tutmak olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçeliler kıvranıyorlar,çıldırıyorlar,deliriyorlar.

Ama bilmiyorlarki Galatasaray ismi tertemizken , istedikleri maddeyi değiştirirlerse değiştirsinler.
    Bir ömür boyu bu kendilerine unutturulmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fazlagiç

Fenerbahçeliler kıvranıyorlar,çıldırıyorlar,deliriyorlar.

Ama bilmiyorlarki Galatasaray ismi tertemizken , istedikleri maddeyi değiştirirlerse değiştirsinler.
    Bir ömür boyu bu kendilerine unutturulmayacak

Yok canim biz cok rahatiz bir macimiza gel anlarsin, fener taraftarini kimse yikamaz, ayrica ligi takip eden eski yillari bilenler ligin en kirli takiminin gs oldugunu bilir, son yillarda hep sampiyonluga oynadik gs rezil yerlerdeydi, eger gs bjk ve ts ile cekisirse o zaman bjk ve ts hatirlayacak gsnin nasil bir takim oldugunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben açıkayayım.

Nihat Özdemir kısaca diyor ki bizim başkan bi .ok yemiş maşallah kurmuş teşkilatı da ve görünen o ki düşeceğiz. Biz düşersek çok küçülmek zorunda kalacağız ve büyük bir darbe yiyeceğiz. Bizim olmadığımız yerde hiçbir yayıncı kuruluş da bu paraları vermez yarın başta Anadolu Kulüpleri hatta sizler de ciddi olarak zarar görüp küçülmek zorunda kalacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

quote:

Orijinalden alıntı: High Dragon

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

quote:

Hele su akp bir gitsin gorecegiz hepsini

AKP döneminde hırsızlıklar kaypaklıklar bir bir ortaya çıktı sizde ortaya çıktınız tabi...yediğiniz haramlar apaçık ortaya dökülünce AKP ye saldırmayın kendinize bakın ne olacaktı haksızlıklar hırsızlıklar yanınızamı kalacak sanıyorsunuz.....
    ayrıca her dönem olduğu gibi boşuna hayal kurmayın AKP gitmeyecek...sizin zihniyet artık geride kaldı artık o ülke karanlıktan çıktı....allah razı olsun AKP den pislikler tek tek çıkıyor...son halkasıda fenerbahçe örgütüydü..

Gidecek gidecek merak etmeyin, ayrica siz tayyibi onun yaptirdigi stadda bile isliklayan enteresan tiplersiniz, baskaniniz agliyirdu mac cikisi nasil telafi edebiliriz diye, gsnin olmadigi şike sorusturmasini kimse ciddiye almaz, tabi akp gidince vergi borclari beles stad isleriniz bitecek o zaman neler olacak bakalim

O kadar cahilsin ki siz azizsporlular sadece kendinizi akp karşıtı mı zannediyorsunuz? o yuhlamalardan gereken dersi alın da böyle cahillikler içersine düşmeyin. Galasataray kimseye biat etmez sizin azize ettiğiniz gibi. Ders çıkar cahillik iyi değildir

Muhahaha gururlu insanlara bak, biat etmemek o stada acilisa gitmemekle, sonraki maclarda protesto etmemekle olur hem beles stada git ovun sonrada utanmadan tayyibi protesto et : )

Sen bana utanmaz de bizim yaptıklarımızı utanmazlıkla adlandır inan buna sevinirim sizin gibi taraftar grubu ile aynı düşünce de olamayız zaten cahillikler diz boyu Aziz Spor artık umrumuzda değil bu arada sizin renkleriniz ne yeni renkleriniz Ama o renkleri bile hak etmiyorsunuz yaw hele gidin şuradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

Ben açıkayayım.

Nihat Özdemir kısaca diyor ki bizim başkan bi .ok yemiş maşallah kurmuş teşkilatı da ve görünen o ki düşeceğiz. Biz düşersek çok küçülmek zorunda kalacağız ve büyük bir darbe yiyeceğiz. Bizim olmadığımız yerde hiçbir yayıncı kuruluş da bu paraları vermez yarın başta Anadolu Kulüpleri hatta sizler de ciddi olarak zarar görüp küçülmek zorunda kalacaksınız.

hala suçsuz olduklarını düşünen fenerbahçeli var mı merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

tt arena'nın açılışında başbakan'ı ıslıklayanlar bakıyorumda şimdi akp ci olmuşlar

Bak sen şu konuşana Sizlerin anlamasını beklemiyoruz arkadaşlar zaten rahat olun. Siz tapmaya devam edin Aziz ve müritleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Dragon

quote:

tt arena'nın açılışında başbakan'ı ıslıklayanlar bakıyorumda şimdi akp ci olmuşlar

Bak sen şu konuşana Sizlerin anlamasını beklemiyoruz arkadaşlar zaten rahat olun. Siz tapmaya devam edin Aziz ve müritleri

Sonuna kadar baskanimizin arkasindayiz catlayin : )
  • İlk yarıyı şampiyon bitirmemiz ve modern stadımızın son maçta 45.000 kişi çekmesi bazılarının içine oturmuş.
  • Nihat ozdemir arayip yalvardim dememiste, bizden destek isteyecekler demis
  • quote:

birkaç sene önce küme düşürülsün deyip sonra küme düşme kaldırılsın diyenlerden sonra hafif kaldı ama.
  • quote:

Hele su akp bir gitsin gorecegiz hepsini

Tamam gitsin de yerine kim gelecek
    Aziz yıldırım mı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.