Şimdi Ara

nihat bilgin tyt ayt 25li deneme görüşler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 denemem kaldı tyt ayt olarak ama sizden görüş almak istiyorum nasıl buldunuz?

• ben ilk 15 denemeyi çözdüm genel olarak sayısal sorular kolay geldi sözel sorular da fazla uçuk olmuş gibi
  • Lys denemesiyle beraber çözüyorum güzel oluyor( sırayla) ama tek başına tüm eksikleri göstebilcek bi deneme değil sanki( daha yarılamadım)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyt denmesine lafım yokta ayt denmesi çok sözel olmuş

• 345 e benzetiyorum ben bu denemeleri genel olarak kolay ama bazen vay iq dedirten soru çıkabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yeni sipariş verdim çözümleride var umarım iyidir
  • Koca kitapta tek zor soru ayt 24. denemedeki 3. soru

• quote:

Orijinalden alıntı: Ortilency

Lys denemesiyle beraber çözüyorum güzel oluyor( sırayla) ama tek başına tüm eksikleri göstebilcek bi deneme değil sanki( daha yarılamadım)
    Hocam bende lys denemesi var gecen seneden kalma.sorular farkli mi ?

• Yarisi bitti benimde orta duzey bence, turfoz bulabilirsen o efsane

• Herkes kolay bulmuş da bence arada güzel sorular var yani

• Khalesii kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ayça
  • Almaz olaydım yorumun mokunu cıkarmış

• Haxron H kullanıcısına yanıt
    Ben bikaç örnek sayfa atmıştım uruk hocamda lys den aynılarını bulabildi, hepsi aynımıdır bilemem ama evet aynı sorular var, geçen sene çözdüysen karaağaç da nihatb ye benziyen ( tyt-ayt) denemesi çıkardı onu al hem daha işlemli sorular olur ( örnek sayfaları tam incelemedim) bide turfoz dedikleri bi kitap var forumda örnek sayfası var ama kitap yokk!! ( face de satılıyormuş te allahım).

Edit: soruyu yanlış anladım heralde hem lys si hem tyt ayt si yok bende zaten niye öle saçma bişe yapıyım , çözdüğüm lys denemesi karekök , işlemsel biraz daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ortilency -- 1 Mayıs 2018; 20:55:19 >
  • culcaster1121 kullanıcısına yanıt
    Alınmıyacak kadar kötü bir deneme değil sadece daha iyi hazırlanabilirmiş, çöz yani katar bişeyler

• daha hepsini bitirmedim ama bence gayet güzel deneme. özellikle tyt kısmı tam sınav ayarında
  • nYato N kullanıcısına yanıt
    Hocam Nihat bilgin ÖSYM ye en yakın soruları barındıran kitaptır

• Ortilency kullanıcısına yanıt
    Gereksiz geldi bana illaki her deneme bir şey katar tabi

• culcaster1121 kullanıcısına yanıt
    Ha pardon ben yorumlar mokunu çıkarmış şeklinde okudum ,denemeyi görmeden aldığına üzüldün sandım.Haklısın zaten fazla yorum kaçmış ama katıyor bir şeyler bana ,çok alışkın değilim böyle yorum sorularına .

• quote:

Orijinalden alıntı: Ortilency

Ben bikaç örnek sayfa atmıştım uruk hocamda lys den aynılarını bulabildi, hepsi aynımıdır bilemem ama evet aynı sorular var, geçen sene çözdüysen karaağaç da nihatb ye benziyen ( tyt-ayt) denemesi çıkardı onu al hem daha işlemli sorular olur ( örnek sayfaları tam incelemedim) bide turfoz dedikleri bi kitap var forumda örnek sayfası var ama kitap yokk!! ( face de satılıyormuş te allahım).

Edit: soruyu yanlış anladım heralde hem lys si hem tyt ayt si yok bende zaten niye öle saçma bişe yapıyım , çözdüğüm lys denemesi karekök , işlemsel biraz daha
    Lys denemesiyle beraber cozuyorum diyince sorular farkli diye dusundum

• Bir öğretmen olarak bence iyi hazırlanmış gençler mutlaka çözün derim. İyi akşamlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.