Şimdi Ara

nightwish dinleyen varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dinlemediyseniz rock, metal sevenlere tavsiye ediyorum. http://www.mp3shits.com buradan bedava indirebilirsiniz. özellikle star gazers, wish I had angel çok hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dushunur -- 29 Nisan 2005, 19:26:02 >

• Nightwish senfonik metal kategorisinde hemen hemen her tarza hitap eden çok güzel parçalar çalan bir grup.Az da olsa opera benzerliği vardır.Dinlemeyenlere tavsiye ederim.Ben şarkılarını seçmiyorum çünkü tüm şarkıları güzel.
  • Crownless, Wish I Had An Angel, Planet Hell, Wishmaster, end of all hope, the kinslayer, she is my sin çok başarılı parçalar tavsiye ederim
  • Ever Dream
  • Arkadaşlar konuyu bayaa hotlatmış oldum ama nigthwish benzeri grup tavsiyeniz varmı ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Arkadaşlar konuyu bayaa hotlatmış oldum ama nigthwish benzeri grup tavsiyeniz varmı ???

Within Temptation,Xandria,Lacuna Coil..
  • çok teşekkürler hemen bakıyorum
  • Dinlediğiniz sanatçı veya grubun benzerlerini öğrenmek için last fm sitesini kullanabilirsiniz.Baya yardımı olur.
  • Konuyu birazcık hortlatmak gibi olacak ama Sharon den Adel' e Armin van Buuren ile yaptığı bu harika parçadan dolayı teşekkürler..

Türlerin kardeşliği..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 25 Kasım 2009; 23:29:50 >
  • End of all hope ßu şarkısı çok güzel
  • Yeni albümüde güzel
  • nightwishin Two for tragedy adlı şarkısını dinledim ve mest oldumçok hoşuma gitti şimdi yeni albümünü indiriyorum
  • Oho dinlemezmiyiz ?

1997 - Angels Fall First
    1998 - Oceanborn
    2000 - Wishmaster
    2002 - Century Child
    2004 - Once
    2007 - Dark Passion Play

Stüdyo albümleri bunlar. Bunların yanında tekliler,epler ve demolar bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kènan

Oho dinlemezmiyiz ?

1997 - Angels Fall First
    1998 - Oceanborn
    2000 - Wishmaster
    2002 - Century Child
    2004 - Once
    2007 - Dark Passion Play

en iyisi hangisi peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbeno

quote:

Oho dinlemezmiyiz ?

1997 - Angels Fall First
    1998 - Oceanborn
    2000 - Wishmaster
    2002 - Century Child
    2004 - Once
    2007 - Dark Passion Play

en iyisi hangisi peki

Dark Passion Playı sıklıkla dinliyorum. Diğerlerini pek dinlemedim, onlarda güzeldir eminim :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senbeno

quote:

Oho dinlemezmiyiz ?

1997 - Angels Fall First
    1998 - Oceanborn
    2000 - Wishmaster
    2002 - Century Child
    2004 - Once
    2007 - Dark Passion Play

en iyisi hangisi peki

Dark Passion Playı sıklıkla dinliyorum. Diğerlerini pek dinlemedim, onlarda güzeldir eminim :))

Hacı zaten benm nightwishi dark passion play ile tanıdım.Ama once albümüde hoşuma gidiyor

• Heyt be yıllar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.