Şimdi Ara

Nihat Hatipoğlu YÖK Üyeliğine Atandı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
10.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadircitak

yazılım için fiziğe gerek yok.

Hahahaha hacı sen varya kaile alınacak insan değilsin o kadar şey yazıyorum 5 saniye içinde okuyup bana yazılım için fiziğe gerek yok diyorsun.

Anlat bakalım donanın olmadan o yazılımı nereye yazıcan?Duvara mı?
  • quote:

Siz misiniz?

• 1mpossible kullanıcısına yanıt
    Olivier17 kullanıcısına yanıt
    yazılım için matematik proglama diline ihtiyaç var neresi komik sen bu işlerden uzaksan bişey diyemem.
  • quote:

yazılım için matematik proglama diline ihtiyaç var neresi komik sen bu işlerden uzaksan bişey diyemem.

Valla ben bilgisayar bilimi üstüne eğitim aldığımı düşünüyordum bunca senedir de saol sayende uzak olduğumu anladım.

Bu noktadan sonra seni kaile almıyorum çünkü sağ tarafımda duran duvara 10 dk sana anlattıklarımı tekrarlasam anlar fakat sen ne hikmetse anlayamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 12 Mart 2017; 19:42:4 >
    başta desene ben darwinciyim valla ben maymundan gelmedim seni bilemem ne de bing beng inanrım sen bilim adamsın yakında sizinkiler yoktan var eder mesela uçan pire veya yüzen karınca bunların birini yapın dişimi kırıyım.
  • quote:

Wow
    madem eğitimlisin yazılım hangi alanında fizik problemi çözüyorsun.
  • quote:

başta desene ben darwinciyim valla ben maymundan gelmedim seni bilemem ne de bing beng inanrım sen bilim adamsın yakında sizinkiler yoktan var eder mesela uçan pire veya yüzen karınca bunların birini yapın dişimi kırıyım.

Ya sana şimdi onuda anlatıcam da bana insan olmak için atoma gerek yok demenden korkuyorum.
    ha atommu onu mersinde yaparlar ama gece 24e kadar bulman lazım yoksa çabuk bitiyor.
  • quote:

madem eğitimlisin yazılım hangi alanında fizik problemi çözüyorsun.

Yok haklısın fiziğe gerek yok özür dilerim.Ben bilgisayar bilimlerine vakıf değilim sizin kadar.
  • quote:

ha atommu onu mersinde yaparlar ama gece 24e kadar bulman lazım yoksa çabuk bitiyor.

for(double i=0;i>=0;i++)
    {
    cout<<Blok;
    }

1.79769e+308 kere blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1mpossible -- 12 Mart 2017; 19:55:53 >
  • quote:

Fikrinizin olmadığı, tek bir cümlesini bile okumadığınız bilimsel konular hakkında yorum yapmayın bence; komik duruma düşüyorsunuz.
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    neden sadece sizin fikriniz oluyoki babanızdanmı kaldı size.
  • quote:

Gercekten mi? Vay be.
    ha şöyle kabullen darwinden gelmedikde atalarım maymun değilmiş de herşeyin bi sahibi var tesadüf eseri yaratılmadı evren.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    hoca sen açıklasana.
  • quote:

hoca sen açıklasana.

Yok canim, senden daha iyi bilecegim? Her konuda buradakilerden daha iyi bilmiyor musun? Bu konuda da oylesindir herhalde.
  • sen nikinle övünsene tarafına yararmış..
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    fikrim olmadığını nereden bilyorsun.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    bilmediğin konuya niye daldın birinemi baktın.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.