Şimdi Ara

Nier automata Türkçe yama (İSTEK) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
14
Favori
18.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha ruslar çoşmuş bizimde ekip çıkarda yapmayı düşünürse süper olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ruslar çeviri hızında müthişler %97 olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablero-de

araç gereç yapmaya çalışıyorum. Başarılı olursam forumda paylaşırım. Biri çıkar inşallah. Önce bir çeviriye hazır hale getirelim de.

Hayırlı Çalışmakar inş bir grupda çıkarda şu güzel oynunuda Türkçe Oynarız :D tekrar kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

Bu ruslar çeviri hızında müthişler %97 olmuş

aynen ruslar çeviride baya hızlılar
  • PS4'te demosunu oynayıp beğenmemiştim pek ama youtube'ta Boss Fight izleyince baya baya beğendim. Çevrilirse güzel olur. Skill'ler ve bazı elementler çok karmaşık gibi göründü gözüme.
  • Bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz ve ekip belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah bir ekip kurulur. Bekliyoruz
  • çevirecek olanlardan şimdiden şu sesleri duyar gibiyim.ulan 9s se senin çenenin bağını ta gelmişini geçmişini 2 dk bi sus be şerefsiz demelerini duyar gibiyim.
    hadi onuda geçtim o potlar sizi bitirir benden demesi :)))

ana senaryoyu çevirseniz bile yeter.
  • Aslında çeviriye hazır hale getirip çevirmenler için sunacaktım ama. 40 saat oynadım acaip keyifli bir oyun. Dil dosyalarını buldum. Sadece tek bir adım kaldı. Bin dosyasından çıkarmak. O dosyalara ulaşabilirsem çeviriye başlayacağım. Uzun süredir çeviri yapmıyordum. Kim çevirirse çevirsin ulaşırsam başlayacağım :) Bu oyun kaçmaz. Burdan da duyurusunu kısmen yapmış olalım.
  • Süpersin diablero. Şimdiden kolay gelsin ve çok çok teşekkürler.
  • quote:

Aslında çeviriye hazır hale getirip çevirmenler için sunacaktım ama. 40 saat oynadım acaip keyifli bir oyun. Dil dosyalarını buldum. Sadece tek bir adım kaldı. Bin dosyasından çıkarmak. O dosyalara ulaşabilirsem çeviriye başlayacağım. Uzun süredir çeviri yapmıyordum. Kim çevirirse çevirsin ulaşırsam başlayacağım :) Bu oyun kaçmaz. Burdan da duyurusunu kısmen yapmış olalım.

Çok Teşşekürler İnşallah yakında bir duyuru yaparsınız :D Şimdiden Başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaanck -- 15 Mayıs 2017; 21:52:28 >
  • diablero-de D kullanıcısına yanıt
    Hocam çevirirseniz gerçekten çok iyi olur çok güzel bi oyun ama hikayesinin gidişatı vs. oyunu başka karakterlerden oynamak derken yarım yamalak ingilizceyle hiçbir şey anlayamıyoruz maalesef umarım çevirirsiniz şimdiden kolay gelsin
  • ruslardan istesek
  • quote:

Aslında çeviriye hazır hale getirip çevirmenler için sunacaktım ama. 40 saat oynadım acaip keyifli bir oyun. Dil dosyalarını buldum. Sadece tek bir adım kaldı. Bin dosyasından çıkarmak. O dosyalara ulaşabilirsem çeviriye başlayacağım. Uzun süredir çeviri yapmıyordum. Kim çevirirse çevirsin ulaşırsam başlayacağım :) Bu oyun kaçmaz. Burdan da duyurusunu kısmen yapmış olalım.

Aslında siz bi Grup kursanızda çevirseniz ? belki bu sayede forum Bir grup daha katarız
  • İnş. birileri çevirirde keyifle oynarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkaanck

quote:

Aslında siz bi Grup kursanızda çevirseniz ? belki bu sayede forum Bir grup daha katarız

U-CREW sahibiyim zaten. Yabancı değilim. Dediğim gibi dosyalara ulaşmaya çalışıyordum, başardım. Tool bulmak kolaydır... da yazması çok zor. Sağolsun Murat gündoğan güzel bir tool yazdı. Anca erişebildik dosyalara dostlar. Oyun içi ve sinematik dosyalara tamamıyla ulaşıldı. Font dosyasını şu an ayarlamaya çalışıyoruz. Açtığımıza dair bir kaç resim ekliyorum. En azından kanıtımız olsun, boş konuşuyor olmayalım.

Nier automata Türkçe yama (İSTEK)Nier automata Türkçe yama (İSTEK)Nier automata Türkçe yama (İSTEK)Nier automata Türkçe yama (İSTEK)

Bunlar ilk girişe ait oyunu bilenler anlamıştır direk zaten. Font olmadığı için tr karakterleri göremiyoruz(şimdilik) menü dosyaları ve fontu hazırladığımızda gerekli duyuruyu yapıp çeviriye başlayacağım. Çevirimiz bittikten sonra xentax vb yerlerde tool paylaşılacak. Birazda bizden faydalansınlar değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablero-de -- 22 Mayıs 2017; 14:51:12 >

• diablero-de D kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdiden çok teşekkürler. Emeğinize sağlık. Kolay gelsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakkaanck

quote:

U-CREW sahibiyim zaten. Yabancı değilim. Dediğim gibi dosyalara ulaşmaya çalışıyordum, başardım. Tool bulmak kolaydır... da yazması çok zor. Sağolsun Murat gündoğan güzel bir tool yazdı. Anca erişebildik dosyalara dostlar. Oyun içi ve sinematik dosyalara tamamıyla ulaşıldı. Font dosyasını şu an ayarlamaya çalışıyoruz. Açtığımıza dair bir kaç resim ekliyorum. En azından kanıtımız olsun, boş konuşuyor olmayalım.

Nier automata Türkçe yama (İSTEK)Nier automata Türkçe yama (İSTEK)Nier automata Türkçe yama (İSTEK)Nier automata Türkçe yama (İSTEK)

Bunlar ilk girişe ait oyunu bilenler anlamıştır direk zaten. Font olmadığı için tr karakterleri göremiyoruz(şimdilik) menü dosyaları ve fontu hazırladığımızda gerekli duyuruyu yapıp çeviriye başlayacağım. Çevirimiz bittikten sonra xentax vb yerlerde tool paylaşılacak. Birazda bizden faydalansınlar değil mi

Çok Teşşekürler Acaba bir gelişme var mı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.