Şimdi Ara

NİHAT ÖZDEMİR DERHAL GÖREVİNDEN ALINMALIDIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
15
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> NİHAT ÖZDEMİR DERHAL GÖREVİNDEN ALINMALIDIR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1479 Mesaj
  Bu şahsa istifa etme gururu yaşatılmadan görevden alınarak rencide edilmesi gerekmektedir. Ayrıca savcılık Görevi İhmal Suçundan soruşturma başlatmalıdır. Yazık günah, onlarca kişinin hakkına girildi. Tepkimizi gösterelim.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >  |
  |
  _____________________________
 • Gs seyircili oynamak istiyordu seyirci avantajımızı kaybetmek istemiyoruz diyordu ve TFF seyircili oynanmasına karar verdi.
  Bilim kurulu sayesinde maç seyircisiz oynandı.

 • Yüzbaşı
  536 Mesaj
  Fatih Terim'e bir şey olursa sebebi federasyonun kararıdır katil federasyon olarak tarihe yazılır. Şimdi Fatih terim'in ailesi futbolcular ve onların aileleri arkadaşları basın oradaki temizlikçisinden her çalışanı risk altında yazık.
  |
  |
  _____________________________
  Assassin's Creed

  ''Where other men blindly follow the truth, remember Nothing is true Where other men are limited,by morality or law, remember everything is permitted We work in the dark,to serve the light We are assasins.''
 • Yarbay
  5308 Mesaj
  HESAP VERECEKSINIZ
  _____________________________
 • Yarbay
  2846 Mesaj
  Ya istifa etse ne olacak ki kukla'dan başka birşey değil.Asıl istifa etmesi gerekenler sırça köşklerinde de
  |
  |
  _____________________________
  Allah olmak istiyorsa toplanak allah diyek?.
 • Teğmen
  220 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Patren

  Bu mesaj silindi.
  Nihat Özdemir de aynı saatlerde maçın kesinlikle seyircili oynanacağı açıklamasını yapmıştı. Hiçbir kulüp net bilgi almadan o açıklamaları yapmaz. Sizin kolayınıza gelen Cengiz'i hedef göstermek. Eğer sen kulübe maç seyircili oynanacak bilgisini verirsen o kulübün üstüne düşen tek vazife stadı temizlemekten başka bir şey değildir. Sonra ne oldu. Maç seyircisiz oynanması yönünde karar verildi. Kulüp de benzer durumun diğer liglerde uygulandığını ama sonucun değişmediğini belirtip ertelemenin daha uygun olacağını açıkladı ki İtalya'da bu durum oldu. Sen şimdi Beşiktaşlılar da yok diyorsun. Bugün eğer Fatih Terim o açıklamaları yapmasa beraberinde oyuncular açıklama yapmasa ligler hala oynanacaktı ve durumu düşünemiyorum.

  Cidden Allah kimseyi holigan yapmasın.
  |
  |
  _____________________________

  Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlerin avıdır.
 • Yüzbaşı
  357 Mesaj
  Gs seyircili oynamak istiyordu seyirci avantajımızı kaybetmek istemiyoruz diyordu ve TFF seyircili oynanmasına karar verdi.
  Bilim kurulu sayesinde maç seyircisiz oynandı.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  8166 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: muzzy55

  Gs seyircili oynamak istiyordu seyirci avantajımızı kaybetmek istemiyoruz diyordu ve TFF seyircili oynanmasına karar verdi.
  Bilim kurulu sayesinde maç seyircisiz oynandı.
  Bu doğru mu ?

  Doğru ise büyük bir ikiyüzlülük var ortada.
  |
  |
  _____________________________
  1991-Kartal 5 Vites-Beyaz
  2012-Citroen Berlingo Combi SX-Beyaz
  2001-Peugeot 306 Platinum-Gri
  2005-Peugeot 307 XT-Kül Gri
  2000-Mercedes-Benz C200 Komp. Elegance-Gri

  Bu araçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere yardımcı olmak amaçlı yazılmıştır. Kesinlike GÖSTERİŞ DEĞİLDİR!!!
 • Yüzbaşı
  253 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: muzzy55

  Gs seyircili oynamak istiyordu seyirci avantajımızı kaybetmek istemiyoruz diyordu ve TFF seyircili oynanmasına karar verdi.
  Bilim kurulu sayesinde maç seyircisiz oynandı.
  Spor Bakanı: Liglerin ertelenmesi ve maçların seyircisiz oynanması gündemimizde yok. Planlandığı gibi devam edecek.
  TFF Başkanı: Sağlıkla ilgili tüm önlemlerimizi aldık, Galatasaray-Beşiktaş derbisi seyircili oynanacak.

  Maçların iptaline ve nasıl oynanacağına ilişkin 2 yetkili merci maçtan ve Mustafa Cengiz'in açıklamalarından önce bu açıklamayı yaptı.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  430 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Faux Carnival

  HESAP VERECEKSINIZ
  IBAN verin Hesaba Göndersinler

  İyi ki Seyircisiz Oynanmış

  Alınan Karar Nihat Özdemirin Kararı Değil Bakanlığın Kararı
  _____________________________
 • Yarbay
  5308 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: bjkyener

  IBAN verin Hesaba Göndersinler

  İyi ki Seyircisiz Oynanmış

  Alınan Karar Nihat Özdemirin Kararı Değil Bakanlığın Kararı

  Alıntıları Göster
  Iste Besiktasli durusu
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5308 Mesaj
  Simdi okudum butun mesajlari. Besiktaslilar niye bu konuya dolusmus? Lafimiz size degil ki. Bu sahsi korudugunuza gore bir sebebi olmali.
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1042 Mesaj
  herkese selam,

  öncelikle Başta Fatih Terim ve Abdürrahim Albayarak ile eşine tüm Galatasaray camiasına, Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun diliyorum.

  profilimde ki armadan da belli olacağı üzere taraftarı olduğumun takımı da göz önünde bulubdururak ne kadar tarafsız olabileceğimi belirterek söze başlamak istiyorum.

  şunu belirtryim burası bir forumdur, herkes her görüşü, belli kurallar çerçevesinde belirtebilir. Şu konuya başkaları niye doluşmuş, siz bu adamı neden koruyorsunuz diye soranlar amacınız tartışmak değil, acınızı öfke ile kusmak ise bence siz Galatasaray sözlük e gidin.

  Gelelim konuya. Malumunuz taraftarı olduğum kulübün başkanı aynı zamanda kulüpler birliği başkanı.

  bakın belirttiğim şeyler kulüpten duyduğum yönetimde bulunan kişilerden bu süreçte net bilgi ile belirteceğim dayanaklardır.

  şahsi fikrimi futbol forumlarında hep belirttim, önlem alınsın ligler oynansını savundum. gerekçelerini de yazdım.

  gelelim sürecin kulüp başkanları tarafına

  anlatılan yani duyduğum şudur, bu olay ilk patladığında kulüpler birliği toplantıya girip, (federasyon yetkilisi yok, kulüp başkanları, temsilicileri) çıkan ortak karar 'biz aynen devam edelim oldu '

  Buraya dikkat başı çekenlerde İstanbul takımları. hatta Galatasaray ciddi anlamda ısrarcıydı. Neden?

  Bu nedeni, kendi tezimin doğruluğu için savunmuyorum ama gerçekler acıdır beyler ve burada herkes Nihat Özdemir'e yüklenmiş ama bence iğneyi ona çuvaldızı kendi yönetiminize batırın.

  Futbolun kalitesi, hakemleri, yayıncı kuruluşu, her şeyi bir yana bırakın. Futbolun bugün devlete olan borvu 20 milyar Türk Lirası. Bu borçlar 2 ana başlıkta; futbolcuların ve çalışanların sgk primleri, vergi borçları.

  bu borçlar bu zamana kadar CB ile görüşülerek, kapalı kapılar ardındaki gizli pazarlıklıklarla vs. ile ötelendi. ama ne zaman 2 sene önce Saffet Sancaklı bu konu da meclis kürsüsünde açıklama yaptı, iş terse döndü.

  kulüpler FFP ile boğuşurken devlet artık eskiden tanıdığı imtiyazları sağlamayacağını, bu borçları ödemesi ve yaptırımı ile takımları karşı karşıya bırakacağını belirtti.

  bunun bir örneği yayın ihalesidir, yayıncı kuruluş sözleşme yenilemeyecekti, çıkacaktı, oraya da hükümet el attı. anlaşmada özellikle kur sabitleme ve kur oranının düşüklüğünden dem vurduk, ama işin aslı şuydu, yayıncı kuruluşun kuru ile o merkez bankası kuru arasında bir kur farkı varya, anlaşma bedelinden o kur farkını hesapla, ortaya çıkan kur farkı birilerine bu işi halletmesi karşılığı cukka oldu.

  neyse konuya dönelim, işte bu kadar mali sıkıntıda olan kulüpler, başta maalesef kendi takımınızın yönetimi aynen devam etme kararını savundu. seyircisizi istemedi.

  sonra bilim kurulu işin ciddi boyutunu paylaşınca, iyi madem seyircisiz oluversin dediler. sadece GS değil 18 kulüpte.

  Fatih Terim ne zaman isyan bayrağını çekti işte işler orda karıştı. İmparator ters köşe yapmıştı yine yönetime. ve bu sadece kendi yönetimine değil, diğer kulüp başkanlarına ve federasyona da.

  Nihat'ı zerre sevmem, FB döneminden beri, ama eğer her şey onun zorlaması ile olduğunu, onunda zorlamasının bahis, yayıncı kuruluş, devlet vs. baskısı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

  bilim kurulunun tavsiyesini de savunmadı. durdurulsun, ertelensin, sporcu sağlığı vs. falan da demedi.

  işin özeti şu, kulüpler birliğinde alınan karardan sonra federasyonla toplantı yaptılar, Bay Nihat evet beyler böyle bir durum var, kararınız nedir, kulüpler: aynen devam.
  sonra bilim kurulu federasyona brief verdi, tavsiyede bulundu, tavsiye Avrupa gibi liglerin tamamen durması idi ama bilim kurulunun yaptırımı yok. Bay Nihat'ta bu tavsiyeleri kulüplere iletmem lazım, tek başıma karar alamam dedi, yine kulüplere gitti. kulüplerde seyircisiz olsun ama yayıncı geliri, iddia kalsın bari dediler. yine herhangi bir kulüp başkanı çıkıpta tamamen dursun demedi, buna Kayseri spor kulübü de dahil. Kayseri spor'a özellikle değindim çünkü SL'teki tek kadın kulüp başkanı, bu süreçte medyada ilk ertelensin neden oynuyoruz diyen başkandı, ama toplantılarda Kayseri Spor'un alınan kararlarda böyle bir görüşü olmamış.

  kısacası beyler evet mesele ciddi, Türkiye'nin en başarılı TD'ü şu an bu virüsle mücadele ediyor. tez zamanda şifa bulur inşallah. hem o hemde dünyada spor camiasında bu belaya yakalanan tüm sporcular, tüm insanlar.

  ama günah keçisi arıyorsanız, herkes kendi ahırına baksın. bunu da Bay Nihat'ı korumak savunmak için değil, neyin ne olduğunu sizlere sunmak için paylaşıyorum.

  federasyon sözde özerk, ama bu Covid-19 sürecinde kulüp başkanlarının ağzının içine baktı hep. işin boyutu ciddileşip bakan devreye girene kadar belkide ilk defa kulüplerin dediğini uyguladı.

  ve ne acıdır ki 18 kulübün yöneticisi 18 de 18 ortak karar aldığı konu covid-19 sürecinde liglerin son ana kadar devam etme kararı idi.

  taki teknik direktörler, futbolcular (özellikle yabancılar, bu süreçte çok fazla yerli futbolcu - özellikle İstanbul Takımlarındaki yerlilerden yorum gelmedi) kazan kaldırına kadar.

  Bay Nihat'a yüklenene kadar kendi yönetminize de özellkle de Mustafa Cengiz'e bir tepki vermeniz gerek, oynamak isteyen oydu.
  |
  |
  _____________________________
  Never Look Back Unless You Can Laugh,

  Never Look Forward Unless You Can Dream.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.